Skocz do zawartości

ile moge wziac za sima?


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mozecie mi napisac na ile wyceniacie mojego simaka? do wymiany jest aku, siedzenie ma male rozdarcie,i chyba filtr powietrza jest zapchany(ale gaznik jest tak ustawiony ze jezdzi bez filtra, bo normalnie wogole niema sily jak zaloze filtr i zdyha a niejedzie)

i licznik niedziala.

a tak to wszystko sprawne stan bdb, po kapitalce (magneto,kondensator,przerywacz,cewka,cewka pod bakiem,dysze,tlok,glowica,swieca,iglica,fajka,wal,walek od startera i jeszcze duzo rzeczy)

zarej. i oplacony

na zdj. widac wszystkie czesci stare,zamonowalem"kontrolke dlugich swiatel i neony", sportowy wydech do MZ,tylnie amortyzatory od chyba jawy(niezsze o kilka cm i sztywniejsze), stacyjka od samochodu(nieodpalimy go byle jakim kluczykiem jak orginalna)

 

http://www.bikepics.com/members/szpakens/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson niejest w najgorszym stanie ale duzo zalezy do tego kto go będzie oglądał i od tego w jakich cenach sa simsony w twoim regionie. Najlepiej wystaw go na allegro i napisz ze możliwe wszelkie oferty i będa ludzie pisali na meila do ciebei ile by dali. ja wycenił bym go tak 1100 1500 myśle ze niewięcej. tak po wyglądzie. Ale ludzie niechetnie kupują takie maszyny po wszelkim tuningu tak ajk u ciebie ten tył .... Najlepiej rzebyś do sprzedarzy zrobił na orginalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi napisac na ile wyceniacie mojego simaka? do wymiany jest aku, siedzenie ma male rozdarcie,i chyba filtr powietrza jest zapchany(ale gaznik jest tak ustawiony ze jezdzi bez filtra, bo normalnie wogole niema sily jak zaloze filtr i zdyha a niejedzie)

i licznik niedziala.

a tak to wszystko sprawne stan bdb, po kapitalce (magneto,kondensator,przerywacz,cewka,cewka pod bakiem,dysze,tlok,glowica,swieca,iglica,fajka,wal,walek od startera i jeszcze duzo rzeczy)

zarej. i oplacony

na zdj. widac wszystkie czesci stare,zamonowalem"kontrolke dlugich swiatel i neony", sportowy wydech do MZ,tylnie amortyzatory od chyba jawy(niezsze o kilka cm i sztywniejsze), stacyjka od samochodu(nieodpalimy go byle jakim kluczykiem jak orginalna)

 

http://www.bikepics.com/members/szpakens/

Ja stawiam że do 2000 zł to max :icon_twisted:

ale napewno dobrze pujdzie

 

 

pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (podejżewam że także dla większości potencjalnych nabywców) simek nie jest wart więcej niż 1300 zł, ale może znajdziesz jakiegoś napalonego dzieciaka, który da Ci większą kwotę. Life is brutal. Pozdro

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tluczony tzn??

jak chodzi ci o stluczki, to raz mi keeway pogial blotnik, i raz naderwalem lewą nozke jak zdzieraka zaliczylem,to musialem ja przyspawac zeby sie dobrze trzymala ale tak to wszystko ok, rama tez prosta

ja bym chcial za niego gdzies 1400-1500 no ale niewiem, bo wkoncu to s50, w sumie taki sam no ale ludzie wola s51

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam simsona i powiem, że gdybym miał jeszcze raz kupować simsona, to nie dał bym więcej niż te 1000-1200zł i bym go sobie zrobił do porządku.

Jimmy, myślę, że jeśli dasz tabliczkę rejestracyjną normalnie pod lampę, wywalisz tą rurkę z kierownicy (to ma wygladać jak poprzeczka, czy co? :lol:), to coś koło licznika wywalisz, odkleisz te diabełki z boczków, wypolerujesz silnik, to dostaniesz za niego przyzwoitą cenę. I nie wiem jak inni, ale ja wolałbym kupić simsona ze zwykłym tłumikiem, a nie od MZ, bo jak wiadomo, taki tłumik nie wpływa korzystnie na pracę silnika.

 

Aha no i wątpię, że ktoś ci da 1500zł za s50. One chodzą tak w granicach 1000zł.

Edytowane przez drops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nieee ! Potencjalny kupiec (np. 13 latek) będzie wolał właśnie tak zrobionego sima ! Dlatego Jimmy nie zniechęcaj się :P Na pewno sprzedasz, ale w jakiej cenie nie wiadomo. Czekaj lepiej do przyszłego sezony wtedy pojawi się paru napaleńców. Albo spróbuj teraz - jeśli Ci nie będzie odpowiadać po prostu nie sprzedawaj - proste.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...