Skocz do zawartości

yamaha xv500se


yoanna_gsx600r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, znalazłam motocykl taki jak w temacie, rocznik '87.Wygląda na sprawny i zadbany, jest serwisowany, a przebieg, który mi podano to 57,6 tys. km.Pali bez problemów na zimnie i bez wcześniejszego rozgrzewania, tylko po wrzuceniu z 1 na luz coś mu strasznie hałasuje.Co o tym sądzicie?Warto sie tym dalej interesować?

 

zdjęcia:

http://www.darmot.com/xv500'87a.html

http://www.darmot.com/xv500'87b.html

http://www.darmot.com/xv500'87c.html

 

Pomóżcie, z góry dzięki

 

Pozdrawiam, Yoanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z jedynki na luz czy z luzu na jedynkę.

 

Druga opcja jest często spotykana, w wielu motocyklach wrzucając pierwszy bieg słychać różne rzeczy od delikatnego kliknięcia po bardzo głośne „trach”

 

Z przejściem z jedynki na luz raczej nigdy nie spotkałem się z dziwnymi dźwiękami chyba, że kierowca wrzucał go tak niestarannie, że przypominało to bardziej próbę wrzucenia na dwójkę niż na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z jedynki na luz czy z luzu na jedynkę.

 

Druga opcja jest często spotykana, w wielu motocyklach wrzucając pierwszy bieg słychać różne rzeczy od delikatnego kliknięcia po bardzo głośne „trach”

 

Z przejściem z jedynki na luz raczej nigdy nie spotkałem się z dziwnymi dźwiękami chyba, że kierowca wrzucał go tak niestarannie, że przypominało to bardziej próbę wrzucenia na dwójkę niż na luz.

 

Na pewno 1 na luz (aż taaaakim laikiem nie jestem :) ).Tylko to nie jest przy wrzuceniu, tylko po wrzuceniu luzu, jak puszczę sprzęgło, to coś terkocze w silniku,taki ciągły odgłos, uspokaja się po przegazowaniu, a na biegach nie ma żadnych problemów, z wrzucaniem też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Yoanna !

Widziałem ten Motor, prezentuje się nieżle. A jak chcesz wiedzieć to miałem taki sam kilka lat temu i znam dokładnie ten model, jeżdziłem nim cały sezon, a przed sezonem robiłem remont silnika, a dokładnie wymianę głowicy i środka. Fajny motor jak na pierwszy i dla amazonki, jest większy od 535 i myślę ładniejszy dzwięk wydaje. Co do odgłosów to nie wiem , może coś się poluzowało ? Pojedz z fachowcem nie kupuj sama i dwa razy pomyśl zanim kupisz / wiem coś na ten temat/ Jak masz zapytania odnośnie motorka - służę pomocą.

 

VIRAGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prawdopodobnie się cos w skrzyni biegów posypało.

A tu może byc problem.

Ponoć jest problem z częściami do tego modelu!.

Części takie jak zawory, pierscienie itp. można dostać ale z bebechami do skrzyni jest p

 

jeśli to nie skrzynia to może kosz sprzęgłowy.

 

Koszty ewentualnej naprawy moga byc bardzo wysokie.

Nie wiem ile taki motocykl jest warty ale może byc tak , że naprawa okaże sie nieopłacalna.

Moge się mylić.

 

 

Po za tym to bardzo ładnie wyglada! Na zdjęciach.

Edytowane przez Lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...