Skocz do zawartości

Dobre kombi to podstawa


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim skromnym zdaniem Ghost Rider to lezał setki razy :biggrin: tylko czy nie było by nudne jakby w pierwszym filmie pokazali jego wypadek ? tutaj tkwi cały sekret :) przez kilka odcinków pomyka idealnie nie popełniajac zadnego błedu a potem ma wypadek i jest wielkie ŁAŁ ;-) Myslicie ze jakby nigdy nie lezał wiedział by jak przyłozyc w ten samochód [ upasc etc ]i potem wstac sprawdzic co z motorem i dokonczyc robienie filmu ? [ sick ] ! ( wątpie zeby to był " ot tak " fart )...

 

PS. ciekawe jaka mine miał gosc z tego samochodu jak motocyklista zamiast narzekac ze go boli podbiegł do motocykla chwyta kamere i nagrywa :icon_eek:

Edytowane przez ^lunatyk^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja looknąłem pare razy na sam moment uderzenia.

Odnosze wrażenie ,że on wcale nie uderzył tylko wywaliło go przez kierownice.Dał po hamulach i go wyje...o.

Tak sobie kombinuje ale oczywiście mogę się mylić.Przed samą Audicą do pionu moto postawił.Albo gruchnął.

A że kombi zmniejszyło drastycznie skutki wypadku to pewne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie ,że on wcale nie uderzył tylko wywaliło go przez kierownice.

 

na pewno nie uderzył :wink: bo trochę inaczej wyglądał by jego motocykl....w czerwcu tego roku dwóch gości od nas wpadło na siebie właśnie w taki sposób tyle tylko, że przy prędkości około 50 km/h, ten z tyłu zagapił się i już na hamowaniu i konkretnym stoopie przywalił w drugi motocykl...oglądając fotki nikt by nie powiedział, że prędkość była tak mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...