Skocz do zawartości

[GDYNIA] Mikołaje na motocyklach :)


Qóba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HO HO HO!

Było zajefajnie, niech żałują wszyscy Ci, którzy przestraszyli się tej małej mżawki! :D

Padało tylko w Gdańsku, w Gdyni i Sopocie był nawet suchy asfalt.

Można było bezpiecznie jeżdzić, byle za mocno nie odkręcać i delikatnie hamować.

Naprawdę warto to przeżyć, wszystkie parady zlotowe się chowają. :)

Na liście było 380 mikołajów, ale nieoficjalnie było kilku więcej bo niektórzy dołączyli już w Gdańsku na starówce.

Kilka fotek i jeden filmik-jakość nie najlepsza, ale lepszy rydz niż nic.

 

Oto one: Mikolaje GD.zip

 

Plik zajmuje 54 MB.

Pzdr

P.S. Dużo wiecej jest na:

 

http://www.moto3miasto.pl/viewtopic.php?t=258

Edytowane przez Arek RF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... HO HO HO ... na Mikołajów nie ma deszczu ... jak wyjechaliśmy to nawet padac przestało ... cukierki nie tylko dla grzecznych były ... dzięki za spotkanie tym co byli ... :buttrock:

 

 

ps. Namiar na organizatora jest tutaj: http://www.logolab.pl/fusion/images/news/mikolaje2.jpg

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ZG --> Poznań --> Bydgoszcz --> Gdynia --> Gdańsk --> Sopot ... długa droga, żeby zostać prawdziwym mikołajem ... rewelacyjna impreza ... i jak tylko będę mógł to za rok przyjadę ... a zachwalać będę wszystkim i wszędzie, żeby w kolejnych latach grudniowa parada miała 1000 uczestników ... i oby śniegu nie było ;-P

...Dzięki wszystkim za miłą atmosferę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ZG --> Poznań --> Bydgoszcz --> Gdynia --> Gdańsk --> Sopot ... długa droga, żeby zostać prawdziwym mikołajem ... rewelacyjna impreza ... i jak tylko będę mógł to za rok przyjadę ... ;-)

Dla mnie i tak rządzisz stary ;)

Normalnie szacun ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziewczyny i chłopaki...droga do domu była o wiele przyjemniejsza warunkowo-atmosferycznie...poza przeszywającym chłodem dało się sprawnie jechać...ale buty dopiero dziś doschły po niedzielnej imprezie...

...patent z gazetami gdzie się da okazał się w miare przystępny, więc wypchałem się "głosem wybrzeża" i dojechałem szczęśliwie ;-)

ja też strzeliłem kilka zdjęć, jak tylko je zgram na kompa to wkleje linka,

pozdrawiam wszystkich zimowych wariatów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziewczyny i chłopaki...droga do domu była o wiele przyjemniejsza warunkowo-atmosferycznie...poza przeszywającym chłodem dało się sprawnie jechać...ale buty dopiero dziś doschły po niedzielnej imprezie...

...patent z gazetami gdzie się da okazał się w miare przystępny, więc wypchałem się "głosem wybrzeża" i dojechałem szczęśliwie ;-)

ja też strzeliłem kilka zdjęć, jak tylko je zgram na kompa to wkleje linka,

pozdrawiam wszystkich zimowych wariatów ;-)

Facet! Jestes debeściak, widziałem Cię na imprezie i jeszcze raz szacunek.Pozdrowienia i do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...