Skocz do zawartości

Czy macie zamiar jezdzic w zimie?:)


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.snowdogs.ru/unimoto.html

 

 

В рамках 4-го Международного мотослета «SNOWDOGS 2007» будет проводиться традиционная битва "унимото" с призовым фондом 100 000 рублей. На этой страничке вы познакомитесь с правилами и условиями проведения соревнования, с участниками соревнования 2006 года и их результатами для оценки собственных сил. Для сооружения этих «болидов» много ума не надо, нужен кураж и еще что-то, что отличает нас от остальной серости.

Желаю Вам удачи и пусть победит сильнейший!

 

 

 

Дмитрий GOR (111 RAMCC Togliatti)------no prosze w ramach zlotu jest turniej rodzej walki :icon_rolleyes: z nagrdą:cool::);)

mialem gdzie linka do zlotu w 2006 tam byly suer foty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelniacze to wydatek 40zł +olej więc nie wiem czy warto dla nich zimować enduraka

 

 

Troche grzeszysz tak pisząc. może do DT to i kosztują 40zł ale orginalne NOK'a kosztują 150zł. Olej to może sobie kosztować 40zł... Co dla niektórych dochodzą jeszcze koszty wymiany. A jak puści tylny amor to już wyższa szkoła jazdy, samemu nie bardzo idzie to wymienić a za taką regeneracje wezmą ze 200zł najmniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche grzeszysz tak pisząc. może do DT to i kosztują 40zł ale orginalne NOK'a kosztują 150zł. Olej to może sobie kosztować 40zł... Co dla niektórych dochodzą jeszcze koszty wymiany. A jak puści tylny amor to już wyższa szkoła jazdy, samemu nie bardzo idzie to wymienić a za taką regeneracje wezmą ze 200zł najmniej ;]

 

 

 

 

 

do mojego byłego kata kupowałem Ariete za 32zł i dziwnym trafem wytrzymywały dłużej niż oryginalne (czyt. jazda w kurzu)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy dzień nie wsiadłem na staruszkę MTX :notworthy: - od kiedy ją mam.... I to nawet nie przez deszcz (bo były przerwy w opadach), ale zjazd rodzinny i głupio było zniknąć :biggrin:

 

Pozdro dla tych, którzy dziś latali i dla tych, którzy nie latali :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lataliśmy na 8 sprzętów :notworthy: Niestety nie mam fotek ..

 

2 x Kawasaki Kx 125

 

2x Kawasaki Kx 85

 

1x Kawasaki Kx 80

 

1x Yamaha Dt 80 LC (moja)

 

1x Kawasaki Kx250f

 

1x Suzuki DR 125

 

Jak to enduromax powiedział mi na GG "Zakochali się w tych Kawasaki" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie zamiar jeździć w zimie?:eek:

Jesne,ze tak!!

Zajebiscie sie jeździ!! :) :crossy: :biggrin: :biggrin: :cool: ..powerslayd co chwilke...fajnie sie uczy panowania na ubitym sniegu...ja mu gaz o on w bok :crossy:

Jedyny minus to to,że;-3eba miec na sobie 3pary spodni,3bluzy,2*skarpety,2*rekawice + kominiarka ...ale jak sie upadnie to jest bezpiecnxziej:P Hehe.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac ancwalt hehe, to latam sprzetem ,ale ostroznie.a kiedy juz nie da sie motocyklem smigac ,to przesiadam sie do mojego mula pepe[jeep cherokee4.0] i wtedy zaczyna sie ogieeeeenn!!!!!

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...