Skocz do zawartości

ferrari chopper


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie ładny przód i tył. Z boku... bleee. Masywna bryła owinieta blachą psuje smukłość linii. Usunąć trochę tej blachy, zostawić wloty z atrapą na przodzie i byłoby znośnie. Natomiast nie wiem, jak tym się jeździ po zakrętach, pewnie się wali na boki z takim widelcem. V-ka do choppera jest "prawie" konieczna, ale przecież chopper to głównie kaształt (topór). Rzędówki sią trafiają w Japońcach.

Wpiszcie w wyszukiwarce na tej stronie 'Honda' - tam dopiero są dziwadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myślicie, że to seryjna produkcja ? Chyba tylko jakiś egz pokazowy ?

 

 

Ale kolo siedział na nim, jakby miał nogi po wypadku źle poskładane przez pijanego ortopede :buttrock:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralat mowisz ze to pokaz mozliwosci to wedlug mnie zawiele to nie pokazali bo wygloda jak ktos by beczke po oleju Shell taka 208 ltr powycinal dospawal i ma to byc motocyk dla mnie ochyda :lapad:

Piwo jak to miala by byc seryjna produkcja to nigdy bym nie kupil akcji tej firmy bo pewne bankructwo zanim by cos sprzedali :icon_twisted:

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralat mowisz ze to pokaz mozliwosci to wedlug mnie zawiele to nie pokazali bo wygloda jak ktos by beczke po oleju Shell taka 208 ltr powycinal dospawal i ma to byc motocyk dla mnie ochyda :P

Piwo jak to miala by byc seryjna produkcja to nigdy bym nie kupil akcji tej firmy bo pewne bankructwo zanim by cos sprzedali :icon_twisted:

:lapad: dobre porównanie! Pokaz możliwości, tzn. garażowa wydumka znudzonych bogaczy, którzy dla zabicia czasu cos tam wykombinowli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...