Skocz do zawartości

Chyba sie zaczely wyprzedaze w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widzialem 1000 Fireblade 2006 rok za 9850 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za jakims kombi na przyszły sezon, na allegro trafiają sie okazje, ale zawsze albo zły rozmiar albo za wysoka cena :buttrock:

 

Szukam na ebay.de , jest dużo okazji tylko jak to sie załatwia :icon_arrow:

Każdy koles zobowiązany jest wysłac wygrany przedmiot do Polski czy o tym fakcie informuje w aukcji zaznaczając jakies okienko?

 

Przelew można robic normalnie np. przez mBank? Jakie są koszty wysyłki? Jak długo leci paczka?

 

Pozdrawiam - QóBa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za jakims kombi na przyszły sezon, na allegro trafiają sie okazje, ale zawsze albo zły rozmiar albo za wysoka cena :crossy:

 

Szukam na ebay.de , jest dużo okazji tylko jak to sie załatwia ;)

Każdy koles zobowiązany jest wysłac wygrany przedmiot do Polski czy o tym fakcie informuje w aukcji zaznaczając jakies okienko?

 

Przelew można robic normalnie np. przez mBank? Jakie są koszty wysyłki? Jak długo leci paczka?

 

Pozdrawiam - QóBa

 

Jezeli chcesz isc na pewniaka i kupic za granica to masz dwa sposoby.

1. zaplacic karta kredytowa albo skontaktowac sie z bankiem i otworzyc Letter of Credit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na ebay.de , jest dużo okazji tylko jak to sie załatwia :crossy:

Każdy koles zobowiązany jest wysłac wygrany przedmiot do Polski czy o tym fakcie informuje w aukcji zaznaczając jakies okienko?

 

Przelew można robic normalnie np. przez mBank? Jakie są koszty wysyłki? Jak długo leci paczka?

 

Pozdrawiam - QóBa

 

Pytania trochę naiwne, ale biorę poprawkę na brak doświadczenia z racji młodego wieku ;)

Ebay działa podobnie jak Allegro. Musisz być zarejestrowany w ebay'u, z tym, że możesz być zarejestrowany w Polsce - Twój login i hasło działają w każdym kraju. Potem postępujesz podobnie jak właśnie na Allegro. Co do wysyłek zagranicznych: jeśli nie ma o nich wzmianki, możesz zadać pytanie wystawiającemu. Okienek do zaznaczenia nie ma. Ci, którzy nie wykluczają wysyłek zagranicznych, podają koszty wysyłki do krajów przeznaczenia. W przeciwnym razie musisz zapytać wystawiającego, ile będziesz musiał zapłacić za wysyłkę.

Przeczytaj na stronach mBanku, czy jest możliwość transferu pieniędzy za granicę, a jeśli tak, to na jakich warunkach.

O czas oczekiwania na paczkę zapytaj również wystawiającego.

I jeszce jedna ważna uwaga: uważaj na oszustów. Jeśli towar wystawia firma, możesz być raczej spokojny, jeśli osoba prywatna, zachowaj szczególną ostrożność. Jeśli to możliwe, korzystaj z PayPala (a co to jest, przeczytaj sobie na stronach ebay'a :) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź dżej si :cool:

Pytania może naiwne, ale teraz już wiem w 100% co i jak :)

 

Jak będe cos zamawiał zrobię to inaczej: przeslę znajomemu z Berlina link do aukcji, on wygra, ja przeleje mu kase na konto a on kombi wysle mi :D

 

Pozdr. i eot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz isc na pewniaka i kupic za granica to masz dwa sposoby.

1. zaplacic karta kredytowa albo skontaktowac sie z bankiem i otworzyc Letter of Credit

 

Są to dwa sposoby oprócz innych: mój znajomy kupił coś kiedyś na ebay'u austriackim i zapłacił przelewem z banku internetowego. Bank mu przeliczył złotówki na ojro + doliczył chyba jakąś prowizję. To wszystko. Ale tak jak pisałem wcześniej: trzeba się dowiedzieć, czy we własnym banku jest taka opcja.

 

Pozdrawiam

 

PS. Sorki za śmiecenie. Chciałem tego posta dokleić do mojej poprzedniej wypowiedzi, ale nie za bardzo wiedziałem, jak to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to dwa sposoby oprócz innych: mój znajomy kupił coś kiedyś na ebay'u austriackim i zapłacił przelewem z banku internetowego. Bank mu przeliczył złotówki na ojro + doliczył chyba jakąś prowizję. To wszystko. Ale tak jak pisałem wcześniej: trzeba się dowiedzieć, czy we własnym banku jest taka opcja.

 

Pozdrawiam

 

PS. Sorki za śmiecenie. Chciałem tego posta dokleić do mojej poprzedniej wypowiedzi, ale nie za bardzo wiedziałem, jak to zrobić :icon_question:

 

 

Opcji moze byc moze tez wiecej. Ja jak kupuje cos drozszego to place urzywajac Pay Pal. jezeli mniejsze pieniadze to przelewem. W tazie proby oszustwa weldujesz do Ebay i oni sami robia z gosciem porzadek. Mam teraz zadyme kupilem radio Blaupunkta i gosciu cwano napisal opis. Nie wiedzialem ze potrzebny bedzie KOD. chcialem dostac bezposrednio od Blaupunkta ale to dodatkowe 22,50 € Bylem na Policji i sprawdzilem ze nie kradzione. Mam juz goscia tak daleko ze moge mu je odeslac zpowrotem tylko musimy ustalic kto placi koszty przesylki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w niemczech :clap: Ja juz sie wyzakupowałem :clap: ale w Polsce i tam Kask Shoei XR1000- chciale 1480-dalem -1280zł ,Kombi-noweczka Dainese SM-CRS-sklep 2300-jadalem 1200zł :clap: ,Butki Diadora nowka bylo 599 dalem 500 ,rekawice Uvex bylo 299 dalem 200 no i jestem juz caly ubrany a w poniedzailek na prawko ;) POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w niemczech :clap: Ja juz sie wyzakupowałem :clap: ale w Polsce i tam Kask Shoei XR1000- chciale 1480-dalem -1280zł ,Kombi-noweczka Dainese SM-CRS-sklep 2300-jadalem 1200zł ;) ,Butki Diadora nowka bylo 599 dalem 500 ,rekawice Uvex bylo 299 dalem 200 no i jestem juz caly ubrany a w poniedzailek na prawko :biggrin: POZDRO!!!

W jakim sklepie takie przeceny?

Sam bym sobie coś nowego sprawił :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na ebay'u jest duzo fajnych kombi, ale mało osob ma zaznaczone, ze wysyłaja do Polski :(

 

Mam przy okazji pytanko, co to znaczy:

-Siehe Beschreibung

-Nach Polen -- Sehen Sie in der Artikelbeschreibung und den Zahlungshinweisen nach oder wenden Sie sich für weitere Informationen an den Verkäufer

i ostatnie:

-Nicht angegeben

 

Z gory dzieki za wyjasnienie i sorry, że zawracam dupsko :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Siehe Beschreibung - patrz opis

-Nach Polen -- Sehen Sie in der Artikelbeschreibung und den Zahlungshinweisen nach oder wenden Sie sich für weitere Informationen an den Verkäufer - do Polski -- proszę sprawdzić w opisie artykułu i warunkach płatności albo zwrócić się do sprzedawcy po dalsze informacje

i ostatnie:

-Nicht angegeben - nie podano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w niemczech :bigrazz: Ja juz sie wyzakupowałem :icon_razz: ale w Polsce i tam Kask Shoei XR1000- chciale 1480-dalem -1280zł ,Kombi-noweczka Dainese SM-CRS-sklep 2300-jadalem 1200zł :buttrock: ,Butki Diadora nowka bylo 599 dalem 500 ,rekawice Uvex bylo 299 dalem 200 no i jestem juz caly ubrany a w poniedzailek na prawko :biggrin: POZDRO!!!

 

A mozesz zdradzic zajemnice gdzie tak ladnie sie obkupiles ???

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarla kurteczka :D ;) :D Jest, zgodnie z oczekiwaniami, rewelacyjna!!! :P Wczoraj wieczorem po powrocie z pracy zamiast isc spac biegalem jak glupi od lustra do lustra przymierzajac i sprawdzajac rozne warianty ustawien, dopasowania, dostepu do kieszeni i wywietrznikow. Membrana Regulator (R w koleczku) jest po porstu miodzio - na poczatku sie troche zgrzalem, ale juz po chwili wewnatrz kurtki zrobila sie przyjemna temperaturka - zupelnie tak jak glosi haslo reklamowe: Not too hot, Not too cold :D :D :D

 

Juz sie nie moge doczekac wiosny!!! (obym mial tylko czas na ujezdzanie)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...