Skocz do zawartości

Czy macie zamiar jezdzic w zimie?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Mi szkoda zawieszenia (uszczelniaczy) więc nie latam zimą!

mi tez szkoda i teź nie będe jezdził zimą

jak jest błoto to też nie jeżdze bo sie szybciej łańcuch i zębatki zużywają

a jak jest strasznie sucho to też nie jezdze bo sie kurzy i silnik ciągnie piasek przez filtr i sie szybciej zużywa (poza tym moto sie brudzi od kurzu)

jak pada to też nie jezdze bo moto zardzewieje

 

trzeba szanować swój motocykl ... a mój kolega to ostatnio na jednym kole jezdzi ... kiedys się przewróci, porysuje owiewki , połamie lusterka i bedzie miał za swoje bezmózgowiec jeden

 

to właśnie mówiłem ja, hardkorowy Józio :) :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiłem Cr-ke do garażu i będę Ją rozkręcać na części pierwsze.Opone i tak mam taką, że jak wracałem z działki po śniegu nie dało sie ujechać...albo i umiejętności brak :icon_mrgreen:

Przez zimę sprawdzę co w silniku, pomaluje się może ramę, felgi i zrobi jeszcze parę rzeczy.

Edytowane przez Kamyk73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez szkoda i teź nie będe jezdził zimą

jak jest błoto to też nie jeżdze bo sie szybciej łańcuch i zębatki zużywają

a jak jest strasznie sucho to też nie jezdze bo sie kurzy i silnik ciągnie piasek przez filtr i sie szybciej zużywa (poza tym moto sie brudzi od kurzu)

jak pada to też nie jezdze bo moto zardzewieje

 

trzeba szanować swój motocykl ... a mój kolega to ostatnio na jednym kole jezdzi ... kiedys się przewróci, porysuje owiewki , połamie lusterka i bedzie miał za swoje bezmózgowiec jeden

 

to właśnie mówiłem ja, hardkorowy Józio :) :P

ty rrobak ja jestem z bobolic znasz moze koguta ze szczecinka ma chlop 12 i huske co weekend przylatuje do nas i ostro dajemy jak cos to na weekend zapraszam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis sobie ostro polatalem blotko nie z tej ziemi :banghead: U mnie tak samo wczoraj bylo na minusie a dzis +10 :biggrin::)

Pozdro

 

 

 

 

Jezeli jest ktos z zamoscia co ma crossa albo enduro to niech sie do mnei zglosi bo szukam ekipe do latania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim Dominie polatałem trochę w minioną zimę, doszedłem do wniosku po kilku nie szkodliwych glebach w głębokim śniegu, że potrzeba by zmienić opony na kostki, te które mam to raczej bardziej na szosę no i boczne gmole w drodze. Zabawa była wyśmienita, obecnie wyjąłem akumulator i motorek zimuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty rrobak ja jestem z bobolic znasz moze koguta ze szczecinka ma chlop 12 i huske co weekend przylatuje do nas i ostro dajemy jak cos to na weekend zapraszam!!!!!

no jasne, że go znam

właśnie kiedys mieliśmy wpaśc do Bobolic do Pieca i latac z jego ekipą (czyli pewnie też z Tobą :) )

zdzwonie sie z Nimi i można się na sobote albo niedziele ustawić

pzdr

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez szkoda i teź nie będe jezdził zimą

jak jest błoto to też nie jeżdze bo sie szybciej łańcuch i zębatki zużywają

a jak jest strasznie sucho to też nie jezdze bo sie kurzy i silnik ciągnie piasek przez filtr i sie szybciej zużywa (poza tym moto sie brudzi od kurzu)

jak pada to też nie jezdze bo moto zardzewieje

 

trzeba szanować swój motocykl ... a mój kolega to ostatnio na jednym kole jezdzi ... kiedys się przewróci, porysuje owiewki , połamie lusterka i bedzie miał za swoje bezmózgowiec jeden

 

to właśnie mówiłem ja, hardkorowy Józio :) ;)

 

 

a może lepiej moto zalać wazeliną i niech sobie stoi w akwarium ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a uczyli Was w szkole co to jest ironia? :icon_mrgreen:

 

no to do wiadomosci tych, co nie skumali to moja poprzednia wypowiedz to własnie była ironia

 

jasne, że o sprzęta trzeba dbać - ja przez to rozumiem wymiane na czas oleju, czesci , regulacje zaworów itd.

a katowanie to poprostu używanie sprzętów zgodnie z przeznaczeniem bo po to zostały stworzone :buttrock:

 

co do zimy to proste, że mam zamiar jezdzić ... kolce oczywiscie obowiązkowe :bigrazz:

 

pzdr dla kumatych

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a uczyli Was w szkole co to jest ironia? :bigrazz:

 

no to do wiadomosci tych, co nie skumali to moja poprzednia wypowiedz to własnie była ironia

 

jasne, że o sprzęta trzeba dbać - ja przez to rozumiem wymiane na czas oleju, czesci , regulacje zaworów itd.

a katowanie to poprostu używanie sprzętów zgodnie z przeznaczeniem bo po to zostały stworzone :wink:

 

co do zimy to proste, że mam zamiar jezdzić ... kolce oczywiscie obowiązkowe :D

 

pzdr dla kumatych

my latalismy cala sobote i niedziele zdwon sie znim i jak cos to do lasu pozdro gientar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a uczyli Was w szkole co to jest ironia? :bigrazz:

 

no to do wiadomosci tych, co nie skumali to moja poprzednia wypowiedz to własnie była ironia

 

jasne, że o sprzęta trzeba dbać - ja przez to rozumiem wymiane na czas oleju, czesci , regulacje zaworów itd.

a katowanie to poprostu używanie sprzętów zgodnie z przeznaczeniem bo po to zostały stworzone :wink:

 

co do zimy to proste, że mam zamiar jezdzić ... kolce oczywiscie obowiązkowe :D

 

pzdr dla kumatych

Dobra kij z tym poprostu trzeba jezdzic motorem w kazda pogode oraz dbac o niego po takiej przejazdzce :D:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK DLA MNIE JAZDA W ZIMĘ TO SUPER DOŚWIADCZENIE... NA ŚWIEŻYM ŚNIEGU JEŹDZI SIĘ JAK W PIACHU... KŁOPOTY ZACZYNAJĄ SIĘ W MOMENCIE NATRAFIENIA NA LÓD... NAD MOTOCYKLEM NIE MA ŻADNEJ KONTROLI... WKOŃCU COŚ ROBIĆ TRZEBA - WIĘC JAZDA ZIMA JEST WRĘCZ OBOWIAZKOWA :banghead: ... TYLKO CZY DR'A WYTRZYMA DO WIOSNY... (TO SIĘ JESZCZE OKAŻE)... CO DO KOLCÓW TO JESZCZE NIE PRÓBOWAŁEM.

Edytowane przez Bednarek (BETI)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...