Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od "Szkieleta" będzie nas 5 lub 6 sztuk :(

Może ktoś napisać, gdzie dokładnie jest ta knajpa ?

 

 

Zosiu czy mnie i Age liczyłaś w tych osobach. Nie jestem pewna czy będziemy mogły z Agą przyjść, prawdopodobnie pojedziemy do Krakowa, ale to jeszcze nie jest pewne.

W razie czego damy znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli dla tych co nie chce im sie czytac tych wszystkich "stronic":

 

28.10.2006 SOBOTA, GODZ. 20.00 KLUB LONG, UL. MIELZYNSKIEGO 19 P-Ń (NAPRZECIWKO OKRAGLAKA).

NAJESC SIE WCZESNIEJ, BO TA KNAJPA NIE KARMI :clap: ALE PONOC NIEZLE POI... :(

 

Stroj dowolny, dzinsy, plisowanki i inne cuda :)

 

Gitta, wybacz moja indolencje :notworthy: ale o co loto z tymi sledziami i pomaranczami, siakis gryps wyczuwam, a go nie kumam... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli dla tych co nie chce im sie czytac tych wszystkich "stronic":

 

28.10.2006 SOBOTA, GODZ. 20.00 KLUB LONG, UL. MIELZYNSKIEGO 19 P-Ń (NAPRZECIWKO OKRAGLAKA).

NAJESC SIE WCZESNIEJ, BO TA KNAJPA NIE KARMI :clap: ALE PONOC NIEZLE POI... :(

 

Stroj dowolny, dzinsy, plisowanki i inne cuda :)

 

Gitta, wybacz moja indolencje :notworthy: ale o co loto z tymi sledziami i pomaranczami, siakis gryps wyczuwam, a go nie kumam... :notworthy:

 

Oj Monia ... sledzie - bo kobitki ze Szczecina to wiadomo bez ryb to nie przyjada - to ich wizytowka hehe, a nasza to, jak to nazwaly "podziemne pomarancza" czytaj ziemniaki, pyry .. jak kto woli - w koncu to P-nski symbol goscinnosci ... Ale mam pomysl, jak wiadomo - sledzik lubi plywac, to wy sledzi nazwozcie a my je utopimy, a pieczone ziemniaczki Poznanianki zaserwuja letnia pora przy ognichu :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Monia ... sledzie - bo kobitki ze Szczecina to wiadomo bez ryb to nie przyjada - to ich wizytowka hehe, a nasza to, jak to nazwaly "podziemne pomarancza" czytaj ziemniaki, pyry .. jak kto woli - w koncu to P-nski symbol goscinnosci ... Ale mam pomysl, jak wiadomo - sledzik lubi plywac, to wy sledzi nazwozcie a my je utopimy, a pieczone ziemniaczki Poznanianki zaserwuja letnia pora przy ognichu :notworthy:

 

:( dzieki Crossgirl, teraz jestem juz światła kobita :notworthy:

jestem ZA ogniskiem, moze nawet nad brzegiem morza z tymi sledziami :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosić o jakies wskazówki , ponieważ na "ochotnika" zgłosiłam się na drajwera całej wycieczki Szczecińskiej, jak dojechać na Górną Wildę ze strony śledziowa (tam mamy nocleg)?

 

Kawal drogi... od trasy... ale chyba najlatwiej przez centrum. W sobote nie powinno byc korkow. Jak dam rade (a czekam na odzew klienta w sprawie spotkania) to moglabym Was popilotowac :biggrin:

Ale jakby co to opisze:

Wjezdzacie do Poznania ul. Dabrowskiego (Szczecin - Poznan) i jedziecie nia caly czas prosto (kilka kilosow) az dojezdzacie do drogi z nakazem jazdy w prawo, skrecacie i dojezdzacie do RONDA KAPONIERA (przy rondzie stoi hotel Mercury - czy jak mu tam). Przez rondo smigacie prosto, na kolejnych swiatlach prosto. Na nastepnych skrecacie w lewo i przejezdzacie wiaduktem nad torami kolejowymi (po prawej mijacie dworzec kolejowy - brzydactwo :biggrin:). Dojezdzacie do duzego skrzyzowania ze swiatlami (po prawej dworzec PKS) i na tych swiatlach jedziecie prosto (caly czas dwupasmowka). Po lewej mijacie wysoki hotel Novotel. Na kolejnych swiatlach skrecacie w prawo. To juz jest Gorna Wilda :D

Zycze Wam przejazdu bez korkow :flesje:

Opis jest dokladny, nie powinnyscie zabladzic...

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bedzie latwiej jak pokierujecie sie na Dworzec Głowny nawet jak zapytacie o droge to ktos wam powie jak dojechac, od dworca to juz rzut beretem...trzeba tylko jechac mostem dworcowym na wschod i na 2 skrzryzowaniu jest wlasnie Gorna Wilda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...