Skocz do zawartości

Czy przy wzroście ok.170cm dam radę jeżdzić na crossie?:)


pecha75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jako "nowy"

 

Pytanie może dla niektórych śmieszne, ale mam dylemat czy przy wzroście 168cm "dam radę" jeżdzić na crossie?Mam na myśłi czy dosięgnę nóżkami podłoża siedząc:)

 

:P Witaj.

 

Nie rozumiem dlaczego poprostu nie spróbujesz? Przecież i tak na forum nie dostaniesz zapewnienia żadnego. Moja rada jest prosta. Niech jakiś kolega czy ktoś da ci sie przejechać a jak niemasz takiej możliwości bo jesteś sam to przejedź się do najbliższego salonu z takimi motorami i przymierz sie - proste.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jezdze na kawie kmx 125 i mam no troche wiecej wzrostu od ciebie (193cm :P ) ale sądze ze to nie ma znaczenia . Dla mnie mozesz jeżdzic na crossie wystarczy zebys tylko palcami dotykał ziemi a JAK NIE to lekko sie zsuwaz jednym półdupkiem z siodełka i stoisz jedną nogą na ziemi . powodzienia . Pozdrawiam Mkorwas :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja powiem tak 168 cm bedziesz mogl spokojnie smigac na crossie ja mialem jeden ze przeginalem sie na bok i odrazu upadalem przez jakis czas Pawik ja jak miałem rx to mialem ponad 170 cm a nie 160 do tego mialem zawieche na maksa w dol teraz mam 175 i z seryjnego dobrego rx dotykam ledwo co .A co do tematu spokojnie bedziesz dawac rady napoczatku bedzie ci ciezko jak bedzie np leki dol i ty sie w nim zatrzymasz i nie bedziesz mogl dostac nogami to odrazu upadniesz ale motocykowi sie nic nie dzieje przez takie upadki potem napewno podrosniesz i bedziesz dawac rady przynajmniej ja tak mialem <lol>

 

 

 

 

Poszukuje schematu elektryki do suzuki rg 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 170cm i jeżdże od 2dni na CR125. Naprawde zero problemu!! Tak jak pisal kolega Pomyk jednym pułdupkiem siadam na siedzenie i jedną nogą stoje mocno na ziemi. Musisz samemu spróbować wtedy będziesz wiedział. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 170cm mam EXC125 i moge siedziec calym dupskiem na motocyklu,albo tylko jednym poldupkiem. Rozumiem jakbys sie wachal maja 150cm ale nawet przy wzroscie 160cm da sie spokojnie latac. Powiedz kiedy w MX potrzebujesz sie podeprzec? chyba tylko stojac w miejscu :P . W enduro czasem trzeba ale wtedy wystarczy jedna noga..

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...