Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety, czy u was też jest taka piękna zimowa pogoda??? U nas wczoraj szalał huragan, snieg z deszczem, a dzis jak rano wyjrzałam przez okno, to mnie przywitał zimowy - sniegowy krajobraz...

 

Pozdro z mroźnego (-2) Szczecina...

 

Niestety kochana u nas to samo......masakra!!Od rana walczylam z zasniezonym i oszronionym autem...rece mi podadly!!!i teraz pezez kolejne 9 miesiecy bedzie zimnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie xj :)

bede sie rozgladac i dam znac jak juz cokolwiek postanowie... jak narazie jestem rozbita miedzy plastikiem a nakedem :P ech, mam jeszcze duzo czasu na szczescie ;)

 

Stanowczo podpowiadam nakeda.Plastiki się szybko łamią :)

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Monia kup sobie coś w stylu Bandita :crossy: a w ogóle nad czym myslisz, najlepiej teraz szukac bo za male sianko mozna wyrwac dobrego sprzeta

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Monia kup sobie coś w stylu Bandita :wink: a w ogóle nad czym myslisz, najlepiej teraz szukac bo za male sianko mozna wyrwac dobrego sprzeta

 

Ej niezniszczalny to jest kobieta po 125, więc niech odrazu na Bandita wyrywającego spod dupy nie wsiada bo tylko będzie miała stresa-chociaż... może się mylę. Już widziałam spocone ze stresu lalki:).Jakaś XJta lub CBina to idealny na kolejne po 125, bo GSa to jak dla mnie teraz z biegiem czasu stwierdzam że była mułem.

Pozdrawiam Lafiryndy i Nietykalnych :biggrin:

 

Fazer jest jak do Bandit.Patrzac na dane techniczne.Natomiast jest to Yamaha.

Najważniejsze jest czy po zakupie wsiadając na niego nie przerośnie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...