Skocz do zawartości

Opona crossowa


ZIGGI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz znajomego w InterCarsie co ci kupi za minimalną stawkę to tak. Nie wiem tylko czy każdy model za taką kasę.

 

 

 

Co do wymiany tylnej gumy:

 

Nie trzeba wcale dużo siły tylko technikę trzeba mieć. oponę zepchnąć do środka felgi i idzie. Ja przynajmniej wcale się nie wysilałem :buttrock:

 

Narzędzia:

 

Łycha do opon i łapka ze spiłowanyni krawędziami.

 

 

Przednia oponka przełożona bez uszkodzeń a czemu tyle dziur z tyłu???

 

Z innej beczki:

 

Czy ktoś jeździł na Mitasach C-10 po piachu? Ja zjechałem z 6-cio metrowej skarpy na plażę nad wisłą i zaryłem się po samą dupe. Nie dało rady w ogóle jechać. A najciekawiej było się wydostać :icon_razz: Dobrze, że MTX jest w miarę lekki i dałem radę wepchać pod tę skarpę :icon_razz:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś jeździł na Mitasach C-10 po piachu? Ja zjechałem z 6-cio metrowej skarpy na plażę nad wisłą i zaryłem się po samą dupe. Nie dało rady w ogóle jechać. A najciekawiej było się wydostać :icon_razz: Dobrze, że MTX jest w miarę lekki i dałem radę wepchać pod tę skarpę :icon_razz:

 

 

jak słabo się rozpędzisz i zamkniesz gaz na podjeździe to nawet rasowym motocyklem nie wjedziesz, a 6m to jest raczej mały podjazd

http://www.off-road24.pl/2006/crosscountry...06/IMGP6378.JPG < na tym podjeździe po lewej nie miałem żadnych problemów na c-10

dla niektórych był niestety dużym wyzwaniem http://www.off-road24.pl/2006/crosscountry...06/P1010374.JPG

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz znajomego w InterCarsie co ci kupi za minimalną stawkę to tak. Nie wiem tylko czy każdy model za taką kasę.

Co do wymiany tylnej gumy:

 

Nie trzeba wcale dużo siły tylko technikę trzeba mieć. oponę zepchnąć do środka felgi i idzie. Ja przynajmniej wcale się nie wysilałem :)

 

Narzędzia:

 

Łycha do opon i łapka ze spiłowanyni krawędziami.

Przednia oponka przełożona bez uszkodzeń a czemu tyle dziur z tyłu???

 

Z innej beczki:

 

Czy ktoś jeździł na Mitasach C-10 po piachu? Ja zjechałem z 6-cio metrowej skarpy na plażę nad wisłą i zaryłem się po samą dupe. Nie dało rady w ogóle jechać. A najciekawiej było się wydostać :D Dobrze, że MTX jest w miarę lekki i dałem radę wepchać pod tę skarpę :(

NIestety nie mam a da rade jakos inaczej? Bo woal bym kupic dwie nowe opony a nie jedna droga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie mam a da rade jakos inaczej? Bo woal bym kupic dwie nowe opony a nie jedna droga :evil:

 

 

160 za oponkę to jest niska cena, rasowa guma stoi w okolicach 4 stówek ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słabo się rozpędzisz i zamkniesz gaz na podjeździe to nawet rasowym motocyklem nie wjedziesz, a 6m to jest raczej mały podjazd

http://www.off-road24.pl/2006/crosscountry...06/IMGP6378.JPG < na tym podjeździe po lewej nie miałem żadnych problemów na c-10

dla niektórych był niestety dużym wyzwaniem http://www.off-road24.pl/2006/crosscountry...06/P1010374.JPG

 

 

 

A jak się miałem rozpędzić jak motor nie chciał jechać? :icon_mrgreen: Na skarpie było jakieś zielsko więć podjechałbym na luziku tylko nie mogłem ruszyć z miejsca.

 

Poza tym jakoś muszę się nauczyć jeździć :buttrock:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co szkodzi jak opona jest popekana?? Bo mam okazje taką załozyć a kostki są jak nowe. I z kąd takie łyżki do opon skombinować?? bo patrzałem na allegro i nie ma nigdy nie zmieniałem opon może bardziej opłaca sie dać do wulkanizacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu się wyp....lisz na zakręcie bo przyczepność będzie za mała.

Pamiętaj, że opona to przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo i pomyśl czy warto na nim oszczędzać?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W larssonie są łyżki. Są droższe komplety ale są też na sztuki po 8,50 za sztuke :D 24cm mają. Przednią oponę bez bólu zdjąłem i założyłem. Nie połamały się. Nie wiem czy na tylną nie jest za małą dźwignia. Przekonam się jak złapię gumę. Jak ktoś ma trochę siły to napewno starczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica między MITAS C-10 a C-10 COUNTRY CROSS...???? :biggrin:

w jednym sklepie mówią że nie ma różnicy a w drugim że jest jakaś napewno tylkosami nie wiedzą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...