Skocz do zawartości

Chyba sie zaczely wyprzedaze w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie o to pytanie...

Jak wygladaja zapasy artykulow w Luisie? Chodzi mi oczywiscie o shoei xr1000 :buttrock: Czy jak sie pojedzie np do Kolonii po kask to jaka mam szanse, ze moj rozmiar i srebrne malwoanie camber bedzie? :lalag:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygladaja zapasy artykulow w Luisie? Chodzi mi oczywiscie o shoei xr1000 :banghead: Czy jak sie pojedzie np do Kolonii po kask to jaka mam szanse, ze moj rozmiar i srebrne malwoanie camber bedzie? :biggrin:

Pewnie chodzi o XR-1000, które jest obecnie na wyprzedaży. Otóż może być z tym problem, ponieważ towary oznaczone w Louisie jako "Restposten" dostępne są tylko w sprzedaży on-line, a nie w sklepach. Przynajmniej tak zawsze piszą na stronie. Warto w razie czego wysłać maila lub zadzwonić do danego sklepu z zapytaniem o dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Louisa z restposten jest w Hamburgu Helmy o ktorych piszecie Shoei XR 1000 sa dostepne ole moze nie w takim malowaniu.

 

Rzecz przekalkulowania bo gdy przecenia sie towar o pol ceny to czasami warto sie zastanowic

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem aluzji... jak masz jakis problem ze swoja orientacja to zglos sie do odpowiednich lekarzy, a jak lubisz kogos obrazac to znajdz sobie inny obiekt, bo mnie to nie bawi, a poza tym i tak nie jestes w moim typie - wole kobiety.

 

Jakies konkretne argumenty? Linki?

 

Louis Sonderposten 49,- €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem, ale gdzie, co, bo też mogę napisać Sommer 250 € i co z tego :)

:)

Teraz sprawdzałem w lousie i nie ma żadnych spodni Uvex'a na wyprzedaży/promocji :D

 

@ks-rider skąd te info? :)

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ni ma ani w aktualnych promacjach, ani w starych, wiem bo śledzę :D

Tzn. było "kiedyś" pełno spodni/kurtek Uvex'a na wyprzedaży, ale to mówię tu o przełomie września/października :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...