Skocz do zawartości

pamiatka po Seven Fifty ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Zmajstrowalem takie filmidlo o mojej SF i pomyslalem, ze sie nim podziele. Niestety na serwer mi weszla wersja w bardzoe kiepskiej jakosci, ale cos.

Jak sie komu nudzi, to zabije 5 minut przy ogladaniu :biggrin:.

http://republika.pl/zbyhu1/cb.wmv

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Za szybko sie ze tak powiem z SF rozstalem. Nie mialem dosyc materialu filmowego, wiec musialem duzo fotek wrzucic...

Ale filmik musial byc. I jest :D.

 

Pozdro

... fajna pamiątka ...sam kiedyś myślałem o czymś takim ... tylko mam za mało czasu (samozaparcia?) :biggrin: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale, od dawna kłębi mi się pomysł zbierania materiału filmowego (zdaje się, że zainspirowały mnie Twoje wcześniejsze produkcje :icon_twisted: ) i po rozstaniu się z maszyną zmontowanie filmu. Ciągle albo się nie chce, albo się nie pamięta, żeby coś nagrać, choć troche :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Kosa: latanie na gumie i popisy kaskaderskie to sobie szukaj na plytkach SM :icon_twisted:.

Napisalem "pamiatka" a nie zajebisty filmik o wyczynach na Seven Fifty - nie musi sie tam nic dziac.

 

Embe - a widziales filma :icon_razz:? Wypadek mialem na tym moto i to zdecydowalo o sprzedazy. Gdyby nie to, jezdzilbym na Sevence dalej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zaden stunt, a o montaz. Ze zwyklego filmu, na ktorym chodzi sie wokol motocykla z kamera mozna zrobic zajebiscie dynamiczny wstep. Wystarczy chwile posiedziec nad zwolnionym/szybszym tempem, pare zblizen (ale nie zoomem) na lusterko, silnik i juz gra gitara. :icon_twisted:

 

Za to podziwiam za wyprawe do Anglii. Taka wycieczka to jedno z moich wielu marzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy ze to grupa o motocyklach a nie grupa alt.pl filmowcy-amatorzy

Mnie sie podoba,

Popieram amatorskie projekty,

Krytykanktów wielu- producent jeden

 

A jesli chodzi o U.K. - podziwiam upór, też planuje.

Dziś sie dowiedzialm ze stelaż i czapa oraz kurer do mojego to ok 900zł

A i tak tak kupie pewnie bo szkoda zeby motór gnił na lokanych wodościekach, też chciałbym mu pokazać chociaż część UNI.

 

z motórowym pozdrowieniem

 

(A jak tam Panele już wymieniłeś :icon_twisted: ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe - a widziales filma :icon_razz:? Wypadek mialem na tym moto i to zdecydowalo o sprzedazy. Gdyby nie to, jezdzilbym na Sevence dalej.

...właśnie widzę niedorzeczność mego pytania. Poprzedni post wysłałem tuż po odpaleniu filmu i słysząc muzykę... Teraz czytam o spalaniu oleju w TDMie i myślę dlaczego nie poszedłeś znów w CB? Gdybym miał teraz przedwypadkowe zdrowie i możliwość zakupu znów wziąłbym GPZta, bo nieziemski (wg. mnie) jest. CB zawsze ceniłem, dlategom zdziwion nieco. Ale oukej :icon_twisted: Dobrze, że wszystko w pożądku. Głównie zdrowie mam na myśli. Lepiej już skończę, bo na wspominki mi się zbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...