Skocz do zawartości

Moto Magnus RAPIDO


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlamnie to ani to nie jest ładne bo wygląda jak jakaś zabawka z odpustu ( tak mi sie kojarzy Te koloryn i wogule taki za pstrokaty)Jeżeli chodzi o silnik to niebęde si ewypowiadał bo nic na jego temat niewiem.Mysle ze to jest cos takiego jak chinskie skutery kturych duzo w sklepach i nawet hipermarketach.Mówie o jakości.Lepiej za te pieniądz ekupic cos starszego a co pochodzi długo np. tzr 80 ns1 a nawet rg było by lepsze od tego....

 

Heh RG pochodzi dłużej od NS1, tzr 80, czy twój speedfight ponieważ jest dużo mniej wyzyłowane i wręcz nastawione na dłuższy przebieg(max moc przy około 6,5 tysia). Co do tematu to jeździ koło mnie troche chińczyków, jedne się sypią, drugie nie, znajomy ma łosia, nakręcone 9tysięcy(przypominam, że strasznie liczniki zanizają, max ma ponad 65, które ma na liczniku więc realnie więcej niż te 9tys. ) i nic mu się nigdy nie działo :icon_mrgreen: .

Edytowane przez LU-cash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to powiem tak... na temat chińczyków zdanie miałem wyrobione (w sensie negatywnym) ale od pewnego czasu zaczęło sie to zmieniać. Wiem że to dziwnie zabrzmi ale mój kolega (typ świrusa-czyli non stop pisk opon kółeczka itd) kupił sobie hurricana ma nakręcone 3,5 tys km choziaż wg mnie to niemoarodajne bo przez większość czasu tylnie koło kręciło sie dużo więcej razy niż przednie :) i nic!!! zero awari na początku z kumplami śmialiśmy sie z niego że przy takiej eksploatacji po 200km silnik sie rozwali a tu h**j :crossy: i na debili wyszliśmy... nie mam pojęcia może to wada produkcyjna i ta sztuka wyszła jako bardziej trwała :biggrin: nie mam pojęcia ale to co on robi z tym skuterem to wykracza poza wszelkie granice przyzwoitości :crossy: no może tylna opona zaczyna strajkować ale poza tym nic... i to kolejny przykład jak człowiek może przejechać sie na chińskim gó**nie...

 

 

Nie zapominajcie że chiny to najszybciej rozwijający sie kraj na świecie i jeszcze kilka lat i jakością nie będą sie różnić te pojazdy od markowych... jeśli nie wierzycie to przypomnijcie sobie historie japońskich wyścigówek które kilkanaście lat temu były uznawane za chłam a teraz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie że chiny to najszybciej rozwijający sie kraj na świecie i jeszcze kilka lat i jakością nie będą sie różnić te pojazdy od markowych... jeśli nie wierzycie to przypomnijcie sobie historie japońskich wyścigówek które kilkanaście lat temu były uznawane za chłam a teraz

Tylko, że japońce nie wykorzystywały silników z lat siedemdziesiątych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh RG pochodzi dłużej od NS1, tzr 80, czy twój speedfight ponieważ jest dużo mniej wyzyłowane i wręcz nastawione na dłuższy przebieg(max moc przy około 6,5 tysia). Co do tematu to jeździ koło mnie troche chińczyków, jedne się sypią, drugie nie, znajomy ma łosia, nakręcone 9tysięcy(przypominam, że strasznie liczniki zanizają, max ma ponad 65, które ma na liczniku więc realnie więcej niż te 9tys. ) i nic mu się nigdy nie działo :wink: .

 

Wcale niesugeruje ze ns1 czy tzr jest lepsze od rg więc nierozumiem skad twoja sugestia o moim speedfighterze . On terz jeszcze długo pochodzi... A tak pozatym to wszystko zalezy od tego jak kto jeżdzi i ekspuatuje swój motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh z wygladu nie jest najgorszy ale jak sie przyjrzy to mozna dostrzec "tandete" :flesje:

Pozatym:

Silnik 4 suw...

Nie ma dobrych osiagow ... tylko 4 biegi ... pojemnosc baku to prawie 5 wiec malo ...

Za ta kase to zajebista dt 125 kupisz :icon_mrgreen: albo ns-1 tak jak koledzy wspomniali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam woczraj miałem okazje jechac tym szkoda ze tylko kawałek z wygladu naprawde super duzy wygodny tylko ze to chyba zwykła 50 wieć troche za mała nikt nie wiem czy da rade załozyc my cylinder 125 albo chciaz te 80? czekam na odp pozdro! tu macie link z tym moto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M293407

 

 

Siema, kup sobie lepszy sprzęt, naprawdę nie polecam chińszczyzny miałem z tym doczynienia codziennie rozbierałem silnik, bo pierścionki się zapiekały lub odrywała mi się po prostu ta warstwa z cylindra.(to był nówka motorek).

Jak przejechałem 20km bez robienia go to był cud:D a poza tym siedziałem na ty magnusie i to zawieszenie prawdę

mówiąc nic nie ma, tył twardy a przód na samych sprężynach które cię wybijaja, za tyle kasy kup sobie jakiś

firmowy motorek, firmową 50cc jeszcze poszalejesz :crossy: a magnusem niestety nie:(

 

 

DERBI Senda R x-treme 50cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie rozbierałem silnik, bo pierścionki się zapiekały lub odrywała mi się po prostu ta warstwa z cylindra.(to był nówka motorek). Jak przejechałem 20km bez robienia go to był cud

Bredzisz koleś jak nic.... :icon_mrgreen: Takie sciemy to mozesz sobie walić na forum bravo girls, może Ci kobitki uwierza! Pozatym nówka motor to zdaje sie oddaje na gwarancje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najparawdopodobniej nienalał... za te pieniadze to mozesz se kupic dt 80 na motorower i jeszcze ci zostanie na cylinder polini 110ccm..:bigrazz: wolał bym smigac simsonem niz jakims magnusem:) pozatym jak by mi kotos powiedział ze jezdzi magnusem i bym go nawet niewidział to i tak spizdrzał bym sie... nawet bys muugł chpnac nsr-ke 125 na motorower znajdziesz.... wogule o takim czyms(magnus) to szkoda gdac kup uzywke (yamahe honde aprilie...itp) a napewno bedziesz bardziej zadowolony z niej niz z tego "magnusa" :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...