Skocz do zawartości

uwaga na myszy


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

temat może byc dziwny ale prawdziwy , w czym rzecz otóż francowata mysza pogryzła mi instalacje elektryczną i zrobiła zware i to tak solidną że spaliło mi całe zasilanie do lamp mimo że bezpiecznik zadziałał prawidłowo i się przepalił ale kabelki zdażyły się potopić myślałem że szlag mnie trafi i żeby było smiesznie patrze a franca wystawia sobie łeb z pod kanapy i patrzy jak na głupka tego mi było za wiele zgineła z powodu bliskiego spotkania z rękawicą . wiecie jakie przeżycie przekręcasz kluczyk a tu dymówa i smród palonych kabli narmalnie kurde szok. tera moto stoi obstawione łapkami heheheh

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze na wsi mieszkam , a garaz mam pod magazynem ze zbozem to wiem o czym mowisz hehe.

no a moja kobielka juz tam autem za chiny nie wjezdza od kiedy jej bobki mysie na silniku pokazalem hihi

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie temat dziwny i nie bardzo wiem jak sie odniesc. Co prawda moto stoi non stop w garazu, ( jak nie jezdze, of course ) ale myszy na oczy tu nie widzialem. Jeza, bazanta, kroliki tak ale MYSZ ???

Never !!!! :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie temat dziwny i nie bardzo wiem jak sie odniesc. Co prawda moto stoi non stop w garazu, ( jak nie jezdze, of course ) ale myszy na oczy tu nie widzialem. Jeza, bazanta, kroliki tak ale MYSZ ???

Never !!!! :biggrin:

 

Nosz kurde !!!! niesprawiedliwe :flesje:

Chętnie odstąpie Ci tabun myszorów :D

I zapłace za przesyłkę :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...