Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

szukam kamienia, aby rzucic w autora tematu a teraz wyliczam nowka wsk175-wsk 125- velorex 350 ogar-mz es250/1-nowka etz 250- powazny wypadek- dlugo nic- nowka dywersja 600s- 2x cz175- nowka jawa350 tramp- a obecnie minsk 125-prawie nowka cagiva w16 militare- cagiva navigator1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze moto to jawa50,ogar,komar itd Pozniej wsk125, mz250, jawa350. z japonca suzuki gs500. I tak wlasnie polecam wszystkim chcacym sie nauczyc jezdzic, od slabych kikunastokonnych moto, bo nawet te 50 to juz duzo dla poczatkujacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: kawasaki zx6r pierwsze powazne moto nigdy predzej nie jezdzilem (tylko kurs) pojechalem po moto 200km pisze czyli zyje choc jak kazdy mowi 600 na pierwszy moto to glupota 100 % racji popieram ale dalej jezdze 100% hardcore nie czujesz nie zyjesz taki maly zart pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie pierwsze moto to komar(ma dozywocie)pozniej simson s51,2lata ETZ150 kolejne 2lata ETZ251 nagle w 1998r YAMAHA FZR 600(rozbita przez pseudo kolege:zony i motocykla sie nie pozycza.)i dluga przerwa od 2004r.Moze w przyszlym sezonie znowu dwa kółka.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę urazić autora tematu ani forumowiczów ale określenie pierwszy poważny sprzęt jest trochę nie na miejscu.wyjaśniam już-jest mało prawdopodobne żeby teraz 18-20 latek kupował jako pierwszy motocykl jakiegoś weterana.raz że sprawa kosztów odrestaurowany weteran kosztuje niekiedy więcej niż używany współcześniak.dawniej nie było dostępu do motocykli zachodnich chyba że pozostałości po wojnie BMW ,HD,no i ruski.niektórzy z forumowiczów mają mniej lat niż ja i inni stare próchniaki jeżdżą na motocyklach,więc nie mają pojęcia jakim sprzętem jeździło się dawniej i jakie hocki-klocki były żeby ten lichy według dzisiejszych standardów zdobyć.najlepiej wpisać od czego kto zaczął i już.nie chciałem moim postem obrazić nikogo z użytkowników .jeżeli ktoś poczuł sięc urażony serdeczne przepraszam .pozdro i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę urazić autora tematu ani forumowiczów ale określenie pierwszy poważny sprzęt jest trochę nie na miejscu.wyjaśniam już-jest mało prawdopodobne żeby teraz 18-20 latek kupował jako pierwszy motocykl jakiegoś weterana.raz że sprawa kosztów odrestaurowany weteran kosztuje niekiedy więcej niż używany współcześniak.dawniej nie było dostępu do motocykli zachodnich chyba że pozostałości po wojnie BMW ,HD,no i ruski.niektórzy z forumowiczów mają mniej lat niż ja i inni stare próchniaki jeżdżą na motocyklach,więc nie mają pojęcia jakim sprzętem jeździło się dawniej i jakie hocki-klocki były żeby ten lichy według dzisiejszych standardów zdobyć.najlepiej wpisać od czego kto zaczął i już.nie chciałem moim postem obrazić nikogo z użytkowników .jeżeli ktoś poczuł sięc urażony serdeczne przepraszam .pozdro i szerokości.

Zgadzam się Motorynka , Wsk 125 , Wsk 175 , CZ 350 83 r do tej pory jeżdżę , VZ 800 Marauder

 

 

 

Edytowane przez Robertso444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...