Skocz do zawartości

Czy mała osoba może jeździć na ścigaczu


aina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na paradzie w chełmie jechała przedemną typiara na [bodajże] starszym jajku... jak ona się męczyła przy zatrzymywaniu... dla wygody podjeżdzała do krawężnika :) raz staliśmy pod górkę to myślałem, że już się wywróci, ledwo, ledwo się podparła :buttrock:

 

zzr1400 to wybór ze względu na wygląd, czy ze względu na to, że ma od pyty koni którymi będziesz mogła się pobawić na dwupasmówkach...?

Edytowane przez Kilvov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na paradzie w chełmie jechała przedemną typiara na [bodajże] starszym jajku... jak ona się męczyła przy zatrzymywaniu... dla wygody podjeżdzała do krawężnika ;d raz staliśmy pod górkę to myślałem, że już się wywróci, ledwo, ledwo się podparła :biggrin:

 

zzr1400 to wybór ze względu na wygląd, czy ze względu na to, że ma od pyty koni którymi będziesz mogła się pobawić na dwupasmówkach...?

Chyba na te "konie" :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic powodzenia życzę. Wysłuchałas paru uwag od forumowiczów, teraz sama sprawdź i podziel się z nami wyciągniętymi wnioskami;)

P.S. Przygodę z zzr radził bym zacząc od 600;)

Obiecuje ze wezme wszystkie opcje pod uwage :) i zaraz sie podziele

 

 

 

na paradzie w chełmie jechała przedemną typiara na [bodajże] starszym jajku... jak ona się męczyła przy zatrzymywaniu... dla wygody podjeżdzała do krawężnika :biggrin: raz staliśmy pod górkę to myślałem, że już się wywróci, ledwo, ledwo się podparła :biggrin:

 

zzr1400 to wybór ze względu na wygląd, czy ze względu na to, że ma od pyty koni którymi będziesz mogła się pobawić na dwupasmówkach...?

W motorach biore pod uwage tylko konie :buttrock: i to jak wyciaga czyli całe serducho maszyny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiądź na np. Hondę CR 500 na jakims pustym polu i zobacz jak sie jezdzi, napewno zauważysz, że taka ilosc konikow jaką posiada CRka Cię zadowoli, dopiero potem mysl o ZZRce 1400 ... :)

 

Wiem, że mowie tu o crossówce, ale na niej idealnie czuc tą moc :buttrock:

 

Pozdr. i wiecej rozwagi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiądź na np. Hondę CR 500 na jakims pustym polu i zobacz jak sie jezdzi, napewno zauważysz, że taka ilosc konikow jaką posiada CRka Cię zadowoli, dopiero potem mysl o ZZRce 1400 ... :)

 

Wiem, że mowie tu o crossówce, ale na niej idealnie czuc tą moc :buttrock:

 

Pozdr. i wiecej rozwagi :biggrin:

 

 

Jeśli chodzi o koniki i o prędkosc to jechałam na hondzie cbr 900 fireblade i naprawde nabrałam respektu do prędkosci i jak juz wczesniej pisałam najpierw chce przejsc przez wszystkie pojemnosci zeby sie obyc z jazdą ;) :biggrin: i przymierzałam sie do niej tak na upartego to do biegów i do afaltu jak stoje to 1 noga bym dosięgła ale przeciez maszyna warzy praktycznie 200 kg pozdrawiam i dziekuje za wypowiedzi i rady wszystkim :crossy::):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost w wypadku 600,750 nie ma zbyt dużego znaczenia mój kumpel (też forumowicz ) ma wzrost niewysoki a jeżdzi na SRADZIE 750 i Fazerze 1000 i to bardzo dobrze jeździ .Przy większych moto 1200-1400 możesz mieć MAŁE problemy z dosięgnięciem ziemi Ale i tak wg mnie stanowczo odradzam przesiadke z 80 no 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obnizenie motocykla to żaden problem, larson sprzedaje specjalne zestawy do obnizania/podwyższania, można wysunąć lagi z półek (ok. 2 cm) i obnizyc kanape (chociaz w plastiku ciezko). Możesz też jak blondynka z kawału spuścić powietrze, bedzie jeszcze niżej :):P. Niepotrzebnie sie odezwalas z tym zzr bo beda Ci teraz truć, ale jak lubisz kawasaki, podoba Ci sie zzr i masz na serwis (ewolucje) to polecam ZXR400. Motocykl mały, zgrabny, ładne się prezentuje i plastik, a po 80 ccm nie powinnaś sie zabić. Pozdrawiam

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost w wypadku 600,750 nie ma zbyt dużego znaczenia mój kumpel (też forumowicz ) ma wzrost niewysoki a jeżdzi na SRADZIE 750 i Fazerze 1000 i to bardzo dobrze jeździ .Przy większych moto 1200-1400 możesz mieć MAŁE problemy z dosięgnięciem ziemi Ale i tak wg mnie stanowczo odradzam przesiadke z 80 no 1400

 

 

Az takiego skoku nie chce robic chce stopniowo przejsc przez kazda pojemnosc i wprawic sie w jexdzie :biggrin: Nie chce odrazu sie pozywac i sie zabic a zwlaszcza ze jestem mala i leciutka. Mam takie postanowienie ze poprostu kiedys tam bede chciała jezdzic na 1400:) pozdrawiam

 

Ktoś ostatnio miał ten sam problem (też dziewczyna) i pisała, że obnizenie motocykla to żaden problem. Niepotrzebnie sie odezwalas z tym zzr, ale jak lubisz kawasaki, podoba Ci sie zzr i masz na serwis (ewolucje) to polecam ZXR400. Motocykl mały, zgrabny, ładne się prezentuje i plastik, a po 80 ccm nie powinnaś sie zabić. Pozdrawiam

 

 

Kurcze ale ja mówie cały czas ze jachce stopniowo dojsc do zzr własnie dlatego ze chce miec frajde z jazdy a nie zabic sie na pierwszym lepszym zakręcie chyba nikt do konca nie czyta moich wypowiedzi:):biggrin: pozdrawiam :crossy:

 

sorry za offtopick aina, ale jak wypadają koszty utrzymania rebelki :) ?

 

Rozumiem Cię. Jak ja zobaczyłem zzr1400 to płakałem... :buttrock:

A jesli chodzi o koszty przegladu to 300 zl

:):);) bezyny duzo nie pali bo 3 litry na 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Może kawasaki er6? Myślę, że dasz spokojnie na nim radę (chociaż lepiej byłoby, jakby się wypowiedzieli użydkownicy wspomnianej rakiety).

Sprzęt w miarę nowy, więc w zakupie będzie drogi...

 

zresztą...

nie słuchaj ich, kupuj zzr 1400 :) :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś mała i lekka to przy ewolucjach działa tylko na + ale musisz też pamiętać że razem ze wzrostem pojemności NAJCZĘSCIEJ zwiększa się masa i z tym możesz mieć problemy

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś mała i lekka to przy ewolucjach działa tylko na + ale musisz też pamiętać że razem ze wzrostem pojemności NAJCZĘSCIEJ zwiększa się masa i z tym możesz mieć problemy

 

 

No i jedyny dotarłes do sedna problemu :) To prawda ze jezeli warze 40 kilo to dajmy na to ktos ma taki sam motor jak ja tylko jest ciezszy to ja bede jechala szybciej i bede miała lepsze osiągi ??:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...