Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mam takie małe pytanko, czy tylko w Poznaniu, Szczecinie i Warszawie babeczki jeżdżą na motocyklach? A inne panie z innych miejscowości?

może nie czytaja tego temat? a może nie ma nas tak znowu dużo?

Jak są niech sie ujawnią , to moze bedzie nas w knajpce wiecej u Waldiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fffffff końcu do was mogę napisać,dziewczynki Wy moje!!!!

Góraleczka Was wita i oczywiście się zapowiada na Poznańskiej moto imprezie :}

Jak już dziewczynki pewnie wcześniej pisały pierwsza fetorzyca grupy halo szczecin też się pojawi!!! Ha ha ha

Zabawa będzie przednia,jak to z dziewczynkami bywa!!!!!

Do zobaczonkka w weekend!!!!

 

 

 

P.S./Niech moto chłopcy nam zazdroszczą!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie małe pytanko, czy tylko w Poznaniu, Szczecinie i Warszawie babeczki jeżdżą na motocyklach? A inne panie z innych miejscowości?

może nie czytaja tego temat? a może nie ma nas tak znowu dużo?

Jak są niech sie ujawnią , to moze bedzie nas w knajpce wiecej u Waldiego

 

Jezdza....!!przyjedzie jeszcze tak na 90% Agata z Wroca i Beti z Bojanowa,ale we Wroclawiu jest kilka dziewczyn ktore znam i jezdza doskonale...np Astarte ktora sie wylamala,ale jest ich jeszcze wiecej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od "Szkieleta" będzie nas 5 lub 6 sztuk :)

Może ktoś napisać, gdzie dokładnie jest ta knajpa ?

 

Long Pub przy ul. Mielzynskiego 19 :P (naprzeciwko okraglaka)

Ojjjj, bedzie nas troszke :biggrin: super... :)

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdza....!!przyjedzie jeszcze tak na 90% Agata z Wroca i Beti z Bojanowa,ale we Wroclawiu jest kilka dziewczyn ktore znam i jezdza doskonale...np Astarte ktora sie wylamala,ale jest ich jeszcze wiecej!!!!

 

A czy Madzik lub dziewczyny z Wrocławią pomogą mi?Mam przesyłkę, którą trzeba dostarczyc do sklepu z częściami na ul.Dubois oczywiście we Wrocławiu.

P.S.Gitta to rodowita wrocławianka :)

 

A tak całkiem motocyklowo to napiszę wam że wczoraj u nas była znakomita pogoda.Zero deszczu, ciepło i słoneczko dawało po oczach. W czasie pracy (tzn ściemniłam że jadę załatwić jedną sprawę u klienta)pojechałam po motocykl.Szwagier zakładał nowy zestaw napędowy bo stary łańcuch tak sie rozciagnął że można by go wykorzystać do wieszania ubrań.Od 14 do 20 śmigałam po okolicy.Normalnie jak wsiadłam poczułam sie jak pierwszego dnia na wiosne po długiej zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zjawiam na 100 % :)

Nawet jakbym mowic nie mogla to sie zjawie, bp mnie tez jakies chorobsko dopadlo....niestety daje znak weekend :P

A po tym weekendzie, to chyba wyladuje u lekarza. Ale co bedzie moje, to moje :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT Z TROSZKE INNEGO TEMATU LECZ DOTYCZY CHYBA TEGO :) :

 

A chwilka czy oni nam do szczęcia potrzebni będą?Wkońcu będą się lalki integrowały:)

W tym czasie kiedy my u was będziemy balowały już nasza część męska kombinuje jak by sie sfetorzyć:P

A czy można w etej wasze knajpie tłuc szkło?Albo wnosić swoje wino?

 

 

otoż odpowiedz brzmi NIE. Szkło ujdzie ale zeby swoje wino...to odpada.

P.s. ja tam bardzo duzo załatwie ale cudów ni ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT Z TROSZKE INNEGO TEMATU LECZ DOTYCZY CHYBA TEGO :clap: :

 

A chwilka czy oni nam do szczęcia potrzebni będą?Wkońcu będą się lalki integrowały:)

W tym czasie kiedy my u was będziemy balowały już nasza część męska kombinuje jak by sie sfetorzyć:)

A czy można w etej wasze knajpie tłuc szkło?Albo wnosić swoje wino?

otoż odpowiedz brzmi NIE. Szkło ujdzie ale zeby swoje wino...to odpada.

P.s. ja tam bardzo duzo załatwie ale cudów ni ma :notworthy:

 

Ale "nietykalni" są bardzo uważni.Doczytają się i dopatrzą drobnych szczegółów.

No dobra to nie będziemy wnosić babic wina i tłuc szkła :notworthy:

Siądziemy i będziemy patrzyły sobie w oczy popijając sok marchewkowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "nietykalni" są bardzo uważni.Doczytają się i dopatrzą drobnych szczegółów.

No dobra to nie będziemy wnosić babic wina i tłuc szkła :notworthy:

Siądziemy i będziemy patrzyły sobie w oczy popijając sok marchewkowy :(

ale tance na stolach moga byc jak najbardziej :notworthy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Madzik lub dziewczyny z Wrocławią pomogą mi?Mam przesyłkę, którą trzeba dostarczyc do sklepu z częściami na ul.Dubois oczywiście we Wrocławiu.

P.S.Gitta to rodowita wrocławianka :(

 

A tak całkiem motocyklowo to napiszę wam że wczoraj u nas była znakomita pogoda.Zero deszczu, ciepło i słoneczko dawało po oczach. W czasie pracy (tzn ściemniłam że jadę załatwić jedną sprawę u klienta)pojechałam po motocykl.Szwagier zakładał nowy zestaw napędowy bo stary łańcuch tak sie rozciagnął że można by go wykorzystać do wieszania ubrań.Od 14 do 20 śmigałam po okolicy.Normalnie jak wsiadłam poczułam sie jak pierwszego dnia na wiosne po długiej zimie.

 

Jasne ,ze przekarzemy......ja jade do Wroca w srode wiec moge to zabrac o ile nie wazy to 100kg :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,ze przekarzemy......ja jade do Wroca w srode wiec moge to zabrac o ile nie wazy to 100kg :(

 

Nie no to będzie zaledwie 200 gramulców-ul.Dubois sklep z częściami motocyklowymi Sa tam dwa sklepy musisz wejsc do tego gdzie stoi przód od WSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...