Skocz do zawartości

Relacja "Cezetą w Ukrainę i Rosję"


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja jak i sama podróż powoduje szczery uśmiech na twarzy.

Szaleństwo ,odwaga i spontaniczność.

Wyszedłeś przygodzie naprzeciw.

Szacun i gratulacje.Otwarcie przyznaje sie wszem i wobec ,że strasznie zazdroszczę Tobie tej wyprawy.Udowodniłeś ,że nie trzeba mieć super wypasinego sprzeta ani przeogromnego budżetu aby pokonać taką trasę.

Do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyprawa i niezłe zdjęcia, poza tym napisałes to w taki sposób, że czyta się jednym tchem i ciekawość nie pozwala skończyć :icon_mrgreen: .

Też szykuję sie na wiosnę na podobną wyprawę moim endurakiem, wiem wiem , to nie to samo co CZ. Ale na podobnych zasadach- jak najwięcej przygód i obcowania z tubylcami :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klik --->> relacja na serwerze komercyjnym Poprzedni serwer dalej ma pada :rolleyes:

 

nareszcie... czytam chyba po raz piąty...

 

 

może umówimy się na przyszły na trasę Polska – Litwa – Łotwa – Estonia – Polska?

 

Hil, zaczekaj ! :icon_razz: Planuję wstepnie traskę Polska - Litwa - Łotwa - Estonia - Sankt Petersburg i z powrotem.... ale... w 2008... W przyszłym roku już jadę z Kamandirem na Ukrainę... Może się przyłączysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie... czytam chyba po raz piąty...

 

 

Nie mam czasu zrobić updejtu :) Bowiem ostatnio się mi kilka rzeczy jeszcze przypomniało...

 

...PZU w Zielonej Karcie wymyśliło mi własną Ulice zamieszkania (Pani myślała o pewnie o Mnie :) )

...Stęple Ukraińskie. WJAZD - marka motocykla CZ. WYJAZD marka motocykla - Jelesnia :P

 

 

respekt!! teraz to musisz do afryki jechac, zeby sie nie nudzic po takiej dawce przygod :biggrin:

 

Fajnie by było turlać się po piaskach Maroka. :biggrin: Ale Czechosłowaccy Socjalistyczni Inżynierowie beznadziejnie zaprojektowali chłodzenie cylindrów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gratuluję wyprawy. Twoją relację przczytałem "jednym tchem" :) Piszę tutaj jednak z innego powodu. Jest to trochę OT ale ja miałem dwie CZ350 (12V) i Jawę 350 (12V) i w ŻADNYM z tych sprzętów NIGDY nie miałem problemów z chłodzeniem :)

Jeszcze raz przepraszam za OT.

Pozdrawiam.

hikor

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...