Skocz do zawartości

Rieju RS2 Matrix


LordRamzes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym sie dowiedziec co wy sądzicie o tym motorowerze myśle ze jest godny uwagi 9KM na 50cm świetny wygląd a co wy na to piszcie wszystko wasze uwagi pochwały

 

 

Wygląd ma bardzo fajny tego nie można mu zarzucic ale gdyby zmienić orginalny tłumik żeby miał inny dzwięk to by był super :buttrock:

 

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia dlaczego te rieju się tak cenią.szczegolnie enduro.Fakt mlode ale za ta kase mial bym taką Aprilie Rx ze szok :banghead: A nawet juz sende Sm z 2004 roku bym wybral:P Rieju i Beta o dwie specyficzne marki holernie drogie a nie ma w tym rewolucji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób pisze, że łoo ja to bym wolał np. TZR. Należałoby jeszcze spojrzeć na cena. Co prawda nówki to pi razy drzwi ten sam przedział cen, ale już używki to różnica. Raczej TZRki (po faceliftingu of course) są odczuwalnie droższe. Nie mówie tutaj dokłądnie do tego tematu, ale tak ogólnie bo to dość często spotykany proceder na forum. Taki offtopic malutki.

pozdrawiam.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niejest to offtopic tylko poprostu taka jest prawda i tzr ma dobra opinie i jest ąłdna dlatego wszyscy by ją wybrali...Starsze modele np. 97 98 rok to można kupić juz taka w miare za te 3500 4000 a jak ktos bardzo chce to jakos skołuje te pieniądze i kupi tzr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zakupem TZR dosiadałem kilku motorowerów tego typu. Co do Rieju to się strasznie najarałem na ten sprzęt, ponieważ była używka w dobre cenie.

 

Po oględzinach wszystko jednak mi się odwidziało......

Wykonananie i rozwiązania dużo gorsze niż u Yamahy. Rieju jest także mniejze od TZR, wedlug mnie dosyć znacznie. Przy moich 180cm Matrix był dla mnie maly i dosyć dziwnie na nim wygądałem.

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...