Skocz do zawartości

Musze się czymś pochwalić :P


TIJO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe i stało się :clap: Wciągnełem młodszego brata w MX :clap: Ma on 10 lat więc może coś jeszcze z niego wyrośnie :clap: Motocykl zasponsorowal tata :clap: :P KX 80 :clap: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M275262 może nie idealny z wyglądu ale silniczek igla :clap: napewno na początek starczy :clap: No zobaczymy co z niego wyrośnie narazie mlody się uczy :P

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze tijo ze brat bedzie z Toba rywalizowal:D tez tak chce musze brata wziosc na pake i mu pokazac jak sie lata w blotku :clap: tylko ze moj brat za 3m ma 18 wiec z niego nic wielkiego nie bedzie:D ale miejmy nadzieje ze zlapie bakcyla i sobie kupi jakies enduro zamiast plastika Bynajmniej Tijo masz sponsora i tata w Twoje zamilowanie inwestuje u mnie jest problem bo musze wszystko sobie sam kupowac wiec na cos mocniejszego narazie nie moge sobie pozwolic ostatnio sie poklucilysmy z ojcem o buty ze chce wydac 500zl on do mnie glupi jestes i sie zaczelo :clap:

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze tijo ze brat bedzie z Toba rywalizowal:D tez tak chce musze brata wziosc na pake i mu pokazac jak sie lata w blotku :) tylko ze moj brat za 3m ma 18 wiec z niego nic wielkiego nie bedzie:D ale miejmy nadzieje ze zlapie bakcyla i sobie kupi jakies enduro zamiast plastika Bynajmniej Tijo masz sponsora i tata w Twoje zamilowanie inwestuje u mnie jest problem bo musze wszystko sobie sam kupowac wiec na cos mocniejszego narazie nie moge sobie pozwolic ostatnio sie poklucilysmy z ojcem o buty ze chce wydac 500zl on do mnie glupi jestes i sie zaczelo :D

moze sproboj podwiesc go pod sklep i spytac czy lepiej 500 zł przepic i z glupim usmiechem do domu wracac, ja mlodemu specjalnie moto kupilem zeby mial jakas odskocznie i zeby wiedzial jak mozna sobie tym krzywde zrobic ten drugi jeszcze od cycka nie jest odciagniety ma w sierpniu konczyl roczek ale na wiosne smiga z nami mam juz dla niego piekielna maszyne:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2004-YAMAHA...1QQcmdZViewItem

jak na razie jezdzi na baku ale podoba mu sie i mam nadzieje ze nie bedzie walil w gardlo tylko w bak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE ZAJEBISTA SPRAWA TEZ CHCIALBYM MIEC BRATA KTORY BY SIE TYM INTERESOWAL , A Z TEGO WSZYTSKIEGO WYSZLY 2 SIOSTRY KTORE WOGULE NIE LUBIA MOTORYZACJI I OJCIEC KTORY NAWET NIE UMIE WYMIENIC SWIECY I NIENAWIDZI DLUBAC PRZY MOTO/SAMOCHODZIE EHHH WYSZTKO TRZEBA ROBIC SAMEMU DOBRZE JEDNAK ZE SA KUMPLA BO NIE WIEM JAK BYM SIE TEGO WSZYSTKIEGO SAM NAUCZYL ;P

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje tijo .Będziemy łepka szkolić ...Moze będzie drugi pastrana:P Moi rodzice przy kupnie pierwszego enduro tj dt80 niechceli za nic mi kupić ,męczyłem miesiąc i sie udało , po przeszło poł roku kupili mi cr80 jakos sie uadało ..Pojechali na pierwsze zawody i teraz sa za tym bym jeźdźił :biggrin::D mama lubi patrzeć i jest za kupnem nowego moto :):D kiedyś byyyyyło ciężko ...No i dzięki wujkowi bez którego nie umiałbym nic teraz moge sam remontować moto..Ja od zawsze lubiałem motocykle :biggrin:..W wieku ok 9-10 lat z wujkiem złozyłem choppera z prawdziwego zdażenia ...to był sprzęt..własnej konstrukcji rama itp...Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEH Stary jak ci sie nie podoba to nie zaglądaj do motocross/enduro...Masz dział Sport/Naked/Turystyk/Turystyczne Enduro i tam jest twoje miejsce... i Wyluzuj troszkę

 

A dla ciebie TIJO :eek:. Oby jak najwięcej młodych dosiadało off-road`owe maszyny :)

Edytowane przez miclaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie wyciagac mlodszego brata na moto ja mam problem bo chce zeby moj brat starszy kupil sobie enduro i ja tez wtedy to z bratem bym latal no i jak narazie zaczyna mu sie to podobac moze go namowie do konca zimy na jakies fajne enduro :clap: :biggrin:

 

 

RG w - 45% poskładana

Zamienie suzuki rg 125/50 na enduro kontakt pw lub gg

Poszukuje Hondy ns-1

Sprzedam silnik od Suzuki Rgv 125 bez cylindra i zaplonu reszta w zajebi... stanie !!

Dalej przed soba widze drogę polna niedlugo znowu bedzie powrot do Enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...