Skocz do zawartości

Biore sie za enduro a interesowałem się ścigaczami:/


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to do wszystkich noobów a takich rospisało sie tu wiele:

1. to konto mojego syna który po mnie kocha motory i jak zobaczyem te forum postanowiłem tutaj naisać posta, a sam ma 29 lat

2. ktoś tam mówił że podaje się za kostruktora i miał racje jestesm nim projektuje i robie motory jestesm w dużej firmie i tam pracuje ale tam ludzie praktycznie nei wiedzą co to jest enduro ale o scigaczach wszystko wiedzą i naprawia wam scigacza za pomocą sróbokrętu i taśmy

3. zdięcia wam pokaże i niektóre będą na nie realnym tle bo przerobił je mój kolega grafik, jedno

4. Już niektre pokazałem ale niezbyt stningowane i potem pojawia sie następne tutaj w postach bo jedno mam w aviatorze czy jak to tam i jeszcze jedno w zdięciach osobistych (może cie tam wejśc bo nei wiem?)

no i to cvhyba wszystko a na tym forum będę nadalpisał bo widze że są tu normalni ludzie

5 pracuje z wieloma firmami jestesm pomocnikiem czasem cos zaprojektuje znam szefów to moi kumple itp i z załatwieniem części nei miał bym problemu i to by mnie mało kosztowało

6. mam specjalne maszyny!

7.luzdie pewnie napisza czemu pisałem tu a nie się spytalem wybitnych techników, poprostu chcialem poznać wasze zdanie ale moge się popytać kolegów czy znają kogoś co się zna na enduro (a napewno znaja) to będę wszystko wiedział!

 

'a świstak siedzi i ...' :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...