Skocz do zawartości

HONDA czy KAWA co mam wybrac???


Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie moze jakie spalanie jest w tych moto??

jest tu ktos kto posiada takie honde rr lub taka kawe 636??

 

Szczerze? Nie warto

 

napisales:

Ile latales tym? 10 kilmetrow sie bryknales czy moze przez pol godziny kreciles kolka wokol bloku? :buttrock:

moze ty smigasz do okola bloku:) bo mnie to nie kreci jakos:) ale pewnie fajan zabawa :cool: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zasugerowałbym sie tym, do czego głównie moto ma służyć. 636 jest agresywniejsza, mocniejsza i do zabawy zdecydowanie lepsza. Popatrz czego używają chłopaki na zachodzie. 636 bije rekordy popularności, a za nią są F4i i gixy. 600RR tylko do lanserki, albo dla babki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze jakie spalanie jest w tych moto??

jest tu ktos kto posiada takie honde rr lub taka kawe 636??

moze ty smigasz do okola bloku:) bo mnie to nie kreci jakos:) ale pewnie fajan zabawa :cool: pozdro

 

 

No coz, niestety widze, ze wiele osob co wypowiadalo sie w tym temacie (w tym oczywiscie ja) jest w bledzie :cool:

 

 

POZDRAWIAM I ZDROWIA ZYCZE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolalbym kawe z tych dwoch bo ma przynajmniej na oko oryginalne owiewki i nie wyglada jak po dzwonie pozatym jest to ta kawa ktora nie byla raczej smigana w wyscigach jakis

 

honda ma cos z owiewkami nie oryginalnie malowanie i mysle ze miala szlifa

 

600rr dla babki nosz kurde powinni ci zbudowac pomnik z bakelitu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec pozwole sie teraz wypowiedziec i ja jak to wszystko czytam to plakac sie chce. Nie urazam nikogo ale niektorzi nie mowie ze wszyscy nie maja pojecia. Wiec drogi kolego ja CI powiem tylko tak ta honda jest z pily i jesli mialbys ja brac to jej nie bierz z tego miasta ale szukaj innego kto ma taka honde w innym miescie ta honda naprawde duzo przezyla:D:D nie polecam:) ale nie zniechecam Cie do kupna RR bo nigdy nie jezdzilem. Posiadam wrecz ta wspaniala Kawe 636 z 2003 i jestem zakochany naprawde dla mnie to cudo kreci od samego dolu na gume stawia i jak kolega wczesniej wspomnial wstawia tak pieknie jak niczym balet hehehehehe ale trzeba uwazac nie oszukujmy sie to nie jest motocykl typu r1 co ma 150-180 kucy ale naprawde brak umiejetnosci brak rozumu i wyobrazni naprawde moze skonczyc sie zle ale jesli masz te wszystkie cechy ja jak najbardziej polecam Kawe nie obrazajac posiadaczy Hondy. a pali?? heh od 6 do nawet 11 zauwazylem:) na pelnym zbiorniku przy jezdzie nie spadajacej ponizej 200 km/h siegajacej do 265 przejechalem 120 km:D ale ma swoj urok bezawaryjnosc jak narazie swietne hamulce, lagi upsid`y sprzeglo antyhoopingowe i wyrywa nadgarstki:) j=wybacza bledy na trasie naprawde jest wierna dla swojego pana, co jeszcze hmmmmmmm :buttrock: :cool: :cool: no jak dla mnie bomba.

 

 

http://www.bikepics.com/members/jurass/personal/

Edytowane przez ReBeLlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlif normalna sprawa. Przygotuj się , że też możesz go zaliczyć, a zwłaszcza, że planujesz zacząć od takiego motocykla, to oby na szlifie się skończyło. Dla mnie też kiedyś było straszne jak motocykl był po szlifie, przecież to już prawie jak bity...dopóki sam się nie przewróciłem. Wtedy zrozumiałem, że to tak jakby przytrzeć zderzak w samochodzie na parkingu - zdarza sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Honda to jedne z najleprzych motorów, ponieważ są najsolidniejsze jak to niemcy u nich nie moze być niescisłości ale Kawasaki też nie są złymi motorami :bigrazz: Osobiścvie większe przekonanie mam do Hond są najmniej awaryjnymi motorami :icon_razz: :icon_razz: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: ale jest jedna wada częsci sa jednymi z najdroższych:) a to jest minus:(

 

tak z ciekawości można prosić o jakieś przykłady :bigrazz: -przyznaje nie śledze cenników wielkiej 4 ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby jakoś znacząco odbiegały od siebie...

 

pees. jedno jest pewne np. na częsci do Kawy w PL czeka się czasami grubo ponad miesiąc ,dla porównania w suzuki są w 48 godzin ( a teraz nawet za dopłatą w 24 godz.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...