Skocz do zawartości

silniki pod HD pytanie do specow


Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

pytania do specow od HD

 

mam pytanko czy to sa dobre silniki i jak z ich awaryjnoscia i czy cena jest OK ??

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HARLEY-ENGI...1QQcmdZViewItem

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Harley-Davi...1QQcmdZViewItem

 

i jaki bylby koszt reszty gratow do silnika?? oczywiscie nie nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa po prostu nowe, ale bez gaznikow i ukladow dolotowych, oraz wydechow.

Nie ma rowniez elektroniki.

Atrakcyjne gdy ma sie HD EVO w ktorym padl silnik, bo cala reszte trzeba miec.

Poza tym sa to silniki EVO, czyli poprzednia generacja przed CAM88.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Adam mowi to wszystko prawda. Ale ponadto jesli nie masz Harleya,to musisz dokupic transmisje i tzw primary,tj cala obudowe sprzegla ,ze sprzeglem,lancuchem itd. Sam silnik jest b.dobry. Ja mam przejechane na moim EVO 92 tys km,i to jest jak mi mowia polowa jego zycia. Nie pali oleju,ale nie oczekuj tez wielkich osiagow,to jest tylko ok 70 KM. Powiem ci prawde,ze jak moj syn ze mna jedzie moja Honda gl1100 z 81r

to ja mam problem zeby sie z nim utrzymac.Ale,ja kocham Harleye,moze sam kupie taki silnik.Pzdr M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

pytania do specow od HD

 

mam pytanko czy to sa dobre silniki i jak z ich awaryjnoscia i czy cena jest OK ??

 

Podobno są dobre :) Mój znjaomy nakrecił fabrycznym Evo 1340 prawie 100 tys km i motocykl nie wykazywał jakiegoś strasznego zużycia. Trzeba tylko pamiętać, ze te silniki nie lubią dużych obrotów. Poza tym co am może się popsuć?

 

Cena 2500$ za nowy silnik HD to moim zdaniem super okazja. Ale dolicz sobie koszty transportu, cło i Vat. Wyjdzie niestety trochę więcej (w Polsce prawie 4000$).

 

 

i jaki bylby koszt reszty gratow do silnika?? oczywiscie nie nowych

 

Sprawdź sobie na ebayu :) ewentualnie powiedz co Cię ineteresuje to sprawdzę ceny nowych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

pytania do specow od HD

 

mam pytanko czy to sa dobre silniki i jak z ich awaryjnoscia i czy cena jest OK ??

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HARLEY-ENGI...1QQcmdZViewItem

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Harley-Davi...1QQcmdZViewItem

 

i jaki bylby koszt reszty gratow do silnika?? oczywiscie nie nowych

 

A co bedziesz pozbywal sie swojego Dragusia ??? :)

I w jakim panstwie siedzisz ? :)

I nie wiem czemu cie interesuja same silniki, jak Harrego mozna juz za 6-7 tysiakow ( funtow ) kupic

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bede sprzedawal draga bo to byl moj pierwszy czoperek a zarazem nauka przy przerabianiu i wielka wielka nauka co i jak musi byc zeby takie cudo przerobione przeszlo niemiecki TÜV z kompletnym odbiorem § 21.

 

co do wyboru custom na bazie HD lub XV 1600 to wszystko zalezy co i jak uda mi sie tanio wyrwac .

 

wiadomo ja nie kupuje zeby odrazu na nim smigac tylko zeby zrobic moto przez zimie na moj styl taki jak mi sie podoba a nie kupic i dokladac kase to juz gotowego .

 

wszystko zalezy ile mnie wyniesie baza do przerobki bo reszta kosztow czy to bedzie HD czy Wildek badz Wariorr to jest taka sama .

 

 

zawsze mazyl mi sie laczek na tyle 260-280 i jak to osiagne to dam sobie spokuj z robieniem a zaczne delektowac sie jazda w sloneczne wekendy :) :)

 

 

Ps. mieszkam w Niemczech

Edytowane przez Andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi przeslac zdjecia i ewentualnie na PW pogadac co do ceny ?

Bo ja swojego sprzedaje i bede chcial kupic moze 1100. Oczywiscie cena musi byc rozsadna bo jak nie to w marcu sciagam ze Stanów :(

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi pomoze w zapoznaniu sie potrzebnych czesci o zlozenia silnika HD ?????????

 

 

latalem po ebay.com i czytalem moje katalogi ale to dla mnie jak narazie czarna magia :D

 

jakie firmy mam brac pod uwage jesli chodzi o gaznik lub skrzynke jakie sprzeglo suche czy mokre??

 

 

najlepiej jak ktos odezwie sie na GG

 

dzwonilem do firmy w Polsce to czlowiek powiedzial mi za sam gotowy naped 20 tys zloty :biggrin:

 

silnik uzywka 9 tysiakow zl

mokre sprzeglo 3,5 tysiaka zl

suche sprzeglo 5 tysiaka zl

skrzynka 5 tysiakow 5 biegow zl

 

a ja znalzem troche tansze wszystko a mam mozliwosc kupowana z USA na ebay

 

silnik jakies 3000 tys $

suche 800 $ z pasem otwartym na boku

gaznik 400 $

skrzynka 500 $

rozrusznik 150 $

 

to wyszlo by mniej i wszystko nowelasy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co chcesz zbudować. Gaźnik, do seryjnego silnika to spokojnie wystarczy seryjny Kehini. Skrzynia pewnie też oryginalna sprawdzi sie najlepiej, sprzegło to zalezy - ale jak ma to być show bike to "agresywniej" wygląda suche (chociaz moim zdnaiem lepsze byłoby oryginalne -łańcuch w kąpieli olejowej).

 

P.S. A jak kupujesz z ebaya częsci za powiedzmy 1000$ to ile to wychodzi razem z transportem cłami i innymi opłatami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od wielkosci paczki i jak sie dogadam ze sprzedawca zeby wystawil jak namnijszy rachunek

 

za 2 kola 21 i 18x8,5 60 szprych zplacilem 400 $ +250 $ wysylka + 104 € clo. a przyszly do mnie po 10 dniach.

 

jesli chodzi o naped to ma wyjsc jak najtaniej wiadomo a do tego nic chrmowonanego wszystko czarne pod nowy projekt .

 

pewnie ze niektore graty moga byc uzywane ale jak wyjdzie ze doloze pare dolcow wiecej i mam nowelasa to chyba lepiej

Edytowane przez Andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o naped to ma wyjsc jak najtaniej wiadomo a do tego nic chrmowonanego wszystko czarne pod nowy projekt .

 

Najtaniej wyjdzie nie czarny ale srebrny/natural/aluminiowy napęd. Jesli pieniądze są wazne to ja bym się skupił na oryginalnych częściach HD. NA ebayu i giełdach motocyklowych pełno oryginalnych kap sprzęgła, gaźników, filtrów itp. w bardzo dobrych pieniądzach. Często sa to częsci praktycznie nowe bo wiele osób wymienia oryginalne podzespoły na tuningowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka ma racje.Na e-bay mozesz kupic duzo czesci do HD,ktore ludzie zdejmuja a pozniej zakladaja aftermarket parts. Ale,jesli juz sie decydujesz powaznie,i chcesz cos nawet sprowadzic z USA,to podam ci dwa adresy czesci wysylkowych /sam tam czasem kupuje/ do Harleyi. Pierwszy to www.jpcycles.com , a drugi to www.denniskirk.com , tam maja rozne sprzegla,skrzynie,kola,hamulce itd, ktore sa dopasowane do silnikow Harleya. Wejdz na te web sites ,zarejestruj sie i oni ci posla katalog,poogladasz sobie wtedy zdjecia,porownasz ceny, i podejmiesz decyzje co chcesz kupic. Pzdr. M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...