Skocz do zawartości

Napiszcie mi, ze dobrze robie


koobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem wczoraj tego sprzeta i ustalilem z wlascicielem cene (Ł3600). Wyglada swietnie, brzmi wspaniale, papiery w porzadku. Wszystko w opisie jest zgodne z prawda.

Powiecie, ze szukam dziury w calym, ale to poprostu wydaje sie zbyt piekne, zeby bylo prawdziwe. Moze cos przeoczylem? Jakies sugestie?

Edytowane przez koobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obejrzałeś sprzęt i znając się cokolwiek stwierdzasz, że wszystko jest w porządku, to dlaczego szukać dziury w całym? Ja też całkiem niedawno kupiłem w Niemczech Drag Stara w super stanie, rewelacyjnie utrzymanego, serwisowanego, z małym przebiegiem za pieniądze, o których w Polsce można by pomarzyć. Okazje się zdarzają, ale trzeba być bardzo ostrożnym i nie podchodzić do zakupu z gorącą głową. Najlepiej do kupna wziąć ze sobą zaufanego mechanika, który obejrzy sprzęt na prawo i lewo i w razie potrzeby wyleje kubeł zimnej wody na głowę. Lepsze rozczarowanie, anieżeli wywalenie kilkanastu tysięcy w błoto. Chcociaż w Twoim przypadku moto wydaje się OK.

 

Pozdrawiam i życzę słusznej decyzji :)

 

PS. Wczoraj czytałem posta na tym forum, że kolesie z UK potrafią robić takie przekręty, że hej. Dlatego uważaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl piekny, za te pieniadze to sam bym go kupil, wazne zeby papiery byly ok, cala reszte zawsze mozesz zrobic, jest on na tyle tanio ze nawet gdyby cos bylo nie tak, to mozna to naprawic i tez wyjdziesz na swoje, ja tak ostatnio auto kupilem, za smieszne pieniadze i tez sie balem ze cos bedzie nie tak, ale juz smigam troche i sie ciesze z niego jak dziecko, a bylem przygotowany na to ze moze byc silnik do wymiany i, i tak bym wyszedl na swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Konrad gratulacje :icon_mrgreen: :biggrin: :biggrin:

To moze przyjedziesz na nim do mnie ???? :)

I nie martw sie, wszystko jest OK.

Jak sprawdzalem to HD sa stosunkowo tanie w Anglii.

W Southampton jest salon HD i widzialem piekne sprzety za 5-6 tysiakow.

Bierz i nie wnikaj. Angol dba o sprzeta i ciesz sie jazda :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Nom chyba troszke tanio, ale jak widzisz ze wszystko OKi jak ma przeglad to luzzz. Czasem w uk sprzedjae sie moto bez przegladu bo sie niby skonczył, a tak naprawde to cos nie gra i przeglad jest ciezki do zrobienia lub nie mozliwy. W uk przeglad nie jest taki sam jak w PL tam ci nawet czystoś powietrza w kołach sprawdzą :icon_eek:

 

 

powodzenia

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej Virago 535, Drag Stara 650 a najlepiej Honde Shadow 750. Gdybyś kupił jednak przereklamowaną i przestarzałą konstrukcję (gaźnik, popychacze, napęd pasem :) ) konstrukcję z USA to kup od razu:

- dużą tubę loctite-u niebieskiego

- dużą tubę loctite-u czerwonego

- zapasowe częsci za minimum 1000$ i klucze za 500$ (żeby miec chociaż cień szansy na naprawę w drodze jak się zepsuje).

 

Wibracje nie dadza pokonać trasy dłuższej niż 200 km (o ile coś wcześniej się nie odkręci albo nie wybuchnie).

Poza tym Sportster jest brzydki, wolny, nie skręca i nie hamuje. :flesje:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej Virago 535, Drag Stara 650 a najlepiej Honde Shadow 750. Gdybyś kupił jednak przereklamowaną i przestarzałą konstrukcję (gaźnik, popychacze, napęd pasem :flesje: ) konstrukcję z USA to kup od razu:

- dużą tubę loctite-u niebieskiego

- dużą tubę loctite-u czerwonego

- zapasowe częsci za minimum 1000$ i klucze za 500$ (żeby miec chociaż cień szansy na naprawę w drodze jak się zepsuje).

 

Wibracje nie dadza pokonać trasy dłuższej niż 200 km (o ile coś wcześniej się nie odkręci albo nie wybuchnie).

Poza tym Sportster jest brzydki, wolny, nie skręca i nie hamuje. :)

:evil:

 

 

to zes chlopaka zmotywowal :)

 

nie sluchajcie Pompki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze jak twierdzisz ze jest wszystko ok, to bierz. Jak nie kupisz to nie bedziesz wiedzial czy dobrze robisz, a jak bys jej nie wzial potem mozesz zalowac. Ja bym radzil ci kupic i cieszyc sie nim jak najwiecej.

:) Gratuluje decyzji o zakupie moto

 

POZDRO P.S jak kupisz to sie pochwal na forum i napisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak Harry to Harry :smile:

Fakt ze potem trza miec walizke pieniedzy jakby co, ale ......

patrzac na tego to: pierwszy wlasciciel, V5 present, maly przebieg, dla mnie OK :)

Tez mowilem o dragu, np. moim, ale niechcial bo potrzebuje dla dwojga i chce smignac np. do Polski na nim

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czas do namyslu do niedzieli. Ale kogo ja chce oszukac, przeciez tak naprawde to decyzja juz zapadla, tylko sie musze do niej przyzwyczaic.

 

W swietle innych postow Pompki, na forum Cruiser/Chopper, ten odbieram jako pochwale dokonanego wyboru. W jednym tylko sie Pompka myslisz. Sportster wcale nie jest brzydki, on jest paskudny :biggrin: No a ten dzwiek, po prostu nic tylko uszy zatykac :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak Harry to Harry :D

Fakt ze potem trza miec walizke pieniedzy jakby co, ale ......

patrzac na tego to: pierwszy wlasciciel, V5 present, maly przebieg, dla mnie OK :banghead:

Tez mowilem o dragu, np. moim, ale niechcial bo potrzebuje dla dwojga i chce smignac np. do Polski na nim

To prawda to kultowy moto jak jesteś zdecydowany to nie ma się co zatanawiaće :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie. Odebralem sprzeta dzis rano i przyprowadzilem go do domu. Pelnia szczescia. Maszynka buja sie jak marzenie, brzmi jeszcze lepiej. Jako bonus dostalem oryginalne rury, podatek zaplacony na rok do przodu, przeglad z wymiana plynow, ksiazke serwisowa i owner's manual oraz pelny bak benzyny.

 

Mam teraz tydzien, zeby na co dzien poprzyzwyczajac sie do niego i w przyszla sobote turlam sie na calodzienna wyprawe na angielska wies :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...