Skocz do zawartości

Czy zna ktos - Honda VF500F ?? potrzebuje informacji...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcialbym kupic taka honde z 84r, tylko ogolnie nic nie wiem o tym motocyklu... moze zna ktos taki motocykl jego wady i zalety..moze ktos ma taki i podpowie mi jakies rzeczy wazne przed kupnem...

ogolnie czekam na wasza pomoc i wszelkie informacja dotyczace tego motorka.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeżdżę VF750S '84 ale na temat serii VF trochę poczytałem. Krótko mówiąć seria podobno nie należy do szczególnie udanych z różnych przyczyn. Podstawowa wada to problemy z rozrządem zwłaszcza w modelach F czyli sportowych. Silnik V4 jest zajebisty ale dopracowany został dopiero w modelu VFR. Osobiście jestem ze swojego sprzętu bardzo zadowolony ale wersja S do sportowej jazdy się nie bardzo nadaje i może dlatego kupiłem egzemplarz niezakatowany.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Dodam wczesniejszej wypowiedzi ze czasami w VF 500 f byly problemy z gorna czescia trzonka zaworu-zbyt wczesnie sie zuzywal, a nastepnie przy wysokich obrotach zawor(y) wyskakiwa(Y) l z zapinek i walil w tlok ze az milo- dziurawiac go na wylot, poza tym wieczne problemy z za wczesnie zuzywajacymi sie elementami panewka-stopa korbowodu, itp.Wedlug mnie wszystkie problemy spowodowane byly zbyt sportowa jazda na tym motorku,.W okolicy znam chyba ze 4 VF 500 i wszystkie byly katowane niemilosiernie(nawet przez gliniarza!!), efetem bylo to ze czesto u nas na warstacie sie pojawialy , ale ze goscie -drechy maja zawsze forse wiec z platnosciami nie ma problemu.Uwazajcie lepiej na ten sprzet- dosc ciekawy, ale musi byc z absolutnie pewnych , spokojnych rak!!Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...