Skocz do zawartości

rama do ruska


menzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przypominam ze oddam rame za darmo do wieprza- jeszcze troche i na zlom pojdzie razem z aluminim pod postacia pocietego kartera. :icon_mrgreen:

 

mialam napisac co z ta rama ale brak internetu mnie ogranicza do pisania na forum- jednak nie jest krzywa- zludzenie robil wygiety blotnik z uchwytem.

 

do konca tego tydonia dodam zdjecia jak sytuacja wyglada.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam;

Postanowiłem wskrzesic temat - bo nie ma sensu zakładać nowego;

Poszukuję "gołej ramy" do K-750 lub Dniepra MT9 - nie koniecznie z Podkarpacia (jeśli ktoś ma możliwość wysłania jej kurierem to również byłbym zainteresowany);

Oczywiście interesuje mnie prosta rama - najlepiej nie naprawiana wczesniej - krótka czy długa - to nie ma aż tak dużego znaczenia (moja K-750 oryginalnie miała krótką ramę, więc najchętniej taką);

Jeśli ktoś ma to czekam na info - na forum lub na GG;

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jaką masz ramę (krótką czy długą) - i w jakim jest stanie (czy jest prosta, czy nie była naprawiana, no i czy ma mocowania siodła - bo niektórzy je odcinają).

Oraz jaka byłaby cena tej ramy + koszty wysyłki?

Rama krótka, stan oceniam na dobry, bez uszkodzeń.

Pochodzi z motocykla mającego przeszłość wojskową,

ponieważ częsć rzeczy w silniku była sygnowana ZN i WZM. Świadczą rónież o tym ślady koloru khaki.

 

cena? proponuję na priv, mam nadzieję, że się dogadamy.

Mam też zbiornik od tego zestawu.

Wyślij maila puszczę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pozostała krótka rama do k750, rama kosza, gondola bez podłogi, kierownica zkaśki lampa z dniepra błotniki siedzenie sercowe kierowcy z kaśki itd itp , tak to już jest jak człowiek wchodził w te sprzęty i nadział się na przekrętasa :) :) ma to z kolei drugą strone medalu ma się taile zapasowe :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...