Skocz do zawartości

Suzuki RMX Hmm??Opinie


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi sobie taki Rmx na allegro http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M275589 tak sie na niego czaje ale pewnie juz niezdaze bo kase bede mial za miesiac-2 gdzies.i jak nie kupie zadnej 125 zarej.na 50 typu nsr,rs do 4500 tys to kupie takiego Rmxa :buttrock: I teraz wiecei jak sie te moto sprawują??czesci poszukalem i sa:)jak to jedzie jezdzilem tylk ozablokowanym Smx jak leci??odblokowany slyszlaem ze lepiej niz rx czy senda pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elosz Dibo :flesje:

Silnik dokładnie jak w Suzuki Ts 50 :flesje:

Sprawoja sie dobrze, zawias jakis tam jest, motong lekki.

Bier go a nie te odkurzacze bo mi sie niedobrze robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ty chyba człwoeku jakiegoś zrzyna widziałeś co z miejcqa ruszyć niemoze mój kolega miał ts 50 to tak dop!#% ze aż miło.Kolega ma suzuki rg to taki sam silnik tylko 80 to bez żadnego remontu przejechał 28 tys i ma jeszcze lepszego kopa niż aprilia mx mojego kolegi nowa w pełni odblokowana poprzebiegu 1.5kkm a on ma minarelli am6

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o ile wiem ts50 ma chyba najslabszy silnik w swojej klasie?

 

 

Jeżeli chodzi o chłodzoną powietrzem to chyba ..tak

 

A jeżeli o chłodzoną cieczą to napewno nieeee :flesje:

 

 

odblokowany smx około 80 km\h jeździłem takim.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy sory ale mialem nadzieje ze kazdy sie zorientuje ze chodzi o silnik od ts xk (japonskiej).

Widac niestety nie jestes zawsze bardzo domyslny. Jak widac chlodnice to jest chyba chlodzony ciecza co?

Ten silnik ma po odblokowaniu 8KM wiec tak jak minarelli, jednak ze ts'ka jest leciutka to dobrze idzie :]

a do starszej dt czy mtx'a nie co co porownywac ts'ki bo bije je na glowe a wlasnie z nimi jest w klasie :]

Pozdro 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze rmx po tuningu na 80cmm jest najsilniejszy w klasie 80 i mocą rowna sie z Hmem.Z takiego o to powodu ze jest strasznie lekki.Cylindrow rodzaje na mielochu są chyba 3 w tym hebo manston replica.Wiec mysle ze mozna wydusic z tego taką samą moc jak z tuningowanego AM6 a jest lzejszy niz dt50,rx,senda moe tylko Hm jest lzejszy co wy na to inzynierowie?:flesje: MAx nie zgrzytaj dziąslami jeszcze ci gul skoczy jak wjade wkoncu endurakiem porzadnie w teren:Pnooo chyba ze kupie plastyka :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.gif MAx nie zgrzytaj dziąslami jeszcze ci gul skoczy jak wjade wkoncu endurakiem porzadnie w teren:Pnooo chyba ze kupie plastyka cool.gif

jak chcesz to moge ci dac okazje na pozgrzytanie dziaslami. reflektujesz?

jeszcze ci gul skoczy jak wjade wkoncu endurakiem porzadnie w teren:

Pewnie zaimponujesz mi tak niezwykle jak swoim hardcore'owym stuntem.:icon_mrgreen:

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie, nawet nie ma co porownywac z zawiecha sendy. Tak jest tu usd jednak duzo lepiej sie sprawuja w terenie niz te patyczki w sendzie. Bier go i nie marudź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...