Skocz do zawartości

Wakacje 2007 czyli chorwacja po raz kolejny


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze najlepiej by bylo jechac POLSKA-SLOWACJA-WEGRY-CHORWACJA a wracac mozemy przez CHORWACJA-SLOWENIA-AUSTRIA-CZECHY tak by jak najwiecej zwiedzic :) lub na odwrot. Co wy na to?? A jakie miejscowosci po drodze bysmy zachaczyli i co zwiedzili to kwestia dogadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, jeśli młody szczyl niczym wam nie przeszkadzałby (ja :D ) to byłbym zainteresowany wyjazdem w tamte rejony. Może termin środkowo-wrześniowy? :buttrock:

nie ma problemu im nas wiecej tym lepiej,termin jak najbardziej mi pasuje,zostaje nam wytyczenie trasy no i czekanie na ten wrzesien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a czy bierzecie pod uwage opcje jak u Tomka do Kamienca ze beda jechały rózne sprzety i jak wiadomo z róznymi predkosciami ?

Jak chcecie rozwiazac ten problem bo juz zauwazylem ze beda rózne sprzety .....

ps. moze i ja ....... :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze bedzie kilka wycieczek :banghead:

 

mi sie nie bardzo chce jezdzic po dotarciu na miejsce (poza zwiedzeniem wysep i kilku okolicznych ciekawych miejsc) , moje oczy widza ten wyjazd jako ciekawy dojazd (2dnie w siodle) a potem z 4-5 dni (a moze i wiecej) byczenia sie i nabierania kolorow (+ opisane wypadki) , no i kolejne 2 dni powrotu do domciu. Wszystko spokojnie bez nerwowki nadmiernych predkosci itp.

Zaznaczam ze ja juz stary jestem :banghead: moze jeszcze nie wiekiem ale wole bardzie spokojna jazde ... :icon_eek:

 

A co do duzej ilosci osob w grupie to mysle ze 3-4motocykle to max , potem robi sie zamieszanie ( to nie wypad na zlot , ale jednak troszje jest po pokonania)

My zawsze poruszalismy sie w 2-3 sprzety , i to naprawde byl optimum maximum :)

 

Moze po weekendzie opracuje dokladniej wizje swojej trasy i dostarcze wynik moich wypocin , (niemniej jednak bardzo bym sie upieral przy trasie - czechy -austria- slowenia (nocleg) - chorwacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ,ja też mam w planach Chorwację,mialem jechać w tym roku ale nie wypaliło(problemy z motorkiem)można by było podzielić wszystkich na grupy tak żeby najlepiej dopasować do możliwości i sprzętu,ustalić punkty zborne gdzie byśmy się spotykali,nawet na miejscu można się rozdzielić, ważne żeby się spotykać co jakiś czas.

Siostra ze znajomymi pojechali samochodami do Hiszpani i wspominają bardzo dobrze.

Jestem otwarty na propozycje,ale najbardziej jestem za objazdówką i noclegami pod namiotami.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja też mam w planach Chorwację,mialem jechać w tym roku ale nie wypaliło(problemy z motorkiem)można by było podzielić wszystkich na grupy tak żeby najlepiej dopasować do możliwości i sprzętu,ustalić punkty zborne gdzie byśmy się spotykali,nawet na miejscu można się rozdzielić, ważne żeby się spotykać co jakiś czas.

Siostra ze znajomymi pojechali samochodami do Hiszpani i wspominają bardzo dobrze.

Jestem otwarty na propozycje,ale najbardziej jestem za objazdówką i noclegami pod namiotami.Pozdr.

 

Jeśli zdążyłeś zauważyć część osób wybiera się we wrześniu ale jest też mała grupa która chce jechać w czasie wakacji.Jeśli jesteś zainteresowany tym terminem to zapraszam.Ze mną prawdopodobnie jedzie Marcysiek (Marian z Wałbrzycha).Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdążyłeś zauważyć część osób wybiera się we wrześniu ale jest też mała grupa która chce jechać w czasie wakacji.Jeśli jesteś zainteresowany tym terminem to zapraszam.Ze mną prawdopodobnie jedzie Marcysiek (Marian z Wałbrzycha).Pozdr.

Zdążyłem, :)

Możesz podać jakiś przybliżony termin? lipiec,sierpień?muszę ustalić z moim plecaczkiem,wiesz urlopy itd.

Wrocław to ładne miasto więc jak się troszkę ociepli zawsze można wlecieć motorkiem na piwko i ustalić drobiazgi :clap: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem, ;)

Możesz podać jakiś przybliżony termin? lipiec,sierpień?muszę ustalić z moim plecaczkiem,wiesz urlopy itd.

Wrocław to ładne miasto więc jak się troszkę ociepli zawsze można wlecieć motorkiem na piwko i ustalić drobiazgi :) Pozdrawiam.

Witam .Myślę że lipiec będzie dobrym miesiącem na taką wycieczkę. A na piwko zapraszam bo do wrocka faktycznie masz bliziutko i ustalimy szczegóły. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Myślę że lipiec będzie dobrym miesiącem na taką wycieczkę.A na piwko zapraszam bo do wrocka faktycznie masz bliziutko i ustalimy szczegóły. Pozdr.

 

No Janek ja moge ruszyc w sierpniu lub ewentualnie gdzies na styku lipca i sierpnia...zonka nie ma urlopu...a piwko tez sie chetnie napije w najblizszym czasie...pozdrawiam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Myślę że lipiec będzie dobrym miesiącem na taką wycieczkę.A na piwko zapraszam bo do wrocka faktycznie masz bliziutko i ustalimy szczegóły. Pozdr.

No Janek ja moge ruszyc w sierpniu lub ewentualnie gdzies na styku lipca i sierpnia...zonka nie ma urlopu...a piwko tez sie chetnie napije w najblizszym czasie...pozdrawiam... :flesje:

 

Narazie jest wstępny termin-dopasujemy żeby każdemu pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobre będzie spotkanie przy piwie,do tego nie będzie potrzebny urlop. :icon_evil:

We Wrocławiu jest salon Padany który zawsze chciałem odwiedzć ,kawa na ryneczku też była dobra.Pozdr.

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobre będzie spotkanie przy piwie,do tego nie będzie potrzebny urlop. :icon_eek:

We Wrocławiu jest salon Padany który zawsze chciałem odwiedzć ,kawa na ryneczku też była dobra.Pozdr.

Moze Pierwoszów zapoda jakis rozsądny termin i miesjce, faktycznie dobrze byłby się spotkać gdzieś i wychylic szklanice jako, że zima się przedłuża, choć jest bez sniegu...Pozdrówko... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...