Skocz do zawartości

KLX400


Soku11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!

Mam takie dosyc dziwne pytanie a mianowicie dlaczego wogole w polsce nie ma moto Kawa KLX400?? Jest 250 i 300 a nikt nawet nie wspomina o 400. Jest on wizualnie bardzo podobny do DRZ i silnik tez wyglada identycznie. Na bikepicsach rowniez ten motocykl gosci - http://w1.bikepics.com/pics/2004%5C08%5C17...197039-full.jpg Moze ktos sie spotkal z tym motorkiem?? Ma jakies wady fabryczne czy moze cena jest jakas z kosmosu ze nie moge tego wogole spotkac?? A moze jest on przeznaczony tylko na rynek amerykanski i kanadyjski?? Za wszelkie informacje z gory dziekuje :icon_mrgreen: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście widać, że wspólny z drz, bo ma nawet tylne te same platiki. W polsce to raczej nie ma ani jednego takiego moto, chyba że sie myle. W ŚWIAT MOTOCYKLI jest zdjęcie nowego klx450r, zbudowany na bazie kx-fa , a to juz będzie maszynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam takie dosyc dziwne pytanie a mianowicie dlaczego wogole w polsce nie ma moto Kawa KLX400?? Jest 250 i 300 a nikt nawet nie wspomina o 400. Jest on wizualnie bardzo podobny do DRZ i silnik tez wyglada identycznie. Na bikepicsach rowniez ten motocykl gosci - http://w1.bikepics.com/pics/2004%5C08%5C17...197039-full.jpg Moze ktos sie spotkal z tym motorkiem?? Ma jakies wady fabryczne czy moze cena jest jakas z kosmosu ze nie moge tego wogole spotkac?? A moze jest on przeznaczony tylko na rynek amerykanski i kanadyjski?? Za wszelkie informacje z gory dziekuje :icon_mrgreen: POZDRO

masz w pl drz'a wiec nie marudź ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo i co widzialem (nie w polsce ;] ) to klx i drz to jest dokladnie to samo tylko ze wywodzi sie z innej konkurencyjnej marki.a co do ceny to np w usa jest zblizona do ceny drz wiec nie sa to kosmiczne pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście widać, że wspólny z drz, bo ma nawet tylne te same platiki. W polsce to raczej nie ma ani jednego takiego moto, chyba że sie myle. W ŚWIAT MOTOCYKLI jest zdjęcie nowego klx450r, zbudowany na bazie kx-fa , a to juz będzie maszynka.

 

Mylisz sie jest napewno jeden, ma go filip z gadimexu

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to spx :bigrazz: Jeszcze pytanko dlaczego tego wogole nie ma w naszej Polsce?? POZDRO

bo unas jest wszystko w calom polske

 

 

a co do klxa to co onim mysilicie sa to dobre motorki cos nie mam przekonania do kawasaki bo kiedys sie na nim zawiodlem... podoba mi sie taki model http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M277705 napiszcie mi cos o nim jak sprawuje sie w terenie a jak w dalszej wyprawie robie sobie prawko na A i zamiezam z kumplem zwiedzic troche Polske czy ten motorek nadaje sie wczesniej mialem dominatora ale w terenie byl nieporeczny wolal bym cos takiego tylko czy to dobre z gory dziki za info :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc z KLX'em 400 i z DR-Z'em 400 jest tak, że są to te same motocykle :flesje:

Tyle że zielony wygląda ładniej :bigrazz: Jest jeszcze taka różnica, że KLX ma podciśnieniowy kranik paliwa.

 

Owszem mam owego KLX'a a dokładnie jstem właśnie na etapie sprzedawania, więc jeśli ktoś ma na takowego ochotę to zapraszam :biggrin:

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M327576

 

W ogłoszeniu troszkę napisałem i troszkę więcej mogę jeszcze powiedzieć, tak że jeśli macie jakie kolwiek pytania to śmiało pytajcie:)

 

Pozdrawiam

Filip

Edytowane przez filippo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze jestes z mojej okolicy :icon_razz: Czyli tak jak myslalem ze takich moto nie ma w PL wiec jestes pewnie pierwszym posiadaczem :banghead: Zobaczymy czy ktos go kupi. Ciekawi mnie tylko to ze ten KLX400S nie ma kopki. DRZ400S ma kopke i moc okolo 40 koni. Za to DRZ400E ma elektryka i 49 koni. Twoj KLX ma 43 konie wiec silnikowo jakies roznice musza byc... Mam racje?? Czy sa jeszcze jakies widoczne roznice miedzy DRZ a KLX oprocz koloru i naklejek i tego silnika?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji: :D

 

1. DR-Z400S nie ma rozrusznika noznego.

2. DR-Z400S ma dokładnie 42,5 km.

3. Mój ma 43 bo otomoto niewiedzieć czemu nie chciało mi przyjąć wartości 42,5 :(

4. Jest ich więcej, ktoś mi mówił że ściągnął takiego jak mój.

5. A dlaczego miał by nie kupić, skoro to toczka w toczke DR-Z tylko, że zielony :wink:

 

Powiem więcej :) Jest na nim nawet napis Suzuki ;P

Edytowane przez filippo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...