Skocz do zawartości

Owiewka


Rekomendowane odpowiedzi

po ostatnim zlocie w Darłowie straciłem sporą część swojej owiewki i trzyma się ona teraz tylko na słowo honoru. Ktoś wie gdzie można kupić albo zamówić nowa owiewkę ?

W zasadzie moja owiewka to kawałek plexi mocowanej na uchwytach. Uchwyty mam, potrzebuję tylko plexi w odpowiednim kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z braku laku wyciąłem sobie takie ustrojstwo z tworzywa co się nazywa axpet. Jest przezroczysty, miekki - dobrze się wygina, ale może wpadac w lekkie drgania :? i dość szybko się rysuje (ale ma folię ochronną której nie ściągam). Jeśli nie była by to owiewka o duzym "wydłużeniu" i dobrze podparta uchwytami, myslę, że mógłbyś spróbować. Tym bardziej, że axpet kosztuje grosze (tak z 10 -15 PLN/owiewka :lol: ) i można experymentować do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach z tworzywami sztucznymi, bannerami, zdaje się, że też wykładzinami podłogowymi. Trudno raczej taki znaleźć (przynajmniej w K.), ale czasem się udaje. Możesz spróbowac zapytac w sklepie z materiałami wykończeniowymi, gipsem itp. budowlaliami :wink: , oni powinni się orientować.

Jeśli ktoś z Krakowa chciałby sie tym pobawić - ul. Mogilska - za Polfą w str. Huty - po tej samej stronie, taki mały sklepik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewkę straciłem jak jechałem do Darłowa na zlot z dwoma innymi maszynami (spotkanymi przypadkowo po drodze). Podjechaliśmy pod bramę zlotu i trochę za blisko się zatrzymałem za motocyklem kolegi. Była lekka górka i on ruszając lekko dał do tyłu. I kufrem przyłożył mi w owiewkę. Trzymała się już tylko w dwóch miejscach. Wcześniej kawałek mi się odłamał po szlifie a teraz ją tylko dobiłem. Wygląda teraz naprawdę tragicznie :wink:

 

 

Pojechałem z Krzyśkiem do tego mechanika na Miszewskiego i zacząłem się dowiadywać o koszta wymiany uszczelki. Przy okazji dopytałem o owiewki.

Okazało się że facet poszukał coś odpowiedniego z katalogu Larsona, poza tym sam na swojej maszynie miał właśnie takie. Mogłem więc zobaczyć jak będą wyglądały i wpłaciłem zaliczkę. W poniedziałek już chyba będę śmigał z nową owiewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...