Skocz do zawartości

Seryjny tłumik a głośność wydechu!!


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy... to jest ekipa ktora zna sie od wielu lat... jeden jest mechanikiem... drugi tokarzem... grzecznosc za grzecznosc... nigdy nie bylo mowy o kasie... wiec sory ale nie jestem wstanie powiedziec Ci ile taka przyjemnosc kosztuje... nie wiem czy kiedykolwiek sprzedawal tlumiki... naogol to robil dla bliskich znajomych...

 

Żeby się potem nie okazało że motocykl wydaje odgłosy podobne co w Wartburgu.

A to jak przeczytalem to sie usmialem do lez...haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mam przy mojej R6 zalozonego HIGH LEVEL REMUS TITANIUM i powiem ze moze nie byl najtanszy ale fajnie brzmi i jest tzw "road legal" wiec nie ma tez problemu z glinami.

zatrzymalem oryginalny tlumik bo jak juz bylo tu wczesniej wspomniane moze sie przydac przy sprzedazy moto.

nie niszcz tlumika - taka moja rada

 

pozdr

 

A możesz mi powiedzić (jęśli to nie tajemnica) jakiego rzędu jest to wydatek jeżeli zdecydowałbym się na kupno sportowego tłumika o jakimś miłym basiku np. takiego jak Twój?! :wink:

 

Szczerze powiedziawszy... to jest ekipa ktora zna sie od wielu lat... jeden jest mechanikiem... drugi tokarzem... grzecznosc za grzecznosc... nigdy nie bylo mowy o kasie... wiec sory ale nie jestem wstanie powiedziec Ci ile taka przyjemnosc kosztuje... nie wiem czy kiedykolwiek sprzedawal tlumiki... naogol to robil dla bliskich znajomych...

 

Rozumiem!! W takim razie byłbym wdzięczny za jakiekolwiek namiary na ta paczke specjalistów... może jakos możnaby się dogadać...!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzić (jęśli to nie tajemnica) jakiego rzędu jest to wydatek jeżeli zdecydowałbym się na kupno sportowego tłumika o jakimś miłym basiku np. takiego jak Twój?! :wink:

Rozumiem!! W takim razie byłbym wdzięczny za jakiekolwiek namiary na ta paczke specjalistów... może jakos możnaby się dogadać...!!! :wink:

 

 

dalem za mojego extra 150funtow przy kupnie R6-stki, wart podobno okolo 300funtow ale nigdy tego nie sprawdzilem. tlumik wg rachunku ktrory pokazl mi gosc sprzedajacy mi moto jak go kupowalem mial niecale 3 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem za mojego extra 150funtow przy kupnie R6-stki, wart podobno okolo 300funtow ale nigdy tego nie sprawdzilem. tlumik wg rachunku ktrory pokazl mi gosc sprzedajacy mi moto jak go kupowalem mial niecale 3 miesiace.

 

To faktycznie niewiele... jakbym cos takiego trafił sam bym kupił bez zastanowienia...!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie niewiele... jakbym cos takiego trafił sam bym kupił bez zastanowienia...!! :)

 

hehehe mam propozycje:

 

sprzedam ci ten tlumik za 15tys i tutaj uwazaj!!! OKAZJA + yamaha r6 rok '99 gratis !!!

 

szansa twojego zycia!!! zastanow sie :wink:))))))

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe!!! A to dobre... :wink: Tylko ja R6-tke juz mam... :)

 

Ale jeżeli to co piszesz to prawda tzn. że chcesz sprzedać swoją to ostatnio na forum w dziale sport/naked... pisał znajomy że chce kupić R6!! Uderz do niego z propozycja!! :-)

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabialem wydech w swojej CBR 600F3.

Oryginalny wydech byl dla mnie za cichy,a szkoda mi bylo wydawac kilkaset zlotych na firmowy sportowy wydech.

Dostalem od kumpla koncowy tlumik od F2. Przecialem go na pol i w srodku zobaczylem 2 przegrody i klika rurek. Wycialem 1 przegrode,owinalem tlumik tasma i poszedlem zamontowac do motocykla by zobaczyc ile sie zmienilo. Nic sie nie zmienilo.

Wycialem 2 przegrode i wszystkie rurki ze srodka i zostawilem calkowita przelotowke. Zalozylem do motocykla i ................. nic sie nie zmienilo.

Ostatnia szansa: wycialem mala zwezke (rurka o srednicy ok 40 mm) w koncowce tlumika i dopiero wtedy wydech ryknal poteznym basem. Calosc pospawalem i owinalem blacha nierdzewna. Nakleilem naklejke znanej firmy i wiele osob mysli, ze to oryginal.

Moze dzwiek nie jest jak z tytanowego Akrapovica, ale jak na wlasna samorobe jestem bardzo zadowolony.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=56374&hl=

Edytowane przez michal750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...