Skocz do zawartości

Co ile nalezy wymieniac?


skoal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjatkowo czesto pojawia sie temat wymiany oleju w silniku...to ja- najwiekszy laik w tym temacie juz wie ze nalezy go wymieniac co 6 tys km lub co rok...ale zapominamy tez o innych plynach...wiec sie pytam:

Co ile kilometrow/lub lat nalezy wymieniac olej w lagach, plyn hamulcowy, plyn w chlodnicy??Wydaje mi sie ze jest to ciekawe pytanie bo nie znalazlem jeszcze tego tematu na forum...chyba ze sie myle :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoal, zamiast zasmiecac forum zapoznaj sie z serwisowka swojego moto :icon_twisted:

Moja ksiazka serwisowa nie zawiera takich informacji...moze jest jakas nieodpowiednia ale nie umiem w niej tego znalesc dlatego sie pytam...a Ciebie osobiscie przepraszam ze pytam sie o takie oczywiste informacjie...pozdrowiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nie pierwszy twoj post z prostym pytaniem

Po pierwsze jest taka opcja jak "szukaj", na tak banalne pytania juz padło setki odpowiedzi, Chyba ze chcesz sie na forum pokazać. Ale prosze- nie na tym.

A co do serwisówki- to nie wiem skąd ją wziąłes- ale nie widzialem jeszcze takiej gdzie nie piszą jak czesto wymieniać olej, płyny itd, to podstawowe informacje serwisowe. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla cbr 600 f2 serwisowka podaje

- wymiana oleju z filtrem co 12 tys km *

- plyn hamulcowy co 18 tys km

- swiece co 24 tys km

- filtr powietrza co 18 tys km

 

* niektorzy chyba z duzej rozrzytnosci w hondach wymieniaja olej co 6 tys km, a nawet jak tych 6 nie przejada to co rok

Wniosek:

Dlaczgo Polak biedny- bo glupi.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...