Skocz do zawartości

Asfalt fajny, ale teren chyba fajniejszy :)


Qóba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gawron, w to nie wątpie :buttrock:

Ale na razie nie mam tyle gotówki, musze sprzedac skuter :bigrazz:

 

Mogłby ktos podac rozmiar opon do EXC albo do WRki ?

Chce zobaczyc jakie opony beda pasic i ile kosztuja :biggrin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie chodza po 8.500

Chyba tylko na allegro bo to są jakieś chore ceny.

Znajomy sprzedał swojego EXC 125 2001r za 7000zł i to uwazam jest normalna cena. Ale ten EXC piaskatt naprawde fajnie wygląda i koleś zna sie na rzeczy.

Mimo wszytsko wybrałbym w takim przedziale cenowym Husqvarne WR ponieważ znajdziesz za taką kase naprawde młody rocznik Husqi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kaze za informacje :buttrock:

Przeryłem całe forum, obejrzałem filmiki, EXC to extra moto, tylko boje sie, że polegne z kasą, dwa razy w roku wymiana tłoka + ogromne spalanie (10 L/100km), nie wiem czy to ma sens :bigrazz:

 

Po za tym musze dojezdzac do szkoły - 2km po asfalcie, w terenie bede jezdził, ale mniejwiecej miasto/teren to 1:1 :biggrin:

Pewnie seryjne oponki zejdą w trymiga ...

 

Co o tym wszystkim myślicie?

 

Proszę o jakieś rady, bo zaraz zwariuje :biggrin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit SM?

Co taki kit zawiera oprócz opon?

 

Właśnie chciałem zapytac sie jak sie sprawuje EXC w mieście :flesje: Hehe :flesje:

Czasami bedą takie sytuacje, że bede musiał/chciał zrobic traskę 100 - 150 km po asfalcie, da sie na EXC?

 

Kurde korci mnie EXC, bo mam 2 km od domu tor motocrossowy... A 20 km dalej następny :P Mieszkam blisko lasu, więc enduro teoretycznie byłoby idealnym rozwiązaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit SM?

Co taki kit zawiera oprócz opon?

 

Właśnie chciałem zapytac sie jak sie sprawuje EXC w mieście :flesje: Hehe :D

Czasami bedą takie sytuacje, że bede musiał/chciał zrobic traskę 100 - 150 km po asfalcie, da sie na EXC?

 

Kurde korci mnie EXC, bo mam 2 km od domu tor motocrossowy... A 20 km dalej następny :P Mieszkam blisko lasu, więc enduro teoretycznie byłoby idealnym rozwiązaniem :P

Trasy 100km :flesje: EXC nawet siodła nie ma przystosowanego do sedzenia, dupa by ci odpadła.

W takim razie nie wiem czy EXC to dobre rozwiązanie...

 

Tłoka nie będziesz musiał dwa razy w sezonie wymieniać, tylko raz ci wystarczy.

Ja i tak bym kupił na twoim miejscu KTMa, ponieważ jeśli podoba ci się teren i latanie po torze to co byś nie kupił oprócz jakiegoś hard enduro to będzie ci czegoś brakować. Asfalt da się wszystkim pokonać i wiadomo, że nie będzie spalał w jezdzie do szkoły tyle co na torze. Nie wiem jakie są twoje umiejetności, ale też nie powinien palić 10l/100km

Dalekie trasy jednak na EXC to zły pomysł... Tam są niskie przełożenia i twarde siedzenie i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit SM?

Co taki kit zawiera oprócz opon?

 

Właśnie chciałem zapytac sie jak sie sprawuje EXC w mieście Hehe

Czasami bedą takie sytuacje, że bede musiał/chciał zrobic traskę 100 - 150 km po asfalcie, da sie na EXC?

 

Kurde korci mnie EXC, bo mam 2 km od domu tor motocrossowy... A 20 km dalej następny Mieszkam blisko lasu, więc enduro teoretycznie byłoby idealnym rozwiązaniem

Kit SM to koła 17cali, opony i zebatki to ataki podstawowy kit. Na exc trasę 100KM przejedziesz, ale bedzie cie wszystko bolec po tym i na baku przejedziesz na exc około 60-70km także tankowac byś musial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ile taki kit kosztuje?

Też nie widze sobie zmieniania co pare dni kół hehe :flesje:

 

Nie wiem, musze sie zastanowic :flesje:

Cholernie mi sie EXC podoba, widac, że ma moc większa od KXa, idealne rozwiązanie :D

 

Najwyżej jak stwierdze, że EXC to złe rozwiązanie to na pewno ktoś zamieni się na NSRkę :P

 

Jeszcze jedno ważne pytanie:

- do seryjnych felg jakie opony szosowe wejda (jaki rozmiar?) ???

 

Pozdr.

 

A właśnie: bak jest pojemności 8 L?

Da się EXC pokonywac traski do 100 km z prędkościami podróżnymi około 120 km/h ?

 

Pewnie sie dziwicie, że tak pytam o asfalt, ale co do idealnych możliwosci tego motocykla jestem pewien a jak sie sprawuje na ulicy nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item133156688_ktm_ex..._kx_sx_wr_.html to rozwiazanie dla ciebie!! na tym poskaczesz jak na crossie a jesli chodzi o kwestie remontow to przy amatorskiej jezdzie jaka zapewne bedziesz uprawiał to wystarczy jak raz na rok tłoka zmienisz. Ten motor to pewna maszyna kolegi z forum.

 

 

O widze mój EXC, polatasz spokojnie po torze w lesie także. A po zakupie kół SM ostro pokatasz jakieś pytania to wal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam jeszcze takie pytanko:

- czy da sie do EXC założyc jakies chociaz najmniejsze kierunki?

 

Przy dojezdzie do szkoły/lasu/toru czesto powinno sie ich uzywac, wiec pytam ...

 

Piasektt jak wezmiesz w rozliczeniu moją SRkę to biore EXC od razu hehe :flesje::P:) Serio, serio :D

 

Wyjezdzam na weekend, wiec bede pisał w niedziele jak mi jeszcze jakies pytanie przyjzdie na mysl :flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam jeszcze takie pytanko:

- czy da sie do EXC założyc jakies chociaz najmniejsze kierunki?

 

Przy dojezdzie do szkoły/lasu/toru czesto powinno sie ich uzywac, wiec pytam ...

 

Piasektt jak wezmiesz w rozliczeniu moją SRkę to biore EXC od razu hehe :flesje::P:) Serio, serio :D

 

Wyjezdzam na weekend, wiec bede pisał w niedziele jak mi jeszcze jakies pytanie przyjzdie na mysl :flesje:

 

Pozdrawiam

 

 

Oczywiście że się da! A SRki nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...