Skocz do zawartości

Dobre kombi to podstawa


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://video.google.pl/videoplay?docid=3795044000415587087

 

Jeżeli to nie fotomontaż to nieźle pomykali, nie rozumiem tylko dlaczego tego ostatniego auta nie wyminął

Qrna normalnie jakbym siebie i Grzesia widział jak lecieliśmy do Krynicy Morskiej :buttrock: . No trochę dziwne że przydzwonił w ten samochód, gdyby został pomiędzy dwiema ciągłymi zamist zjeżdzać na swój pas wszystko byłoby OK :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, włączyła mu się nieśmiertelnoścć. Czuł się tak pewnie, myślał że już wszystko umie, że nic mu się nie stanie, a jak czujesz się tak pewnie twoja czujność spada... przyszła chwila no i bęc.

 

A zapierdzielali całkiem zdrowo, to fakt.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli to nie jest fotomontaz to i tak daje do myslenia. To sa motocyklisci ktorzy faktycznie dobrze jezdza i co? Kazdy popelnia bledy. Wydaje mi sie, ze to jest brak szacunku dla swojego zycia. Jezeli ktos chce zapie**alac na motorze niech jedzie na tor. Tam sie wyszaleje bez obaw ze cos moze wyskoczyc na jezdnie. Szczerze powiedziawszy to dla mnie ten kto tak jezdzi jest osoba niespelniona i potrzebuje zeby byc podziwianym. Jest to GLUPOTA i widzimy na zalaczonym obrazku jak sie moze skonczyc. Mam nadzieje ze nie obrazilem nikogo.

Pozdrawiam i jezdzijcie z glowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam się że ten filmik jestv trochę przyspieszony? :icon_biggrin: . Przynajmniej ja mam takie wrażenie. A co do samego dzwona to nie mogę tego zrozumieć, nie widział go czy jak? Chociaż jak zapie**ał przed zderzeniem 230 to mógł źle oszacować prędkość tego autka w które przypieprzył i wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Skoal a przez kogo on ma być podziwiany w momencie kiedy łoji ponad 2 paki :wink: - pytam bo nie wiem :wink:

 

No jak to kto -> my sobie oglądamy i podziwiamy :icon_biggrin:

 

Sligier, ale najlepszy jest typek co ścina zakręt po przciwnym pasie przy 2zł w 1min:33 sec WYMIĘKAM

 

 

I ten jest dobry http://video.google.pl/videoplay?docid=762...446&q=moto+loco

Edytowane przez janekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kto -> my sobie oglądamy i podziwiamy :clap:
No racja o tym nie pomyślałem :buttrock: ... co za pozer z niego w takim razie ;P
Ta tego pozera już widziałem :banghead:

 

mnie zastanawia tylko jedno... jakim cudem gościu wyszedł z tego cało?
Patrz tytuł tematu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne :buttrock:

 

Ale i tak kombinezon nie uchroni nas od poważnych zlamań etc. tylko tyle że się nie pościeramy ( tylko albo aż bo czasami kończy się to przeszczepami skóry) i mniej obijemy.

 

Uważam też że koleś miał dużo szczęścia, a tylko tacy powinni jeździć co im go nie brakuje :clap: .

 

pzdr.

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...