Skocz do zawartości

Czy warto kupic Yamahe WR 400?


artafon01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 tys to jednak duzo , nie ma co. Jednak WR 400 wydaje sie bardziej przystepna , dobrze byloby jakby jakis posiadacz sie wypowiedzial i najlepiej tych starszych modeli.. Kurcze , a od którego roku były kute a ne odlewane ? 2001 zdaje sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze świecami to prawda - największa bolączka, ale wystarczy wejsc na forum www.thumpertalk.com i poczytać opinie o 400/426. Sprzety praktycznie bez awaryjne. Wracajac do swiec, niby irydowe sa lepsze (jezdzilem na niej 5 miesiecy i padla) teraz kupilem 2 zwykle i zobaczymy co to bedzie.

 

Pozdro

 

EDIT:

 

Enduras bez przesady z 6 dychami :( za 6 to masz irydowa;) zwykle po 2 dyszki.

Edytowane przez zielorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys mogl a widziales juz tam temat o porównaniu starszych modeli WR 400 to wklej bezpośredni link bo powiem szczerze sie tam troche pogubiłem.. I jak jest z tą skrzynią ? Od któego roku został wprowadze skrzynie kute i czy czasami nie były już w modelach wyzej ? 426 , 450 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.powaznie podchodze do tego sprzetu (jesli $ pozwoli).

Co do awaryjnosci to moj kolega miał takową i mowi ze jedna z wiekszych wad jest odlany wałek rozrządu ktorego material jest bardzo miekki i szyko zebatka sie konczy.Koszt wałka ok. 2500zł.

Co do trybów skrzyni biegów to 320 zł JEDEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szukałbym gdybym coś o niej wiedział.. Najbardziej interesuje mnie to od któej pojemności te WR zaczeły robić sie zdatne do mniej awaryjnej jazdy. Czy to było 426 czy 450. I jak z tymi częściami lanymi i kutymi ? I właśnie.. co ważniejsze jak sie ma do KTM'a EXC 400 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, sorka, że odświerzam temat ale...

 

Znalazłem ciekawą oferte na allegro. Sprzedającego znam bo kupiłem od niego poprzednią YZ450F :cool:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M336174

 

Brać czy nie brać ??

 

Czy były jakieś poważne wady silnikowe w tych modelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...