Skocz do zawartości

Po 12 latach czekania...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :notworthy: Stalo sie to przed wczoraj kiedy znalazlem ogloszenie po czym odrazu zadzwonilem i umowilem sie na odbior i cene.Po czym pozyczylem samochod dostawczy namowilem kumpla na pilotowanie i o 2:30 w nocy wyruszylem na 2 koniec polski 404km w 1 strone.ok 8:30 bylem na miejscu i po przekroczeniu bramy ukazala sie mym oczom moja wybranka zyciowa najukochansza cafi czyli Kawasaki zzr 1100 czarna wielka potezna cudowna:D.Po ogladaniu i poznaniu historii od 1 wlasciciela w Polsce zapakowalismy moja dziewczynke z rocznika 96' na samochod i tak przywiazalismy i oblozylismy rolkami z wata aby jej sie nic nie stalo.Po spisaniu umowy poooooooowolutku znowu droga pod warszawe(wlasciciel zaj.... mily i uczciwy-nie bede tlumaczyl :notworthy:.W Wawie tamowalem ruch bo dziury wielkie a mojej ukochanej przeciez nic stac sie nie moze:).I po calym dniu w drodze stanela dumnie w mym garazu moje malenstwo na ktore sie nie moge napatrzyc "zakochany bez pamieci" ...moje 1 moto milosc zycia , moja cafi - przejechalem sie tylko po ulicy nna 1 ce bez gazu i zdziwilem qmpla.Powiem tak :biggrin: :wink: zly w oczach i wielki czacunek do maszyny jestem w niebie :clap:.A ona stoji w garazu ( zaraz do niej ide).Kolor czarny 1996 rok silnik 1100 147kM jak dobrze pamietam ok 3 do 100 czasem lubi wypic ale to kobieta z charakterem :).Jes po malych przejsciach tzn lezala na ziemi i ma male "szwy" :clap: (posklejany plastik) rama prosciutka silnik cacy trosze do dopieszcznie (trzeba dac jej wiecej milosci) w koncu to dziewczynka:).Pozdrawiam i sie juz ciesze do konca zycia:)

I tak sie spelnilo marzenie calego mego zycia....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 :( latam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje maszyny i spełnienia marzeń :(

to pierwsze Twoje moto?

 

a gdzie foty?

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sie spelnilo marzenie calego mego zycia...

Wspaniale, ale nie pisz w ten sposób, bo wygląda to tak, jakbyś przez najbliższe 66 lat nie miał mieć już żadnych marzeń. Gratulacje i szerokości :(

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moje 1 moto milosc zycia , moja cafi - przejechalem sie tylko po ulicy nna 1 ce bez gazu i zdziwilem qmpla

 

Hmmm. Pierwsze moto ZZR 1100, no nie wiem czy to dobry pomysł, ale wszystko zależy od ciebie, od twojej rozwagi i uważaj żeby cię nie poniosło.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia zapodam :( moze wieczorem :notworthy: jurjuszi --> nawet nie wiesz jakie to marzenie:D a 2 sie spelnia wiec wiecej nic nie potrzebuje juz chyba :notworthy:

Jak mawiają: apetyt rośnie w miarę jedzenia :clap:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 1 moto "asfaltowe" nie wliczajc motorynki--->ogara--->yamahy skuterka 50---->crosa 50---->yamahy na ramie yz 250 z silnikiem rd 250 lc :( i teraz cos pewnego :notworthy: zdjecia beda na wieczorek niestety bez przedniego blotnika:( ale kupi sie nowy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

po przekroczeniu bramy ukazala sie mym oczom moja wybranka zyciowa najukochansza cafi czyli Kawasaki

...

zapakowalismy moja dziewczynke z rocznika 96' na samochod

...

mojej ukochanej przeciez nic stac sie nie moze

...

moje malenstwo na ktore sie nie moge napatrzyc "zakochany bez pamieci"

...

milosc zycia , moja cafi

...

(trzeba dac jej wiecej milosci) w koncu to dziewczynka:)

...

 

rozumiem entuzjazm i euforie po kupnie motocykla - sam bardzo przezywalem kupno mojego, ale....

widze,ze masz 22 lata dopiero , wiec uwierz mi, ze sa jeszcze na swiecie rzeczy ktore daja jeszcze wieksza euforie :(

 

ps. i jeszcze jedno - bez urazy - taki opis trąci dewiacją imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. i jeszcze jedno - bez urazy - taki opis trąci dewiacją imo

 

 

Hehe, uwierz mi, że można być zboczonym na punkcie swojej maszyny :biggrin:

Popieram podejście, niech się jara i poleruje żołędziem, może za jakiś czas pojawi się na sprzedaż maszyna godna uwagi a nie kolejny złom.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D tak trzymać, one lubią być kochane i rozpieszczane. Ja do swojej czarnuli chodzę kilka razy dziennie, a jak wyjeżdżamy gdzieś razem...mmm...uwielbia biżuterię chromowaną. Pozdrawiam i tak 3maj, miłych przerw na kawę, a garaż nazwij kawiarnią :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...