Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem niezły pomysł, a moze zorganizujemy ogółna imprezke wszystkich ... w jakims klubie .... wielka jedna rodzina

 

Oczywiscie ,czemu nie :icon_mrgreen: ,ale na to wybierzemy inny termin!!Wtedy wszyscy sie spodkamy w jakims klubie,ktory bedzie "NASZ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no prosze i fotograf sie zaraz znalazl i ochrona tez chetna...

kto by pomyslal :smile:

Ja mysle, ze jesli chodzi o termin ( a tylko weekendy wchodza w gre, nie?) to moze tak 28.10? Lub pozniej, bo w kalendarzu (u mnie przynajmniej) luzik...

Przyznam sie ze w najblizszy weekend imprezuje w Lodzi :smile:

Mysle, ze troszke trzeba poczekac, az sie dziewczyny odezwa :smile:

Podawajcie swoje terminy i cos skleimy... Mozecie tez dawac propozycje miejsca.

No i zastanowmy sie, czy jak bedzie nas malo to zaprosimy panow, czy narazie damy im spokoj... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no prosze i fotograf sie zaraz znalazl i ochrona tez chetna...

kto by pomyslal :smile:

Ja mysle, ze jesli chodzi o termin ( a tylko weekendy wchodza w gre, nie?) to moze tak 28.10? Lub pozniej, bo w kalendarzu (u mnie przynajmniej) luzik...

Przyznam sie ze w najblizszy weekend imprezuje w Lodzi :smile:

Mysle, ze troszke trzeba poczekac, az sie dziewczyny odezwa :smile:

Podawajcie swoje terminy i cos skleimy... Mozecie tez dawac propozycje miejsca.

No i zastanowmy sie, czy jak bedzie nas malo to zaprosimy panow, czy narazie damy im spokoj... :icon_mrgreen:

 

 

Termin calkiem przyzwoity ja jestem za,ale co na to inne Panie??,aaa no i niech sie moze tez wypowiedza co do fotografa :smile: :biggrin:u mnie przyszly weekend tez odpada,ja baluje w Krakowie!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zulu :banghead: a skad jestes?????Nie pisz mi tylko ,ze z Marsa!!

...Dzulu - nie przekręcać !! :biggrin: :P hehe :flesje:

 

teraz jestem w Wawie ;] i bede tu jeszcze przez jakis czas...

 

 

a może tak spoTkanie w stolicy panny by sobie zrobiły? ;] :cool:

Edytowane przez Dzulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dzulu - nie przekręcać !! :biggrin: :P hehe :flesje:

 

teraz jestem w Wawie ;] i bede tu jeszcze przez jakis czas...

a może tak spoTkanie w stolicy panny by sobie zrobiły? ;] :cool:

 

 

Zapomnij...no chyba ,ze zalozysz swoj temet....my organizujemy spodkanko w POZNANIU!! i koniec :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 28.10. pasuje mi i jednocześnie nie pasuje. Właśnie w ten dzień jadę do Poznania, więc to jest piękny zbieg okoliczności, ale muszę być na imieninach (na Tadeusza) - i to jest ta druga strona medalu. W jakim lokalu proponujecie spotkanko?? Jestem na Forum świeża, co wprawdzie niczego nie przeświadcza, ale też nie ułatwia. Niemniej gdy się chce, to się zrobi :flesje: Dajcie znać, jakie to miejsce w Poznaniu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ale odzew widze, szkoda ze pan nie widac na miescie jak lataja na sprzetach :banghead: ale zawsze ozna to zmienic, jak bedziecie mieli niska frekwencje dajcie znac zmontuje sie ekipe i zrobimy balety motocyklistów :flesje:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie dziewczyny! Mysle, ze spotkamy sie nie predzej niz 20-21... i jesli (mam nadzieje) dobrze nam bedzie to tak szybko nie skonczymy, wiec i zdazy sie skonczyc koncert i imieniny u Tadzia :P wiec dojedziecie...

Mysle, ze trzeba sie rozejrzec za miejscem i cos zarezerwowac, bo sobota wieczor "na zywca" dla osob ok. 8-10 (jak narazie) to moze byc problem.

 

Riko... dziewczyny lataja, ale jest nas mniej niz facetow i ciezko nam sie spotkac... bylo :biggrin:

Mam nadzieje, ze to sie zmieni... Poza tym z mojego doswiadczenia: gdy szanowni "koledzy" na swiatlach patrzyli na moja tylna oponke CBR 125 to mine mieli... powiem skromnie nieciekawa.

Wkurzalo mnie to na poczatku, bo oponka szeroka jak w rowerze, ale potem Was "siurnelam", bo stwierdzilam ze to moja sprawa. I zeby dobrze wygladac nie dam sie zabic w pierwszym sezonie od razu na 600-ce :banghead:

"Kij Ci w oko" i rura spod swiatel... :cool:

Pozdrawiam wszystkich twardzieli :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to nie tak , musialas trafic na tkz lanserów którzy kupili nowki sztuki sprzety i lataja chwile potem staja pod okraglakiem i gadaja godzinami i potem jada do domu. :banghead:

 

Nasz ekipka jest troche inna sa to pasjonaci motorów, i nie wazne jaki masz sprzet nowy czy stary,szybki czy wolny zawsze z nami mozesz sie pokrecic, wielka jedna rodzina kazdy za kazdym czeka mozesz sie popytac innych forumowiczów ktorzy jezdza w NIEZNISZCZALNYCH Poznań, :cool: :flesje:

 

naprawde zapraszam moj nr gg widzisz wiec zapraszam na rozmowe

 

Wiadomo ze odrazu od 600-tki nie trzeba zaczynac, lepiej powoli dochodzic do wprawy no nie ???

 

Pozdrowienia dla wszystkich Amazonek i dla Niezniszczalnych Poznań

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ale odzew widze, szkoda ze pan nie widac na miescie jak lataja na sprzetach :flesje: ale zawsze ozna to zmienic, jak bedziecie mieli niska frekwencje dajcie znac zmontuje sie ekipe i zrobimy balety motocyklistów :cool:

 

Riko mozecie wpasc,ale po 24 to zrobim taaakie balety..a jak bedzie dobrze to powtorzymy o jeszcze raz... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik my co tydzien dajemy w palnik, zaczynamy zawsze w Longu, od piwka i flaszeczki od 20 i potem lecimy na miasto balowac przewaznie w soboty zreszta od 3 tygodni zawsze mam ciezkie niedziele :banghead:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...