Skocz do zawartości

KTM GO 50


Rekomendowane odpowiedzi

ja jak bylem na zamknietym (www.ostrajazda.com) to gosciu smigal na ktm ... taki jak by scigacz ale taki bardziej niskoobrotowiec bo tak cichutko smigal .. i gosc z jedyneczki na kolo i zapinal kolejno biegi do 6 i jechal i jechal ... ladny ten motorek... ale chyba do takiego skutra to problem jest z czesciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm nie kupie KTM`A chcby z tego powodu ze na tym sprzecie smigaja snoby ... cos jak tlusty dorobkiewicz w mercedesie co wydaje mu sie zejest najmadrzejszy na swiecie ...

Dokladnie!!! naprzyklad taki Łukasz Kurowski. Wogole nie ogarnia i mysli ze jest najmadrzejszy i najlepszy!!!

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm nie kupie KTM`A chcby z tego powodu ze na tym sprzecie smigaja snoby ... cos jak tlusty dorobkiewicz w mercedesie co wydaje mu sie zejest najmadrzejszy na swiecie ...

Taaaaaaaa...........żeś błysnął...

Snoba możesz spotkać wszędzie, snoby jak muchy do gówna lgną do wszelkich sportów "ekstremalnych".

Wiesz, sam smigam KTM i wielu moich kolegów jeździ na tych motocyklach (skuterowca nie znam żadnego:). Naprawdę w tym srodowisku spotkałem duuzo mniej snobów niż np. w klimatach rowerów górskich w których kiedyś sie obracałem. Z zewnątrz może to inaczej wygląda bo jesteśmy z reguły w kolorowych ciuchach, robimy różne dziwne rzeczy na motocyklach, ale nie ma w tym specjalnie snobizmu, jest fun, jest miejsce na przyjaźń i koleżeństwo bez "puszenia się" i mędrkowania. Jasne że są wyjątki, ale nie uogólniaj, bo robisz na przykład mi przykrość taką niesłuszną uwagą. Przecież nie zamienię samochodu na Ursusa C-330, a motocykla na komara żeby wypaść ok. w Twoich oczach.

Co do KTM GO 50-tam jest silnik Minarelli czy jakaś inna masówka montowana w skuterach, części do tego w katalogach jest sporo. Jakby się trafił, to może bym kupił takie coś-dla jaj!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak moja wypowiedz prosze traktowac z lekkim przymruzeniem oka... nikogo nie chcialem obrazac sam jezdze na KTM z mojego krewnego i nie jest wcale powiedziane ze sam nie kupie KTM`a jednak jest cos w tonie wiekszosci posiadaczy tych motocykli co mnie drazni - bledna swiadomosc - ze sa posiadaczami moto ktore inne bije na glowe tego nie potrafie zrozumiec czyz to nie jest snobizm ?? kupie KTM`a bo to upowaznia do patrzenia na innych z gory ...

Edytowane przez reminator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...