Skocz do zawartości

j....e puszki


wrobel666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

miałem okazję w tym tygodniu poszaleć sobie na skuterku kolegi. Co prawda nic specjalnego ale lepsze to niż nic :flesje:. no i dziś gdy wracałem z uczelni po 5 godzinach ślęczenia w aulach i laboratoriach myslałem sobie " to już koniec nauki na dziś będe mógł sie oddac cały jeździe" :). NIestety piątek po południu to katastrofa w moim mieście wszędzie korki itd. Naszczęście "chinska strzała" jest niewielka i nie miałem problemów z przeciskaniem się miedzy puszkami. Ale nie do końca :flesje: Tuż przed feralnymi światłami zauważyłem wariata który jechał starą, zeżartą w połowie przez rdzę bemką. Skubaniec na jednym skrzyżowaniu blokwał mi drogę (nie mogłem jechać szybciej niż 20-30 km/h) Ale tonic. Na następnych światłach ciul jeden odjechał dość do przodu i zapomniałem o nim. A ja zwinnym pierdzikułkiem mijałem kolejne samochody aż tu nagle farfucel który siedział w tej beemce na miejscu pasażera (chyba musiał mnie przyuważyć w lusterku) otworzył drzwi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :flesje: Myślałem że go wywleke z tego grata i zaczne po nim jeździć w tę i na zad. Skubaniec fiał farta bo akurat zapaliło mu się zielone a ja nie mialem szans w "pościgu za nim" zdążyłem tylko zapamietac jego blachy (oprócz ostatniej cyfry :D )Chińczyk oczywiście cały plastikowy no i z przodu pękła osłona (fuck) i coś zaczęło "stukać" w widelcu :P. No normalnie nerw mnie sie poruszył. Mam prośbę do forumowiczów. Czy jest sens zgłaszać na policję taki przypadek?? Czy coś sensownego będę z tego miał ?? Najgorsze jest to że w niedzielę wraca mój kolega i raczej nie będzie zadowolony z tego co zobaczy no i troszkę mój portfel odczuje tą przygodę :P

pozdrawiam i życzę nie spotykania takich puszkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jest po prostu chamstwo. :flesje:

A co do zgłaszania tego na policję to nie wiem czy to jest dobry pomysł. Z tego co pamietam kodeks to na jednym pasie ruchu może byc tylko jeden pojazd. Wiec żebyś przypadkiem sam się nie wkopał. Wiesz jak policja lubi motocyklistów...

Ale chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wam sie czytac do konca nie chce a juz sie rwiecie do pisania i to niestety glupot. Pikus skad ty wywnioskowales, ze kolega poboczem jezdzil? Czy on cos takiego napisal? Motorem i skuterem wolno zmieniac pasy ruchu i jechac pomiedzy samochodami tez wolno wiec nie chrzanic tu bzdur, ze to jego wina. Moze jeszcze i jego wina, ze w beemce sie drzwi otworzyly? Nie zmieniac faktow i nie zmyslac, nawet jesli jechal pomiedzy samochodami to mu wolno a cham z beemki specjalnie drzwi otworzyl zeby spowodowac wypadek. Bardzo podobna historia juz tu na forum ma swoj dzial. Tam drzwi otwieral facet z ciezarowki i mam nadzieje, ze za to odpowie. W tej sytuacji tez nie pekaj tylko to zglaszaj i nie sluchaj bzdurnych wypowiedzi kolesi co im sie czytac nie chce za to swietnie zmyslaja i dorabiaja historie. :icon_mrgreen:

 

Można jechać pomiędzy samochodami ? ? ? Gdy stoją na sąsiednich pasach ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samochody stoją np. na światłach lub w korku to nie jest to wyprzedzanie lecz omijanie i jest to wpełni legalne :icon_mrgreen:

Musisz jechać na tym pasie co inny pojazd, bo jesli, będziesz zajmował 2, czyli jechał białym pasem grozi ci mandat :smile:

Co do tematu to zgłaszaj na policję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samochody stoją np. na światłach lub w korku to nie jest to wyprzedzanie lecz omijanie i jest to wpełni legalne :smile:

Musisz jechać na tym pasie co inny pojazd, bo jesli, będziesz zajmował 2, czyli jechał białym pasem grozi ci mandat :smile:

Co do tematu to zgłaszaj na policję!!!

 

Już sie bałem że łamie przepisy... ufff :smile:

 

Niedawno jadąc poza miastem miałem też przykry wypadek... koleś który wyprzedził mnie autem a właściwie jego pasażer specjalnie wyrzucił butelkę!!!! :smile: (ku..wa żebra tak mnie bolą że ledwo sie ruszam ) niestety tablic nie pamiętam bo mnie aż przyćmiło ja k dostałem (a palant specjalnie podrzucił ją w górę) jedyna co pamiętam to czerwoną fiestę... szkoda że nie widziałem tablic bo by sie skubany już spowiadał :icon_mrgreen: a tak dupa. Całe szczęście w tym że mojej Sferze nic nie jest bo bym nie wyrobił...

 

Apel do wszystkich ofiar chamstwa Na policję!!! to sie gno..ki nauczą!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie bałem że łamie przepisy... ufff :smile:

 

Niedawno jadąc poza miastem miałem też przykry wypadek... koleś który wyprzedził mnie autem a właściwie jego pasażer specjalnie wyrzucił butelkę!!!! :smile: (ku..wa żebra tak mnie bolą że ledwo sie ruszam ) niestety tablic nie pamiętam bo mnie aż przyćmiło ja k dostałem (a palant specjalnie podrzucił ją w górę) jedyna co pamiętam to czerwoną fiestę... szkoda że nie widziałem tablic bo by sie skubany już spowiadał :icon_mrgreen: a tak dupa. Całe szczęście w tym że mojej Sferze nic nie jest bo bym nie wyrobił...

 

Apel do wszystkich ofiar chamstwa Na policję!!! to sie gno..ki nauczą!!!!!!!!!!!!

Nie łamiesz, więc spokojnie :smile:

Co do twojego przypadku to miałeś duże szczęście, że nie spadłeś ze skutera (tak wnioskuję) :smile:

Niestety to jest Polska i nie jest to niczym nadzwyczajnym, bo a to dostaniesz butelką, a to drzwiami, a to dostaniesz prysznic spryskiwaczem samochodowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla informacji

jechałem tym samym pasem na którym stała ta puszka (miałem farciora(a może jednak nie do końca) że samochody stały bliżej lewej strony pasa.

Co do zglaszania to właśnie się obawiałem że to ja mogę zostac obwiniony (że to wszystko ja i że w ogóle jako jadący skuterem jestem całym złem świata itd) ale po rozmowie z właścicielem tego skutera (na szczęście to prawdziwy kumpel :icon_mrgreen: ) stwierdziliśmy że trzeba to zgłosić i raczej w poniedziałek zjawimy się na komendzie i spróbujemy coś wskurać.

Dzięki za wszystkie posty. Będę informował was na bieżąco jak sprawa się ma.

pozdrawiam

Edytowane przez wrobel666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jechałeś tym samym pasem to to zgłaszaj na komendę, bo nic Ci nie grozi i się nie szczyp, bo takie typy trzeba tępić jak karaluchy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...