Skocz do zawartości

Chyba sie zaczely wyprzedaze w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

a wie ktos cos na temat wyprzedazy w sklepach Louisa w niemczech, wiem ze co roku sie takowe odbywaja i mozna za smieszne pieniadze wyrwac ciekawe gadgety, moze jest ktos z wroclawia lub okolic, kto byl by chetny na wyjazd na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos cos na temat wyprzedazy w sklepach Louisa w niemczech, wiem ze co roku sie takowe odbywaja i mozna za smieszne pieniadze wyrwac ciekawe gadgety, moze jest ktos z wroclawia lub okolic, kto byl by chetny na wyjazd na zakupy :)

Na razie czekam na motobazar. Jeśli tam się w pełni nie obkupię, chciałbym wyskoczyć do Berlina. Jeśli już, to za jakieś 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos cos na temat wyprzedazy w sklepach Louisa w niemczech, wiem ze co roku sie takowe odbywaja i mozna za smieszne pieniadze wyrwac ciekawe gadgety, moze jest ktos z wroclawia lub okolic, kto byl by chetny na wyjazd na zakupy :rolleyes:

 

Nie wiem jak wyglada Louis w Berlinie o ile mi wiadomo to maja tam ich kilka. Jest na pewno Mega Store co oznacza najwieksze powierzchnie sprzedarzy.

 

Centrale Louisa jest w Hamburgu. Oprocz tego maja tam naprawde duzy sklep w ktorym zajmuja sie sprzedaza tzw. Restposten czyli tego co kupili gdzies w wiekszych losciach. Jezeli ktos laskawie spojrzy na moja fotke to helm Shoei Z1 kosztowal regolaarnie 613 € Wyrwalem go za 299,- € wiec uwazam ze moge byc zadowolony. Mozna ubrac sie tam nawet w Dainese 2 cz. kombi 499,- (o ile dobrze pamietam )

 

pozdrawiam

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Centrale Louisa jest w Hamburgu. Oprocz tego maja tam naprawde duzy sklep w ktorym zajmuja sie sprzedaza tzw. Restposten czyli tego co kupili gdzies w wiekszych losciach. Jezeli ktos laskawie spojrzy na moja fotke to helm Shoei Z1 kosztowal regolaarnie 613 € Wyrwalem go za 299,- € wiec uwazam ze moge byc zadowolony. Mozna ubrac sie tam nawet w Dainese 2 cz. kombi 499,- (o ile dobrze pamietam )

 

pozdrawiam

 

:)

I ja czesc swoich cicuchów kupilem w Lousie w Hamburgu. Wybor naprawde powalający. Wczoraj dostalem w przesyłce od kumpla 2 gazetki reklamowe ale nic ciekawego nie wypatrzyłem dla siebie. Mysle ze jak bede w HH jakos na poczatku roku to zawitam tam na zakupy.

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego lubie ten kraj ( niemcy oczywiscie ), oni wiedza co to znaczy obnizka czy wyprzedaz, nie t oco u nas cene spuszcza z 299 do 259 i wielka obnizka.

Zawsze jak jestem w tym pieknym kraju to nakupie kupe łachow za 1/3 tego co trzeba zaplacic u nas, z tym ze tam mam pewnosc ze nie sa to tanie podrubki, czego o produktach w polsce nie mozna powiedzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszedłem z ciekawości na stronę louisa i patrzę, że są spodnie do mojej kurtki vanucci przecenione z 179€ na 99€ to długo się nie zastanawiałem, aby kliknąć "dodaj do koszyka" ;)

Zostały mi do kupienia jeszcze tylko buty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

 

Jako reprezentant i zagorzaly zwolennik bezpiecznej jazdy w bezpiecznym ubramiu ochronnym chcialbym poinformowac wszystkich forumowiczow, ze wlasnie zaczely sie znowu wyprzedarze w Niemczech.

 

Leza przedemna nowe oferty

 

Louisa

 

POLO

 

Hein Gericke

 

Polecam strony internetowe.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.louis-motorrad.de

 

www.pollo-motorrad.de

 

wwwhein-gericke-store.com

 

pozdrawiam i zycze udanych zakupow

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...