Skocz do zawartości

Nieco to (po)trwalo, ale od wczoraj jestem posiadaczem..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim gratulacje zakupu. Świetny motor. Który to rocznik ?

 

no to z tą Magną - podejrzewam, ze możesz się cieszyć, że nie kupiłeś. Pewnie musiałbyć jednego z dwóch pozostałych mietków sprzedać, żeby ją naprawić :D jak się coś sypnie.

 

Mi swego czasu koledzy z forum skutecznie wybili Magne z głowy, za co jestem wdzięczny im do dziś :D

 

P.

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownicę masz hardcorową. :D Nadaje się do jazdy

...po lotnisku.

 

Nie dziwię się, że chcesz ją zmienić.

 

Z tyłu masz dorobione tulejki, nie są to oryginalne dystanse.

Masz oryginalne przełączniki i jest przełącznik kierunków - tam, gdzie opisałem.

Po tym, jak bardzo jest ochlapany i porysowany boks akumulatora poznasz, kiedy moto było malowane. Pewnie tuż przed sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko, na zdjęciu nie widac wyraźnie. Trochę prac estetycznych będzie, ale cała frajda w przywracaniu piękna.

Ano, ale mam wprawe :clap:

Na fotce ponizej wydac w/w logo wyrazniej.. widac tez podnozek 'pociagniety' tasma :buttrock:

http://www.mb.org.pl/forum/files/159066-intruder750-6.jpg

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz tylko gumę zakładać, czy podnóżki zmieniać? Jak "długi" jesteś, to lepiej pomysleć nad wysuniętymi.

Chcialbym wpierw przywroc stan fabryczny w miare mozliwosci (kupie oryginalne podnozki, i tego zafoliowanego zamienie).. wzrostu mam 183 cm, wiec taki sredniodlugi jestem :flesje: Na kombinacje zawsze jest czas, jak na razie to tylko kiere musze wymienic, bo od razu mi podpadla :biggrin::buttrock:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu przy takim wzroście to po miesiącu śmigania będziesz chciał mieć podnóżki wysunięte do przodu.

Nie planuje jezdzic nim codziennie, tylko wekendowo - wiec byc moze jakos przezyje te fabryczne.. a jak nie, to wtedy sie pomysli nad innym rozwiazaniem :buttrock:

 

Mam pytanie do znawcow.. ktore oparcie jest lepsze: takie, czy takie ?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze jest zdecydowanie lepsze, podpiera Ci kregoslup i dół pleców a nie szyje :D

No i gratulacje sprzeta. :icon_evil:

A nie boisz sie ze troszku za stary jest ( 88 ) i moze sie ....... sypac ???? :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze jest zdecydowanie lepsze, podpiera Ci kregoslup i dół pleców a nie szyje :D

Tak naprawde to nie mnie bedzie podpierac :biggrin:

.. ale faktycznie wyglada znacznie solidniej, a i lepiej jak nie jest zbyt wysokie.

 

A nie boisz sie ze troszku za stary jest ( 88 ) i moze sie ....... sypac ???? :rolleyes:

No mam nadzieje, ze nie bedzie sie sypac. Zobaczymy, jak to bedzie.. pierwszego MB tez kupilem na frajera, niezly szrot, a mimo wszystko do dzis pamietam jak mi sie jechalo nim z W-wy (jaka wygoda, i ile miejsca), no i sporo km nim natluklem, i sie nie wysypal :icon_evil::biggrin:

Tego Intrudera kupilem wlasnie glownie dlatego, ze jest z 1988 - to chyba moj ulubiony rocznik :biggrin:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...