Skocz do zawartości

Zorganizowana grupa złodzei


Gitta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie w Szczecinie dzisiaj w nocy skradzione zostały kolejne dwa motocykle tym razem z mojej rodziny DR i XT szczegóły póżniej napiszę ale chcę żebyście wszyscy forumowicze wiedzieli że w Szczecinie jest jakaś grupa która kradnie w nocy motocykle. Podejrzenia są iż wśród motocyklistów jest jakiś informator który daj info gdzie motocykl stoi w garażu.

Policjant kazał wszytkim przekazać że w ciągu ostatniego miesiąca skradzionych został 10 motocykli i żeby dobrze zabezpieczać.

Oczywiście ta sama grupa może atakować inne miejscowości.

Strach się bać iść spać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki,

 

Nie wiem, czy ci idioci to czytają, :wink: :icon_question:

ale ważne żebyście WY wiedzieli, że "odgórnie" dostaliśmy dobrą radę i prośbę zarazem:

powiadomić znajomych motocyklistów z Pogodna i okolic żeby uważali.

Mogliście być obserwowani już od jakiegoś czasu; resztę wniosków wysnujcie sami.

 

Skradzione pojazdy:

YAMAHA XT 500 rok 1985 nr rej.ZS 4059 nr ramy 1U6202037 nr silnika taki sam

jak na ramie

http://www.bikepics.com/pictures/718271/

 

DR 350 nr rej. ZS 3772(chyba;)

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C06%5C06...603815-full.jpg

http://www.bikepics.com/pictures/603815/

 

Może ktoś z was kiedyś gdzieś coś przypadkiem zauważy.

 

Nam pozostaje wierzyć, że z waszą pomocą i z pomocą policji my odzyskamy nasze wierzchowce a cała motocyklowa brać święty spokój i odrobinę poczucia bezpieczeństwa.

 

 

:wink: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z garazu wyciagneli a zabezpieczone były.

Dodatkowo informuję was że na forum każdy może wyjść i przeczytać informacje, tak więc weźcie pod uwagę cwaniaczków kótrzy będą chcieli kase wyłudzić za motocykl nawet jego nie posiadając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serdecznie współczuję. Domyślam się, co teraz czujesz.

 

Z garazu wyciagneli a zabezpieczone były.

Może wydać Ci się to nieważne, ale napisz jak były zabezpieczone. Łańcuch, alarm, czy coś innego. Pytam, bo akurat w tym tygodniu będą mi wylewać podłogę w garażu i naszła mnie taka myśl, co by może coś wbetonować, co by uniemożliwiło wyjazd. Tylko cholera jasna co? :crossy: Czy na tych gnojów jest w ogóle sposób? Chyba musiałbym cały sprzęt zabetonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kronice słyszałem, że wpadła jakaś dziupla z autami i były tam też 2 motocykle, wiecie coś może?

Tu jest napisane http://www.kmp.szczecin.pl/rzecznik/Rzecznik.htm#15lis2

 

 

Szukaj :

2006-11-15 Środa

Zlikwidowana „dziupla” z kradzionymi samochodami

 

Serdecznie współczuję. Domyślam się, co teraz czujesz.

Może wydać Ci się to nieważne, ale napisz jak były zabezpieczone. Łańcuch, alarm, czy coś innego. Pytam, bo akurat w tym tygodniu będą mi wylewać podłogę w garażu i naszła mnie taka myśl, co by może coś wbetonować, co by uniemożliwiło wyjazd. Tylko cholera jasna co? :icon_razz: Czy na tych gnojów jest w ogóle sposób? Chyba musiałbym cały sprzęt zabetonować.

 

Wbetonuj sobie jakieś mega ciężkie łańcuchy moze tego tak szybko nie poprzecinają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serdecznie współczuję. Domyślam się, co teraz czujesz.

Może wydać Ci się to nieważne, ale napisz jak były zabezpieczone. Łańcuch, alarm, czy coś innego. Pytam, bo akurat w tym tygodniu będą mi wylewać podłogę w garażu i naszła mnie taka myśl, co by może coś wbetonować, co by uniemożliwiło wyjazd. Tylko cholera jasna co? :banghead: Czy na tych gnojów jest w ogóle sposób? Chyba musiałbym cały sprzęt zabetonować.

sory ze wtracam swoje uwagi w tak powazna dyskusje jak wbetonowanie lancuchow :banghead: :crossy: :bigrazz: ale pewnie slyszeliscie o czyms takim jak alarm w garazu ??? taki najprostrzy centrala , 2 czujki , kogut , i powiadomienie na tel stacjonarny oraz kom :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze wtracam swoje uwagi w tak powazna dyskusje jak wbetonowanie lancuchow :buttrock: :buttrock: :buttrock: ale pewnie slyszeliscie o czyms takim jak alarm w garazu ??? taki najprostrzy centrala , 2 czujki , kogut , i powiadomienie na tel stacjonarny oraz kom :)

Oczywiście, że słyszałem. Nawet się zastanawiałem nad zamontowaniem takiego alarmu. Problem w tym, że (moim zdaniem) da się go "rozbroić" kijem bejsbolowym w ciągu kilkunastu sekund (przynajmniej syrenę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sory ze wtracam swoje uwagi w tak powazna dyskusje jak wbetonowanie lancuchow :clap: :clap: :clap: ale pewnie slyszeliscie o czyms takim jak alarm w garazu ??? taki najprostrzy centrala , 2 czujki , kogut , i powiadomienie na tel stacjonarny oraz kom :icon_evil:

 

Tak słyszeli a teraz powiedz co zrobić jesli garaz masz koło 500m lub dalej od domu?Zanim sie wybijesz ze snu i chociaż majty założysz to może konia już nie być.Nmie wszyscy maja garaże pod łóżkiem.inni muszę zjechać winda z 10 pięta.

Rajt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...