Skocz do zawartości

URAL POWER!!!


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

paolo nie wiem czy wiesz ale dluugo jezdzilismy na takowych tlumikach i ani razu na nas krzywo niebiescy nie popatrzyli :)

 

hehe wozek dostal od ode mnie wiec ural nie jest juz solo :-)

 

http://img443.imageshack.us/my.php?image=ural1wf8.jpg

http://img443.imageshack.us/my.php?image=ural2nz5.jpg

http://img387.imageshack.us/my.php?image=ural3ob5.jpg

wyreczam kumpla. jak pomalujemy uralca to tez wrzucimy po robocie;)

 

http://img73.imageshack.us/my.php?image=wyprawa8kt0.jpg

"hende hoh, hende hoh" :D

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................na solo??? U mnie byłes zaprzęgiem - razem z Gośką i Krystianem :)

Nie wspomnę tego, że pobudziłeś mi sąsiadów włączając syrenę pod blokiem :D :biggrin: :biggrin: To akurat na plus wyszło;

Ps;

Feldgrau - bllleeeeeeee - twojego Uralca pasowałoby na "cywila" zrobić - ale to oczywiście kwestia gustu; :crossy:

 

 

To była wstępna przymiarka do zaprzęgu - widziałeś jak był ładnie pomalowany :D

Dopiero na sezon nabierze wyglądu, i będzie Feldgrau żeby nie wiem co...

 

A sąsiedzi może sobie czasy młodości przypomnieli Przez tą syrenę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paolo nie wiem czy wiesz ale dluugo jezdzilismy na takowych tlumikach i ani razu na nas krzywo niebiescy nie popatrzyli :biggrin:

 

Jak to mówią - "zawsze jest ten pierwszy raz";

 

Ps;

A sąsiedzi o dziwo nie narzekali na następny dzień - chociaż jeszcze pod wieczór nie zbyt wyraźnie na mnie patrzyli :) Pewno przypomniały im się dawne czasy :D :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o dzwiek to nie jest az tak glosno- przy pustych rurach sie orginalne rozbebeszone chowaja..

 

A sąsiedzi o dziwo nie narzekali na następny dzień - chociaż jeszcze pod wieczór nie zbyt wyraźnie na mnie patrzyli biggrin.gif Pewno przypomniały im się dawne czasy biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

 

to niech sie teraz przyzwyczajaja.. :D

czesto bedziemy tam w sezonie zajezdzac :)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi już się przyzwyczajają od dłuższego czasu - wcześniej od czasu do czasu "katowałem" ich Jawą TS na pustych wydechach - a przez tydzień przed rozkręceniem "Kaśki" jeździłem na samych kolanach - nie bardzo im się to podobało - szczególnie koło północy - ale co tam; :banghead:

 

Ps;

A w przyszłym sezonie zapraszam jak najbardziej - może by się jakie ognisko zorganizowało przy okazji :wink: Dwudniowe ma się rozumieć :biggrin: :crossy:

Ino bez wracania do domu po pijaku - do wiadomo jak to się może skończyć;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszasz wszystkich czy tylko znajomków?:-)

 

Pytanie bo nie wiem, jak odróznic skrzynie ze wstekiem od zwykłej?mam dwie i kazda inna zastanawiam sie czy mnie jeden koles Ireneusz K. z Jasienia nie naciągnoł na wacka, zreszta i tak naciagnął, ostrzezenie!!! Jesli bedziecie robic interesy w tamtych rejonach, nie wierzcie zdjęciom ani temu co mówi, jechac i sprawdzic osobiscie:-)Wiec jak odróznic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zapraszaniem to zobaczymy - jak wypali - i bedziemy mieli jakis wiekszy plac - to zaprosimy wszystkich - bo czemu nie;

Ale jak narazie musimy znalezc takowy - i zorganizowac całość - a to nie bedzie łatwe;

Gdyby nam sie to udało - to damu znać - i zaprosimy wszystkich oificjalnie :clap: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zapraszaniem to zobaczymy - jak wypali - i bedziemy mieli jakis wiekszy plac - to zaprosimy wszystkich - bo czemu nie;

Ale jak narazie musimy znalezc takowy - i zorganizowac całość - a to nie bedzie łatwe;

Gdyby nam sie to udało - to damu znać - i zaprosimy wszystkich oificjalnie :) :icon_twisted:

 

Masz na myśli zlot rusków zrobić? Ja jestem za. Tylko trzeba to wszystko omówić przy piwie najpierw... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli zlot rusków zrobić? Ja jestem za. Tylko trzeba to wszystko omówić przy piwie najpierw...

 

ty bys tylko piwo pil.. i najchetniej tatre :icon_twisted:

rusofile u nas sie mnoza jak kroliki..

 

 

 

 

 

ja wam po piwo jezdzic nie bede!!! :wink:

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...