Skocz do zawartości

Zima.Mam dylemat co zrobić???


kleber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc do rzeczy.

Chciałbym śmigać w zimie na moto. Jestem posiadaczem XTZ660Tenere. I teraz mam taki dylemat.

Co lepiej:

Sprzedać to co mam i kupić jakieś lżejsze enduro myślałem o DR350. Ale tu ból bo po zimie to chyba na jekieś wieksze traski XTZ lepsza.

Czy może zaopatrzyć sie w kostki do XTZ i dawać na niej czadu. I tu kolejne pytanie czy ma ktoś doświadczenie na śmiganiu w zimie co by niebyło dość ciężkim moto jakim jest XTZ.

Niestety nie stać mnie na dwa motocykle a może jeszcze jakieś inne propozycje.

Z góry dzięki. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc do rzeczy.

Chciałbym śmigać w zimie na moto. Jestem posiadaczem XTZ660Tenere. I teraz mam taki dylemat.

Co lepiej:

Sprzedać to co mam i kupić jakieś lżejsze enduro myślałem o DR350. Ale tu ból bo po zimie to chyba na jekieś wieksze traski XTZ lepsza.

Czy może zaopatrzyć sie w kostki do XTZ i dawać na niej czadu. I tu kolejne pytanie czy ma ktoś doświadczenie na śmiganiu w zimie co by niebyło dość ciężkim moto jakim jest XTZ.

Niestety nie stać mnie na dwa motocykle a może jeszcze jakieś inne propozycje.

Z góry dzięki. Pozdrówka

Czy zamierzasz śmigać zimą na motocyklu użytkowo, czy "przyjemnościowo"? Bo jeżeli chodzi Ci o jazdę o charakterze użytkowym, to może warto sprawić sobie mały skuter i wyposażyć go w stosowne opony, a XTZ-etę pozostawić sobie do śmigania w sezonie (koszt posiadania motocykla i małego skutera jest niższy niż w przypadku dwóch dużych motocykli). :bigrazz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bardzo mam kase na dwa motorki. Skuter odpada a coś w stylu DT to koszt ok 1800zł - 2000zł. Bo motor musiałby być zarejestrowany. A miałby służyć do jazdy użytkowej i podnoszenia umiejętności w warunkach ekstremalnych jakimi niewątpliwie jest śnieg :bigrazz: Fajnie byłoby mieć właśnie coś w stylu dt. Ale wiadomo jak u studenta z kaską. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...