Skocz do zawartości

Akcyza na sprowadzode samochody(niesłuszna)


daniel_gorzow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś z Was udało sie odzyskać niesłusznie pobrane pieniądze z tytułu zapłaconej akcyzy za auto sprowadzone po wejściu Polski do Uni? Mam pare linków do stron z opisem jak to robić ale szukam kogoś komu sie to udało...Dla czego musimy płacic za coś jeśli jest to nie zgodne z prawem unijnym!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedzie sie opłacało walczyć o 250 zł... chociaz to tez kasa!!!! .Ja zapłaciłem ponad 900zł i nie zamierzam podarowac tego naszemu państwu !!! Tu są linki...http://www.eforex.pl/index.php?id=22

 

http://forumprawne.org/o,5859.html

 

Myślę ze najlepiej by było gdyby pare osób złożyło się na prawnika i żeby on poprowadził te sprawy grupowo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki temat się pojawił, to ja zadam od siebie:

Czy ktoś już wystąpił o zwrot różnicy w cenie za kartę pojazdu, jak to u was wygląda??

 

Skoro taki temat się pojawił to zadam od siebie, czy ktoś już wystąpił o zwrot różnicy w cenie karty pojazdu?? Jak to u was wygląda??

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 zł tez by sie przydało oddac! Widze ze nie ma dużo ludzi którzy walczą o swoje... Jest to dziwne! Po prostu mamy duzo kasy albo nie chce sie nam...Spróbujcie nie zapłacić Panstwu w terminie kasy np do urzedu skarbowego to od razu dowalą nam odsetki!!! Tutaj po prostu nas okradają a my głupie społeczeństwo dajemy sie robić w balona!!! Trzeba coś z tym zrobić! K....Pomózcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co udało mi się znaleźć na temat zwrotu kasy za książkę pojazdu:

 

http://gielda.wp.pl/OID,13856155,POD,3,a,1...5Bobr%255D%3Dgp

 

Tak poza tym to ogólnie cicho o tym było bo jakoś mało kto wie cokolwiek na ten temat, ja słyszałem zaledwie jeden krotki komunikat w telewizji jakis czas temu i tyle.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jeśli uda sie komus odzyskać kase to nie nagłaśniają tego w mediach bo boją sie że posypią sie pozwy o zwroty a jak znam zycie to tej kasy juz nie ma.... Ludzie tez boja sie z tym walczyć bo podali mniejsza cena na fakturach i umowach zakupionych aut i boją sie że dobiorą im sie do d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tez boja sie z tym walczyć bo podali mniejsza cena na fakturach i umowach zakupionych aut i boją sie że dobiorą im sie do d...

 

witajcie

sam sciagnelem 2 fury i musze powiedziec ze nie pali mi sie do zwrotu akcyzy. dlaczego??

proste. ludzie przeważnie mijali się z prawda w fakturach i ceny baaaaaardzo zaniżali.

a jak by wszyscy zaczeli sie domagac zwrotu to napewno wymysliliby cos nowego w to miejsce tak jak z opłatą recyklingową...

nic za darmo.

a ujmując to górnolotnie to okradalibyśmy sami siebie, tak na zdrowy rozum.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...