Skocz do zawartości

Wakacje 2007 czyli chorwacja po raz kolejny


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super, jestem w kontakcie z innymi kolegami w najblizszym czasie założymy na forum swój temat i w nim dopracujemy szczegóły .

Pisz, pisz ;)

Tak wyszło że razem z irciom jesteśmy zainteresowani tą Chorwacją, tylko tych szczegółów nam trzeba :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Chorwacji dwa razy,raz motorkiem we wrześniu i raz autem w lipcu i muszę powiedzieć że ceny wcale tak dużo niższe nie są.Kempingi we wrześniu są tańsze ale nie jest to odzczuwalne w porównaniu z cenami z lipca.Im dalej na połódnie tym taniej,a co do turystów to masz racje że w wakacje to jest bardzo dużo ludzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Chorwacji dwa razy,raz motorkiem we wrześniu i raz autem w lipcu i muszę powiedzieć że ceny wcale tak dużo niższe nie są.Kempingi we wrześniu są tańsze ale nie jest to odzczuwalne w porównaniu z cenami z lipca.Im dalej na połódnie tym taniej,a co do turystów to masz racje że w wakacje to jest bardzo dużo ludzi .

 

Tak samo masz na naszym wybrzeżu,możesz spędzić urlop w Międzyzdrojach razem z całą gawiedzią lub możesz pojechać trochę dalej do Wisełki albo Dziwnówka gdzie jest; taniej,spokojniej,więcej miejsca na plaży itd. :D

Podaj jakieś konkrety;gdzie byłeś,jaką trasą,ceny itp.a nie ogólniki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Widze ze chorwacja jak rzeka... nigdy sie nie kończy w kwestii wypraw motocyklowych :-) Ale w sumie sie nie dziwie, bo to piekny kraj idealny dla motocyklistow (pogoda,trasy,widoki,brak deszczu itpe..)

 

Mialem przyjemnosc byc tam 2 razy, w 2003 i 2004 roku (o ile pamietam, bo ten czas tak leci) i dobrze pamietam ze za 2 osoby 26 dniowy pobyt kosztowal mnie 1k paliwo + 1k campingi + 1k zarcie/picie/atrakcje w sumie 3k PLN + tankowania w polsce.

A wiec mozna.... tyle ze trzeba to sobie dobrze zaplanowac.

Miesieczny urlop nad polskim morzem we 2 osoby wyjdzie taniej tylko o koszty paliwa... Więc bez porówniania.

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...