Skocz do zawartości

Pisze w imieniu kolegi - Problem z Booster-em


Bajo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak już wspomniałem w temacie piszę w imieniu kolegi. Ma On skuter MBK Booster rocznik 1994. Zmienił cylinder na 70ccm Nikasil , wydech na LeoVince ZX. Ale przejdźmy do problemu - od jakiegoś czasu z filtra powietrza zaczął ciec olej. Nie jest to olej którym nasączony jest filtr powietrza ponieważ jest go za dużo, obejrzeliśmy to i doszliśmy do wniosku ,że olej wycieka z gaźnika potem idzie do puszki filtra i dalej ścieka na ziemię. Co może spowodować taki wyciek. Silnik jest chłodzony powietrzem i króciec ssący idzie nie tak jak np. u mnie do bloku tylko do cylindra. 2 kolega ,który ma Ogara powiedział ,że przy takim połączeniu nie stosuje się membran, więc to raczej nie to, chyba że się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kolega ,który ma Ogara powiedział ,że przy takim połączeniu nie stosuje się membran,

 

stosuje sie , kolega sie myli

 

na wezykach paliwa i oleju z dozownika powinny byc zaworki (nie wiem jak dokładnie w boosterze) ale w innych skuterach z którymu mialem doczynienia były, zaworki działaja "w podcisnieniu" wiec puszczaja wtedy gdy silnik jest w ruchu i ssa, jeśli którys jest uszkodzony leje sie z niego cały czas. W Peugocie mialem podobny problem tyle ze tam był wiekszy cyrk .

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bosterze dozownik jest podlonczony pod gaznik moze cos z dozownikiem.jezeli tak to niech kolega go najlepiej usunie przy modyfikacji z zeliwnego cylindra na nicasil i do tego wieksza pojemnoscia plus sportowy tlumik dozownik sie usowa aby uniknac potem powwaznych problemow.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...