Skocz do zawartości

Kamieniec Podolski na wiosnę 2007


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kto wchodzi w ten temat?

Kamandir Kulik.

Dobry wieczor :icon_question:

Przeczytalem topic i bardzo chcial bym sie z Wami wybrac :D

Raz kozie.......... :biggrin: moze jeszcze raz przyjade z Londynu na moto

Asie bym tez namowil :cool: na taki urlopik :flesje: :bigrazz:

Narazie cwicze biegi w gore bez sprezegla i przegazowki w dol :bigrazz: . Im dalej w las tym....ech zyzn czelovieka tjazola :flesje:

Pozdrawiam serdzecznie, Marcin Broecker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba zostanę pisarzem komisji weryfikacyjnej na stanowiska chorążych...

Gdzie ja ze swoim stopniem?.. Do tego po ŻW...

Co do Lwowa, to planuję zostać tam dwa dni. Motocykle na stojankę a my z buta w miasto.

Jest co oglądać. Znów rozpiszę konkurs polskich deklach :icon_rolleyes:

Tomek spoko Kamandir to znaczy hetman.Wyżej stoi od innych za....ców.Ha.Ha.Ty nasz wódz. :icon_biggrin:

Te dwa dni w Lwowie to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak Tobie Żona nei da isć samemu.

Ale nie mart się opowiemy ci jak było. :icon_biggrin:

Jak nie jak tak :icon_mrgreen: W Kletnie bylem sam czy z żoną? :D W sumie możesz nie pamiętać, bylem sam :) :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie k...a czasy nastały...

Kamandir funkcji nie przydzielił, pierwoszow załapał fuchę ds. kontaktów z władzą, a ja nic, jak ten przysłowiowy palec w... nieważne.

W każdym razie jako pilot wycieczek na Ukrainę i osoba nie raz i nie dwa aresztowana i wychodząca z pierdla w tym pieknym kraju sposobami różnymi, do tego posiadająca pewne talenta negocjacyjne w tym kręgu kulturowym :crossy: melduję gotowość do pełnienia funkcji! Stopnia swojego nie ujawnię, ale jakiś tam jest! Więc może na asystenta kolegi pierwoszowa bym się nadał. Albo na co innego.

Eh, niech ta zima szybko zleci...

PS. Kamandir, dalej nie wiem, czy pług z VFRy zdejmować... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

Ja wstępnie się deklaruje, ale na 100% zdecyduje się dopiero wiedząc ile dokładnie motocykli pojedzie.

Jak będzie za dużo to - odpadam.

 

Mam taką ciekawostkę dla miłośników wschodu, VII Rajd Katyński pod koniec sierpnia zaczyna się właśnie mniej więcej od takiej trasy jaką zaproponował Tomek Kulik. Polecam tym którzy lubią podróżować w dużych grupach (40 - 60 motosów).

 

Poza tym pozdrawiam szaleńców, którzy jeszcze w listopadzie jeżdżą na motórach :biggrin:

 

:icon_rolleyes: ZŁY BOB :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor :icon_rolleyes:

Przeczytalem topic i bardzo chcial bym sie z Wami wybrac :flesje:

Raz kozie.......... :biggrin: moze jeszcze raz przyjade z Londynu na moto

Asie bym tez namowil :biggrin: na taki urlopik :biggrin: :flesje:

(...)

Bez Asi nie jedziesz...

 

Wlasnie Tomku

Kolega z miasta sasiedniego poruszyl ciekawa kwestie ....

Czy wezmiesz motonite który uzywa sprzegla a nie uzywa przegazówki ???

Wezmę. Chorągiew spacerowa się zawiązuje, masz szanse na stanowisko chorążego :clap:

 

 

Mam nadzieje ze czas pozwoli i stawię sie na starcie, sam lub z Szanowna Magistrową

 

Bez Magistrowej nie jedziesz...

Wierszyk o Jagience pamietasz? Bo będzie wieczór poezji parapoetyckiej. W Zamościu :biggrin:

 

 

A jakieś fajne dyskoteki są?

Śmigło zna.

Asia Ciarachowa też zna...

 

 

Siemano!

 

Ja wstępnie się deklaruje, ale na 100% zdecyduje się dopiero wiedząc ile dokładnie motocykli pojedzie.

Jak będzie za dużo to - odpadam.

(...)

Czemu odpadasz? Peleton zostaje podzielony na samodzielne chorągwie, żeby nie jechać watachą w kupie.

Każda chorągiew ma swoje tempo przemarszu, jedynie spotykamy się w wyznaczonych miejscach zwiedzania, picia i spania. Przeca taki Śmigło nie pojedzie w jednej chorągwi z koszami. Nie da się...

 

No i takie k...a czasy nastały...

Kamandir funkcji nie przydzielił, pierwoszow załapał fuchę ds. kontaktów z władzą, a ja nic, jak ten przysłowiowy palec w... nieważne.

W każdym razie jako pilot wycieczek na Ukrainę i osoba nie raz i nie dwa aresztowana i wychodząca z pierdla w tym pieknym kraju sposobami różnymi, do tego posiadająca pewne talenta negocjacyjne w tym kręgu kulturowym icon_mrgreen.gif melduję gotowość do pełnienia funkcji! Stopnia swojego nie ujawnię, ale jakiś tam jest! Więc może na asystenta kolegi pierwoszowa bym się nadał. Albo na co innego.

Eh, niech ta zima szybko zleci...

PS. Kamandir, dalej nie wiem, czy pług z VFRy zdejmować..

Niniejszym zostajesz starszym pomagierem Pieroszowa, ds. dziwnych, parapolitycznych, beznadziejnych i obyczajowych. Lepszym pomagierem nikt znany mi obecnie, nie będzie.

Pługa nie zdejmuj, najwyżej pojedziesz w chorągwi koszowo-emeryckiej, sekcja spacerowa.

 

Kamandir Kulik.

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Asi nie jedziesz...

Wezmę. Chorągiew spacerowa się zawiązuje, masz szanse na stanowisko chorążego :P

Bez Magistrowej nie jedziesz...

Wierszyk o Jagience pamietasz? Bo będzie wieczór poezji parapoetyckiej. W Zamościu :)

Śmigło zna.

Asia Ciarachowa też zna...

Czemu odpadasz? Peleton zostaje podzielony na samodzielne chorągwie, żeby nie jechać watachą w kupie.

Każda chorągiew ma swoje tempo przemarszu, jedynie spotykamy się w wyznaczonych miejscach zwiedzania, picia i spania. Przeca taki Śmigło nie pojedzie w jednej chorągwi z koszami. Nie da się...

Niniejszym zostajesz starszym pomagierem Pieroszowa, ds. dziwnych, parapolitycznych, beznadziejnych i obyczajowych. Lepszym pomagierem nikt znany mi obecnie, nie będzie.

Pługa nie zdejmuj, najwyżej pojedziesz w chorągwi koszowo-emeryckiej, sekcja spacerowa.

 

Kamandir Kulik.

Widzę, że funkcje i chorągwie powoli nabierają kształtu.Potrzeba jeszcze jednak paru gareł, bo kto zaśpiewa "Hej sokoły" lub w przypływie szczerości "Górala"...hahaha, albo porwie na Chmiela (chmiela) chorągiew Skrzetuskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

Ja wstępnie się deklaruje, ale na 100% zdecyduje się dopiero wiedząc ile dokładnie motocykli pojedzie.

Jak będzie za dużo to - odpadam.

 

(...)

 

:) ZŁY BOB :P

Czemu odpadasz? Peleton zostaje podzielony na samodzielne chorągwie, żeby nie jechać watachą w kupie.

Każda chorągiew ma swoje tempo przemarszu, jedynie spotykamy się w wyznaczonych miejscach zwiedzania, picia i spania. Przeca taki Śmigło nie pojedzie w jednej chorągwi z koszami. Nie da się...

 

(...)

 

Kamandir Kulik.

 

...dokladnie Bob(ik) :biggrin: ...nie marudz! ...namowimy jeszcze Waskiego i Jankiela (moze kupi do tego czasu jakis porzadny moto :biggrin: )... i hajda na Ukraine!

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że funkcje i chorągwie powoli nabierają kształtu.Potrzeba jeszcze jednak paru gareł, bo kto zaśpiewa "Hej sokoły" lub w przypływie szczerości "Górala"...hahaha, albo porwie na Chmiela (chmiela) chorągiew Skrzetuskiego...

 

Marcysiek, my wsi pajdiom na Chmiela, kak bat'ko Hetman Kulik każą :)

 

Kamandir, my wsi zabyli o Ławrze Poczajowskiej... Toż to dziw nad dziwy i cudo nad cudami... Najświętsze miejsce zachodniej Ukrainy, fascynujące m.in. Słowackiego. Grzech byłoby opuścić.

Zobaczcie: http://serwisy.gazeta.pl/turystyka/1,50348,2745127.html

 

BTW, dla tych co pierwszy raz w traskę wschodnią - znalazłem takiego linka co zabrać:

 

http://www.rajdkatynski.net/uwagi.html

 

My nie tyle km, ale....

 

 

Powstała wstępna wersja:

 

PORADNIK TOWARZYSZA PANCERNEGO

 

Zagon chorągwi pancernych polskich na Ukrainę, czerwiec 2007.

 

pod komendą J.W. Hetmana-Kamandira Tomka Kulika

 

 

Ma ktoś miejsce na serwerze gdzie by to można było wrzucić do wglądu i kunsultacji ?

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powstała wstępna wersja:

 

PORADNIK TOWARZYSZA PANCERNEGO

 

Zagon chorągwi pancernych polskich na Ukrainę, czerwiec 2007.

 

pod komendą J.W. Hetmana-Kamandira Tomka Kulika

Ma ktoś miejsce na serwerze gdzie by to można było wrzucić do wglądu i kunsultacji ?

 

Ja mam miejsca od groma :D Prześlij mailem na [email protected] a wrzuce i wkleje linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...